Альфа-Банк почав працювати в Україні з 2001 року. Установа має міжнародний капітал і входить в холдинг ABH Holdings SA (ABHH). Корпорація працює в багатьох країнах світу, серед яких крім України відзначається Росія, Білорусія, Казахстан та інші.

В Україні Альфа-банк включений в рейтинг найнадійніших і стабільних фінансових установ. За останні роки банк входить в десятку кращих банків країни по рівню статутного капіталу і розміру активів.

Відділення Альфа Банк

Банк має розгалужену мережу відділень і банкоматів по всій країні. В Україні налічується понад 200 відділень у всіх великих містах: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Черкаси, Луцьк та інші. Повний список офісів представлений на офіційному сайті.

Ліцензії

Діяльність компанії повністю відповідає чинному законодавству України та міжнародним стандартам. Альфа-Банк здійснює свою роботу на підставі ліцензії № 61, яка видана НБУ 05.10.2011 р.

Послуги

Альфа-Банк, як і будь-яка банківська установа, надає послуги, які йому дозволені ліцензією. Серед найбільш популярних послуг:

 • розрахунково-касове обслуговування населення та представників бізнесу;
 • кредитування;
 • депозити;
 • лізинг.

Альфа Банк депозити

Депозитних продуктів в Альфа-Банку не так багато. Наприклад, для фізичних осіб розроблений вклад “Ощадний”, а також “Мобільний” і “Прибутковий”:

 • “Ощадний” – до 7% річних. Поповнення і зняття без обмежень;
 • “Мобільний” – з автопролонгацією, до 8% річних. Виплата відсотків можлива в кінці терміну: 7, 14 або 29 днів;
 • “Прибутковий” – строковий депозит з поповненням. До 9,5% річних. Автопролонгація.

Дізнатися умови по депозитах для представників бізнесу складно. Написано, що діє індивідуальна система визначення параметрів вкладу. Перевага – короткостроковість дії вкладу. Відкрити рахунок можна на термін від 7 днів.

Кредити в Альфа Банку

Банк активно працює в сфері кредитування фізичних та юридичних осіб (основні його напрямки). Для потреб клієнтів пропонує три кредитних лінії:

 1. Кредит готівкою. Отримати можна до 500 000 гривень на максимальний термін до 60 місяців. Банк обіцяє, що он-лайн заявка, подана через інтернет, буде розглянута протягом 45 хвилин після подачі. Обов’язковими документами для отримання коштів є паспорт і ідентифікаційний код. Довідка про офіційному рівні доходу не запитується. Хоча при бажанні суб’єкта підвищити шанс на позитивне рішення або зменшити ставку за позикою, можна надати документ, що підтверджує наявність постійного доходу. Дострокове погашення без штрафних санкцій за бажанням клієнта. Додатково при оформленні кредиту видається ще і дебетова карта.
 2. Споживчий кредит. Гроші видаються на покупку конкретного товару або оплату послуги. Оформити позику можна без внесення початкового внеску. Максимально допустима сума – до 100 000 гривень. Період – до 5 років з можливістю достроково погасити борг без застосування штрафних санкцій. Банк наполягає на тому, що кредит повинен бути застрахований, отже, позичальник не може відмовитися від даної послуги. Додатково до кредиту видається ще і кредитна карта.
 3. Інтернет кредитування. Банк активно працює в сегменті інтернет кредитування. Послуга надається як звичайним громадянам, так і інтернет магазинах. Алгоритм надання і мета кредитування схожі зі споживчим напрямом. Клієнт вибирає товар і оформляє на нього позику. Різниця – процес оформлення проходить дистанційно. Умови стандартні: максимальна сума – до 100 000 гривень на термін до 36 місяців. Немає необхідності вносити початковий внесок. Запитується також паспорт і ІПН.

Кредитні карти Альфа-Банку

Крім кредитів, Альфа-Банк активно випускає і видає кредитні карти. Емісія кредиток відноситься до основних напрямів його діяльності. Є велика різноманітність пропозицій, які спеціально розроблені для подорожей, покупок товарів в інтернеті і т.д. Всі карти випускаються і надаються клієнтам безкоштовно. Максимально можливий ліміт – до 200 000 гривен. Грейс період – до 62 днів. Є опція розстрочки, коли клієнт може купити товар у кредит до 24 місяців без сплати відсотків. Процентна ставка – від 18,8% і вище.

