«Глобус» – це сучасний банк, який надає послуги для юридичних та фізичних осіб на підставі законодавства країни. Мережа регулярно розширюється, в містах України з’являються нові відділення й банкомати.

Відомості про банк

«Глобус» – це комерційний банк, заснований у листопаді 2007 року. Основні особливості установи, за рахунок яких вона користується популярністю в Україні:

 • вигідні умови кредитування й високі відсотки за вкладами;
  великий вибір програм для приватних осіб та підприємців;
 • іпотечне та автокредитування;
 • можливості проводити міжбанківські операції на валютному ринку.

У 2017 році Глобус Банку присвоєно нагороду в номінації «Топ-15 кращих банків на території України». До 2019 року установа зайняла 9-е місце за надійністю депозитів. На початку 2020 року банк увійшов до Топ-30 найбільших фінансових установ України. Зараз це успішна компанія, яка працює з фізичними особами, малим та середнім бізнесом, корпоративними клієнтами.

Відділення Глобус Банку

Сьогодні на території України налічується 30 відділень банку, головний офіс розташований в Києві. Ознайомитися з переліком банкоматів, всіх відділень та графіком роботи можна на офіційному сайті.

Ліцензії

ВАТ КБ «Глобус» – Національний банк України з 29.11.2007 року (ліцензія №320).

У березні 2011 року установа була перейменована в Публічне Акціонерне товариство. У жовтні 2011 року в зв’язку з новим законом про банківську діяльність була отримана нова ліцензія 26.10.2011 р, що дозволяє проводити валютні операції. В кінці грудня 2018 року банк був перейменований в приватне товариство, йому була видана нова ліцензія 21.01.2019 р АТ «КБ ГЛОБУС».

Додаткові ліцензії:

 • серія АЕ №263178 – дилерська діяльність;
 • серія АЕ №263177 – брокерська діяльність;
 • серія АЕ №263375 – депозитарна діяльність.

Послуги

Банк діє по всій території України, але існує можливість оформити міжнародну карту й розплачуватися нею по всьому світу. Доступні перекази коштів, оформлення страховки у партнерів за вигідними цінами. Банк надає повний комплекс послуг для корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу.

Банк Глобус депозити

Умови по депозитах розраховуються індивідуально, вони залежать від суми, обраної валюти й тривалості зберігання коштів. Для зручності клієнтів на сайті є калькулятор, можна вибрати класичний або накопичувальний депозит. Для відкриття депозиту необхідно поповнити рахунок на мінімальну суму:

 • 1 000 гривень;
 • 200 доларів;
 • 200 євро.

Максимальна сума – 4 000 000 в будь-якій валюті. Термін від 32 до 900 днів. Відсоток нараховується щомісяця, але можна задати умови отримання грошей в кінці терміну. Відсоток при відкритті депозиту в гривнях 7-14%, в доларах 0,5-2,5%, в євро – 0,1-2%, він залежить від терміну.

Кредити Глобус Банку

Для подачі заявки на кредит потрібно звернутися в найближчий офіс. При наявності активного рахунку заявку можна подати, зателефонувавши на гарячу лінію. Рішення співробітниками банку приймається протягом доби після запиту. Процентна ставка визначається індивідуально, її розмір від 22% річних. На офіційному сайті можна скористатися калькулятором-онлайн й розрахувати суму щомісячного платежу в разі схвалення. Існує кілька програм:

 1. Кредит готівкою. Схвалюється сума 1 000-50 000 гривень строком на 12-36 місяців. Щомісячна комісія за отримання кредиту від 3,99%.
 2. Овердрафт «Щедрий тато». На зарплатну карту встановлюється кредитний ліміт з терміном до 1 року з можливістю продовження. Пільговий період – 30 днів, можна отримати 5 000-100 000 гривень. Пільгова відсоткова ставка – 0,000001% річних, діє місячна ставка при несвоєчасному погашенні – 3,5%.
 3. Авто в кредит. Банком передбачені автокредити на нові чи старі машини. Термін кредитування до 7 років, процентна ставка на б/у транспорт – від 8,3%, на новий – від 0, 01%, мінімальний внесок покупця за рахунок власних коштів – 20%, одноразова плата за оформлення кредиту – 1,99% від суми банківських коштів при покупці вживаної машини, 2,5% при оформленні нового автомобіля.
 4. Кредит на товари. Оформити договір можна при купівлі товару в магазині-партнері строком на 2 роки. Максимальна сума кредиту – 50 000 гривень, можна оформити покупку без першого внеску, вік позичальника – 21-65 років.
 5. Спецтехніка в кредит. Умови кредитування індивідуальні й залежать від терміну кредитування, розміру авансового платежу, виду транспорту та умов партнерів.

