АТ СБЕРБАНК є українським дочірнім банком ПАТ Ощадбанку – найбільшого банку Російської Федерації і СНД. Хроніка фінансової установи нараховує майже два століття, але його українська історія почалася в 2007, коли було відкрито першу філію.

У банку люблять говорити, що “все тільки починається”. Це означає, що яки би складний шлях не був подоланий, попереду тільки розвиток.

На сьогоднішній день банком були пройдені найважливіші етапи становлення і формування корпоративної соціальної відповідальності. Це дозволило йому увійти в топ-50 світового лідерства за капіталом та зайняти місце в топ-12 рейтингу НБУ.

Досягнення банку

АТ «СБЕРБАНК» пишається своїми успіхами:

 • рівнем довіри та надійності;
 • високою оцінкою безпеки від експертів з України та зарубіжжя;
 • потраплянням до рейтингу агентства Moody’s;
 • проектною діяльністю – проведенням вітрильної регати та шахових турнірів, підтримкою театрального співтовариства, студентських олімпіад, благодійними програмами для дітей-сиріт.

Відділення СБЕРБАНКУ

Банківська мережа по регіонах країни налічує 105 відділень. СБЕРБАНК обслуговує понад 500 тисяч приватних клієнтів, близько 40 тисяч клієнтів середнього та малого бізнесу і 2 тис. корпоративних клієнтів.

Ліцензія

Банк має ліцензію НБУ №198 від 18.12.2015 року на надання всіх видів банківських послуг.

Послуги СБЕРБАНКУ

Банк надає свої послуги трьом категоріям клієнтів:

 • приватним особам;
 • малому та середньому бізнесу;
 • корпоративним клієнта.

Можливості приватних клієнтів

Кожен клієнт банку отримує можливість скористатися такими послугами як:

 • оформлення депозитів;
 • кредитування;
 • здійснення грошових переказів;
 • покупка / продаж цінних металів, монет;
 • страхування.

Депозити СБЕРБАНКУ для фізичних осіб

 1. Депозитні сертифікати – ідеальне рішення для тих клієнтів, які бажають отримати більший прибуток. Це особливий тип вкладу, який об’єднує в собі переваги стандартного депозиту та заощадження цінних паперів. Такі сертифікати відмінно підходять для зберігання та примноження коштів. Клієнти з депозитними сертифікатами отримують можливість зафіксувати відсоткову ставку на весь термін дії вкладу, пред’являти сертифікат в якості підтвердження платоспроможності. Доступні валюти – долар, євро, гривня.
 2. Строкові депозити без можливості поповнення рахунку – дозволяють не тільки зберегти в цілісності грошові кошти, а й отримати максимальний відсоток від їх розміщення на період від 90 до 375 днів. Виплата відсотків може нараховуватися як щомісяця, так і в кінці терміну. Поповнення, часткове або повне дострокове зняття коштів не передбачено. Доступні валюти – долар, євро, гривня.
 3. Строкові депозити з можливістю поповнення – дають можливість регулярно поповнювати суму депозиту, збільшуючи тим самим кількість виплачуваних відсотків. Поповнення рахунку дозволяється на суму, яка не перевищує 300% від початкового внеску. Процедури дострокового розірвання або часткового зняття коштів виключені. Доступні валюти – долар, євро, гривня.
 4. Ощадний рахунок – підійде клієнтам, які бажають зберігати свої гроші в надійності та безпеці, але при цьому мати вільний доступ до рахунку. Сума відсотка розраховується виходячи з залишку коштів на рахунку. Можливе часткове зняття, необмежене поповнення. Доступні валюти – долар, євро, гривня.

Кредитування приватних осіб

СБЕРБАНК надає кредити на будь-які цілі готівкою приватним клієнтам. Для оформлення достатньо буде паспорта та ІПН. Якщо сума позики перевищує 50 000 грн, то додатково буде потрібно довідка про доходи. Особливості процедури:

 • можливість вибору оптимального терміну (до 48 місяців);
 • максимальна сума – 200 000 тис.;
 • рішення по кредитуванню приймається протягом 30 хвилин;
 • доступно погашення без комісії;
 • відсутність першого внеску для погашення кредиту;
 • фіксовані рівні суми для щомісячних платежів.

Грошові перекази

 • переклади особистих коштів з картки на картку;
 • міжнародні перекази “Western Union”, “MoneyGram”, “SWIFT”.

СБЕРБАНК страхування

Кожен клієнт банку отримує можливість оформити страхові послуги. Доступна туристична страховка для мандрівників, страхування життя і здоров’я, майна, КАСКО.

Додаткові опції та послуги

Перелік можливостей клієнтів банку:

 • управління рахунком і здійснення операцій через мобільні додатки;
 • отримання консультацій в контакт-центрі або через ощадбанк-онлайн;
 • доступ до платіжного порталу;
 • проведення безпечних операцій та транзакцій в інтернеті;
 • швидке здійснення платежів;
 • бронювання місця у депозитарії.

Послуги для малого бізнесу

 СБЕРБАНК співпрацює з представниками малого та середнього бізнесу, надає їм послуги депозитної лінії, оформлення ощадного рахунку, перевірки бізнес-партнерів, інкасації, проведення операцій з валютою.

«CONTR AGENT»

Унікальна послуга, що дозволяє перевірити ділових партнерів та дізнатися особливості компаній. Користувач отримує доступ до хмарної платформі, де зберігається унікальна інформація більш ніж про 1,5 млн компаніях, як українських, так і зарубіжних. Пошуковий запит видасть дані про стан організації, можливості банкрутства, судові рішення, борги, результати податкових перевірок, санкції.