Кредитна карта RED

Новинка від Альфа-Банку! Умови:

 • кредитний ліміт – до 200 000 грн;
 • оплата частинами до року (на 3 і 6 місяців без переплат з 21.07.2020 до 31.10.2020);
 • пільговий період – 62 дні;
 • до 20% кешбек на всі розрахунки з Cash’U CLUB;
 • безкоштовна доставка карти;
 • можливість отримання кредитних канікул 2 рази в рік;
 • мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;
 • Альфа-Консьєрж

Вимоги для оформлення картки:

 1. Вік – від 21 до 70 років.
 2. Паспорт
 3. Ідентифікаційний номер / Картка фізичної особи.

  Всі зазначені раніше продукти розроблені для фізичних осіб, тобто громадян. Для малого та середнього бізнесу Альфа-Банк розробив спеціальні послуги:

  • офердрафт;
  • факторинг;
  • лізинг.

  Щодо кредитування, існує два напрямки: кредит на розвиток бізнесу та гроші під забезпечення депозитів.

  Кредит на розвиток бізнесу видається клієнтам до 7,5 мільйонів гривень – без застави і до 100 мільйонів рублів під забезпечення. Також умови кредитування залежать від категорії клієнтів – досягає їх обсяг виручки 50 мільйонів гривень чи ні. Розмір прибутковості впливає на процентну ставку. Якщо позичальник може надати заставу, то поручительство не потрібно. Якщо забезпечення немає, то потрібне поручительство суб’єкта зі сфери бізнесу. Максимальний термін позики – до 3-х років.

  Умови кредитування залежать від того, в якій сумі і на який термін розміщений депозит в Альфа банку. Максимальна сума кредиту – до 95% від вкладу. Процентна ставка і валюта також залежать від цього.

  Лізинг і факторинг

  Банк працює в напрямку лізингу та факторингу (послуга надається для бізнесу). Але дізнатися умови по лізингу неможливо, оскільки ця сторінка на офіційному сайті Альфа-Банку не працює.

  З приводу факторингу, банк пропонує викупити дебіторську заборгованість клієнта на вигідних для нього умовах. Максимальна сума факторингу – до 85% від суми дебіторської заборгованості. Ставка – від 18% в рік. Термін дії факторингу – до 12 місяців.

  Альфа Банк інтернет банкінг

  Альфа Банк має онлайн банкінг і мобільний додаток. Принципової різниці в функціональних можливостях двох програмних продуктів немає. При цьому всього розроблено декілька програмних забезпечень – в залежності від користувачів:

  1. My Alfa-Bank – інтернет-банкінг для фізичних осіб. Найбільш популярний варіант серед користувачів. Дозволяє здійснювати онлайн платежі, контролювати стан рахунку, оформляти онлайн послуги і т.д.
  2. Безкоштовний мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine – з його допомогою, можна: швидко оформити карту, брати кредит, класти гроші на депозит і щомісяця отримувати до 5000грн кешбек.
  3. Ок, Альфа – інтернет-банкінг і мобільний додаток для підприємців. Дія аналогічно додатком для фізичних осіб, але тільки більш з широким функціоналом.
  4. Мій бізнес Online – це вже офісна версія інтернет банкінгу для бізнесу малих і середніх розмірів.
  5. Web-Ifobs – офісна інтернет програма для великих підприємств.
  6. Alfa-Smart – Pay – спеціальний додаток, в якому можна проводити платежі, які підлягають подальшій оплаті в терміналах самообслуговування банку.

  Особистий кабінет Альфа-Банк

  Функціональні можливості особистого кабінету аналогічні функціоналу будь-якого іншого подібного програмного забезпечення. Виконано банкінг в червоно-білих тонах, як і вся атрибутика банку. Увійти в кабінет можна за номером мобільного телефону і датою народження користувача. Також система пропонує здійснити вхід за номером картки або номеру договору, банківського рахунку.

  Контакти Альфа Банк

  Вся інформація про Альфа-Банк розміщена на офіційному сайті установи – https://alfabank.ua/.

  Клієнти можуть з будь-яких питань, що виникають, дзвонити за телефоном гарячої лінії – 044 494 01 01.

  Представники малого і середнього бізнесу можуть уточнити деталі за номером – 0-800-507-044.

  Задати питання можна через форму зворотного зв’язку на сайті. Альфа-Банк також представлений у всіх соціальних мережах, що діють в Україні.

  0
  0
  0

  Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 3,75 из 5)
  Loading...