Карти

Банк Глобус працює з такими платіжними системами як MasterCard, Простір, УКРКАРТ. «Глобус» пропонує клієнтам кілька типів карт:

 1. Преміальна. Є персональний банкір, який допомагає вирішувати питання в режимі 24/7. Надаються знижки від 110 компаній в Україні та за кордоном, можна отримати кредит до 250 000 гривень.
 2. Ощадна. Платіжна карта дозволяє проводити розрахункові операції, а на залишок нараховується 13%. Процес оформлення не займе більше 20 хвилин. Знімати гроші без комісії можна в банкоматах «Глобус», на головній сторінці сайту представлена ​​карта з відділеннями.
 3. Кредитна «Запасочка». Ліміт до 100 000 гривень. Якщо запитувана сума більше 20 000 гривень, обов’язкова довідка про доходи. В інших випадках потрібен паспорт і код з смс-повідомлення, рішення можна дізнатися в режимі онлайн. Залишити заявку можна у відділенні, на сайті або по телефону. Пільговий період – 1 місяць, за операції без знімання готівки відсотки нараховуватись не будуть. Користуватися можна як кредитними, так і особистими коштами.
 4. Зарплатна. Карта дає можливість знімати гроші у будь-яких банкоматах України без комісії і отримувати заробітну плату.
 5. Бізнес-карта, що дозволяє вести підприємницьку діяльність – оплачувати рахунки, розрахуватися з постачальниками, проводити закупівлі. Додаткові переваги – безкоштовні кур’єрські послуги по Україні та доступ до VIP-зон аеропортів.

Іпотека від Глобус Банку

Банк пропонує клієнтам оформити в іпотеку житло в новобудові або на вторинному ринку. На сайті можна ознайомитися з забудовниками та житловими комплексами, на які оформляється іпотека. Основні умови придбання вторичек:

 • термін до 20 років;
 • початковий внесок мінімум 20% від вартості житла;
 • валюта – гривня;
 • коміссія- 2,99% від суми кредиту (сплачується одноразово);
 • процентна ставка – 16, 99%.

Оренда сейфів

У банку можна орендувати сейф та залишити там заощадження, відправляючись у відпустку або відрядження. Зберігати в ньому можна не тільки гроші, але й коштовності, цінні папери та інші речі, які людина боїться залишити без нагляду. Кожна скринька має 2 ключа, відкрити її можна тільки при наявності обох. Один залишається у банку, а другий у клієнта. Співробітники пропонують сейфи різного розміру.

Інтернет-банкінг Глобус Банку

Окрім відвідування офісу, оформляти банківські продукти, проводити оплати й розрахунки, попередній перегляд операції можна в режимі онлайн. Онлайн банкінг World 24 дозволяє вирішувати питання клієнта віддалено.

Особистий кабінет

Для входу в особистий кабінет необхідно ввести логін та пароль. Якщо цих даних немає, слід зареєструватися на сайті. Це не займе більше 10 хвилин. В особистому кабінеті можна виконувати такі дії:

 • переглядати баланс всіх рахунків;
 • здійснювати платежі;
 • переводити гроші на рахунки;
 • управляти депозитом;
 • відслідковувати відсотки по кредиту, залишок заборгованості, дату списання та інші умови;
 • спілкуватися з технічною підтримкою;
 • бачити курс валют;
 • знайомитися з новими пропозиціями банку.

Важливо! В онлайн-банкінгу можна тільки переглядати курс валют, а все операція з іноземними грошима проводяться тільки через каси.

Контакти

Головний офіс знаходиться за адресою: м. Київ, провулок Куренівський, 19/5.

Цілодобова гаряча лінія:

(044) 392 00 00;

0 800 300 392.

Факс: +38 044 545 63 51

Е-mail: info@globusbank.com.ua

Сайт: https://globusbank.com.ua/

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...