Депозити для малого бізнесу

 1. Депозитна лінія – можливість розміщення коштів строком від 1 до 380 днів. Відкриття депозиту відбувається у відділенні банку. Відсоткова ставка залежить від терміну розміщення: одноденно, короткостроково, з виплатами відсотка щомісяця або по закінченню терміну. Заборонено дострокове розірвання та поповнення рахунку. Доступні валюти – долар, євро, гривня.
 2. Депозитна лінія + – рішення для тих, хто хоче мати можливість дострокового зняття коштів. Договір укладається на період з 61 до 360 днів. Відсотки можуть нараховуватися в кінці строку, або виплачуватися щомісяця. Поповнення або часткове зняття виключається. Доступні валюти – долар, євро, гривня.
 3. Ощадний рахунок – підійде тим, хто хоче вільно розпоряджатися депозитними коштами, мати доступ до національної чи іноземної валюти. Виплата відсотків буде здійснюватися згідно з диференційованою ставкою від залишку коштів. Можливо повне або часткове зняття, поповнення.

Додаткові можливості

 1. Проекти виплат заробітних плат, які дозволяють перевести в безготівкову форму оплату співробітникам, компенсацію за відрядження, різні види матеріальної допомоги.
 2. Інкасація, з можливістю складання індивідуального плану вилучення грошей і зарахування їх на розрахунковий рахунок.
 3. Електронна система “компанія-банк”, яка дає можливість здійснювати ряд операцій онлайн.
 4. Операції з купівлі / продажу / обміну валют.

Обслуговування корпоративного бізнесу

Для корпоративних клієнтів СБЕРБАНК пропонує розрахунково-касове обслуговування, оформлення депозитів, програми фінансування бізнесу, а також ряд додаткових процедур.

Розрахункові послуги

Корпоративні клієнти отримують можливість роботи з поточними рахунками. Послуга включає в себе відкриття банківського рахунку, цілодобове консультування, виконання всіх процедур, пов’язаних з валютами, дистанційне обслуговування, інкасацію, управління фінансами. Зручно, що всі банківські транзакції та оплати виконуються день в день.

Депозити та вклади

 1. Ощадний рахунок, який об’єднав в собі переваги поточного рахунку і депозиту. Його головна особливість – можливість переміщати на депозит вільні кошти, а також безперешкодно знімати їх. Відсотки нараховуються щомісяця і додаються до основної суми вкладу. Важливо! Для відкриття ощадного рахунку необхідний відкритий поточний рахунок в гривні або валюті.
 2. Депозитна лінія – універсальний сервіс, що дозволяє розміщувати необмежену кількість траншів на один депозитний рахунок згідно з Генеральною угодою. Строки розміщення розширені – від 1 до 380 днів. Клієнт отримує можливість регулярно відкривати нові депозити за спрощеною програмою. Дострокове розірвання, часткове зняття або поповнення будь-якого депозиту не передбачені.

Продукти фінансування

 1. Фінансування бізнесу. Досвідчені менеджери та консультанти підберуть відповідні умови для кредитування. Заснування, розширення й розвиток бізнесу стане можливим завдяки індивідуально підібраним умовам.
 2. Проектне фінансування, яке дозволяє отримати заявлену грошову суму під створення або реорганізацію бізнесу, виробництва чи філії. Термін фінансування – від 1 до 7 років. Погашення заборгованості відбувається за індивідуально складеним графіком. Доступні валюти фінансування – гривня, долар, євро, рублі.
 3. Фінансування будівництва – банківські рішення, спрямовані на підтримку будівництва нових об’єктів, житлових комплексів та іншої нерухомості. Також допомога може бути надана для придбання або реконструкції житлових і нежитлових споруд. Фінансування можна отримати на житло, офісні або складські приміщення, готелі, торгово-розважальні площі. Доступні валюти – гривня, долар, євро, рублі.

Додаткові пропозиції

Корпоративні клієнти можуть скористатися низкою додаткових можливостей. Серед них огляд даних щоденного аналізу ринків, партнерська програма для страхових компаній, зарплатні проекти, що передбачають безготівкову оплату праці співробітників, еквайринг, користування банківськими сейфами.

СБЕРБАНК онлайн

Банк розробив дві форми онлайн-сервісів, які доступні клієнтам:

 1. Платіжний портал, яким можуть скористатися всі власники платіжних карт, незалежно від банку. Сервіс дає можливість в короткі терміни провести необхідні платежі, відправити гроші з карти на карту. Для початку роботи досить підключити карту і вибрати відповідний тарифний план.
 2. Інтернет-банкінг – СБЕРБАНК онлайн в комп’ютері або мобільному телефоні, який дозволяє всім клієнтам банку здійснювати будь-які платіжні операції через СБЕРБАНК особовий кабінет в зручний час і в зручному місці.

Контакти СБЕРБАНКУ

Офіційний сайт СБЕРБАНКУ https://www.sbrf.com.ua/.

Телефони гарячих ліній:

 • 5599 (замовлення зворотнього дзвінка);
 • +380443541515;
 • +380503125125 (чат Viber і Telegram).

Skype – Sberbank UA.

Юридична адреса: 01601, Україна, Київ, вул.Володимирська, 46, факс: +38 (044) 247-45-45.

Електронна пошта: sbrf@sbrf.com.ua

 

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...