Фінансова ситуація не завжди дозволяє розраховувати тільки на особисті заощадження. Але перш ніж скористатися послугами банку, необхідно вивчити про нього загальну інформацію, відгуки, умови кредитування.

Відомості про банк

Банк заснований в 1993 році. Власником акцій є компанія під керівництвом Віктора Пінчука. За довгу історію банку зарекомендував себе як надійний партнер. Неодноразово перемагав у номінаціях, увійшов до тридцятки найбільших фінансових установ України.

Визнаний однією з найнадійніших установ з приватним капіталом. Має премії за кращі роздрібні кредити. Лідер фінансового рейтингу відомого видання «Бiзнес». Частіше за інших обирається для інвестиційних вкладень. Відрізняється вигідними умовами як для великих компаній, так і для пересічних споживачів.

Досягнення і результати

Одна з найбільших фінансових установ України. Входить до трійки кращих програм РКО бізнесу. Щорічно підтверджує високу надійність банківських вкладів. У 2005 році здійснене торгівельве фінансування з малайзійської фінансовою організацією, відкритий головний офіс в місті Дніпропетровськ, запущено понад п’ятдесят зарплатних проектів.

У 2016 році підтверджує високу надійність кредитування, розширює резерви під активні операції. В цьому ж році здобуває перемогу в рейтингу «Фінансовий Оскар», «Банк Року 2016». У травні 2016 став однією з активних фінансових установ, заснованих на приватному капіталі.

У 2017 році отримує нові нагороди, бере участь в номінаціях. Увійшов до трійки аграрних банків, завдяки фінансуванню аграрного сектора. Став одним із п’яти лідерів, що надають спільне кредитування.

У 2018 році здійснив додаткову капіталізацію, увійшов до двадцятки фінансових установ, що зберегли рейтинг на міжбанковому ринку. Став лідером номінації «Кредит готівкою». Став одним з трьох банків, чиї досягнення в обслуговуванні, фінансування аграрного сектора були відзначені.

У 2019 зберіг колишні позиції, номінації. Увійшов до п’ятірки надійних банків з найкращими відсотковими вкладами. Отримав престижну фінансову премію у трьох номінаціях. Удостоївся кращих нагород серед сорока великих банків України.

Кредит Дніпро відділення і філії

Філії, банкомати, кіоски самообслуговування є майже в кожному українському місті. Відділення та банкомати Кредит Дніпро знаходяться в Київській, Львівській, Одеській, Волинській, Житомирської та інших областях.

Дізнатися режим роботи, уточнити місце розташування філії можна за безкоштовним номером мобільного телефону: 0-800-507-700.

Ліцензії

На сайті банку можна переглянути статутну документацію, положення про органи управління та контролю, реєстраційні документи і такі ліцензії:

 • банківська ліцензія;
 • генеральна з додатком;
 • НКЦПФР на брокерську діяльність;
 • НКЦПФР на дилерську діяльність;
 • НКЦПФР на депозитарну діяльність;
 • на зберігання активів ІСІ;
 • НКЦПФР на зберігання коштів ПФ;

Послуги

Банк гарантує надійність, гарантію вкладів, високий відсоток на депозит. Клієнт може самостійно підібрати оптимальні умови кредитування, оформлення вкладу. Широкий розкид за відсотками, терміном повернення.

Кредит Дніпро депозити

Висока процентна ставка, гнучка система поповнення рахунку, гарантоване збільшення коштів за рахунок процентної ставки. Споживач має право розмістити кошти на строк від трьох місяців до півтора років. Оформити депозит можна в гривнях, доларах та євро.

Кредити банку

Банк надає кредит готівкою на суму до 500 000 гривень, кредитні карти з різним лімітом. Окремо варто виділити пакети кредитних карт. Кожна відрізняється умовами кредитування, пільговим періодом та відсотковою ставкою.

Заявку на мінімальну суму кредиту можна оформити через інтернет. Фінансова установа надає можливість дострокового погашення без комісії, застосування штрафних санкцій.

Пакети послуг

Для зручності на сайті банку можна замовити готові кредитні карти:

 • Безліміт Gold;
 • Безліміт Platinum;
 • Безліміт Classic.

Передбачено оформлення спеціальних пакетів з безготівковим зарахуванням коштів, для моряків. Видача карт проводиться при подачі заяви в фізичному банку, або в форматі онлайн.

Грошові перекази в Кредит Дніпро

Одна з найбільш затребуваних послуг у фінансовій установі. Кошти можна переказати в будь-яке місто, будь-яке відділення. Відрізняється підвищеною швидкістю перекладу, конфіденційністю, надійністю та простотою в оформленні.

Важливо! Для перекладу не обов’язково відкривати рахунок.

Оперування цінними паперами

Здійснює операції з ЦБ, відкриває рахунки, відстежує та обслуговує оборот. Банк займається знерухомленням і регулюванням прав на ЦП. Можливо оформлення доходу від ЦБ на рахунок власника. «Кредит Дніпро» є учасником Національної депозитарної системи.

FREEBANK Кредит Дніпро

Переважна більшість банків має інтернет-банкінг з можливістю перекладу, виведення коштів, оформлення кредиту, депозиту, погашення заборгованості. Тут онлайн-банкінг називається Фрі Банк Кредит Дніпро. Є окремий вхід для приватних і бізнес-клієнтів.

Сервіс дозволяє користуватися рахунком, не виходячи з дому. Зручно переказувати кошти, оплачувати послуги. Працює сервіс цілодобово.

Кредит Дніпро особистий кабінет

Для входу в особистий кабінет знадобиться логін і пароль. Після введення інформації потрібно записати капчу. Якщо користувач здійснив п’ять помилок, то особистий кабінет тимчасово блокується.

Система дистанційного банківського обслуговування служить ресурсом для здійснення наступних операцій:

 • отримання даних про карти, рахунки, депозити;
 • отримання виписки про останні операції;
 • зміни рахунку на мультивалютній карті;
 • здійснення переказу всередині банку;
 • перекладу в інший банк;
 • відключення, блокування рахунків;
 • зміни ліміту на карті;
 • оплати послуги;
 • оперування депозитами.

Система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, просту взаємодію. Допоможе реалізувати більшість операцій цілодобово. Всі рахунки, суми відображаються в режимі реального часу.

Кредит Дніпро контакти

 • Головний офіс знаходиться за адресою: Україна, 01033, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 32

Зв’язатися із співробітниками можна по телефону, скайпу, електронній пошті:

 • Ел. пошта: info@creditdnepr.com
 • Skype: creditdnepr-info
 • Інфоцентр 800 507 700
 • Інфоцентр для бізнесу: 0 800 507 708
 • Офіційний сайт банку: https://creditdnepr.com.ua
0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...