Дефіцит свинцю віщує чергову кризу в галузі, повідомляє Судово-юридична газета.

Автомобільні компанії вже кілька місяців борються з нестачею чіпів, що серйозно порушило їх виробничі плани і навіть закрило деякі заводи. Тепер до цього додається ще одна проблема – відсутність свинцю, що, як очікується, відіб’ється на світовому авторинку, передає businesstoday .

Підвищений попит на метал, який необхідний для класичних свинцево-кислотних акумуляторів, призвів до серйозного дефіциту. Він уже відчувається в основному автомобільному сектором Північної Америки. І саме на США припадає близько 13% світового попиту на свинець, і його відсутність є причиною зростання цін, що вже є тривожним сигналом.

Проблема посилюється чутками про те, що дефіцит – це не тимчасове явище, а криза, який буде тільки посилюватися. Так 30 червня свинець досяг максимальної ціни з 2018 року – 2344 долара за тонну, і експерти очікують, що попит продовжить зростати і збільшиться на 5,9% в порівнянні з минулим роком.

Підвищений попит і пов’язаний з цим дефіцит спровокували скорочення запасів на складах, що котируються на Лондонській фондовій біржі. В 2021 році доступність свинцю в них буде більше ніж на 40% меншою, ніж у 2020 році і складе 72 250 тонн.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...