Мегабанк відноситься до найбільших банків України, пропонуючи широкий спектр послуг приватним і корпоративним клієнтам.

Відомості про банк

Компанія успішно працює на українському фінансово-кредитному ринку протягом 30 років. Установа була заснована в 1990 році в Харкові і називалася вона Харківським комерційним банком «Добродій». З 1998 року банк впевнено розширює мережу відділень по всій країні.

Приблизна кількість постійних клієнтів – 617 тисяч. Мікро-, малий і середній бізнес – ключовий сегмент для діяльності банку. До 1 січня 2021 року Мегабанк планує наростити частину кредитів середньому та малому бізнесу до 74% у співвідношенні до сумарного кредитного портфелю.

Галузева спеціалізація банку – аграрний сектор. Прогнозується, що частина кредитів, виданих юридичним особам, складе не менше 41% від загального кредитного портфеля.

У 2010 році банк удостоївся 13-го місця в рейтингу надійності депозитів, що вважається високим показником.

Відділення Мегабанк

Відділення і банкомати Мегабанку є в кожному регіоні України. Сумарна кількість відділень – 158. Центральний офіс Мегабанку знаходиться у Харкові.

Ліцензії

12.11.2018 року Мегабанку була присвоєна Ліцензія НБУ. 11.12.2018 року була присвоєна Генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій НБУ. Також присвоєно ряд ліцензій НКЦПФР, що дають право на наступні види діяльності:

 • дилерська;
 • брокерська;
 • андеррайтинг;
 • депозитарна, що включає зберігання активів інститутів спільного інвестування та зберігання активів пенсійних фондів.

Послуги банку

Мегабанк пропонує фізичним і юридичним особам вигідні депозитні, кредитні програми, а також карткові продукти.

Депозити Мегабанку

Актуальні пропозиції для приватних клієнтів:

 1. На вимогу: термін розміщення вкладу не обмежується. Мінімальна сума – 1000 грн (100 доларів США або євро). Процентна ставка по гривневих депозитах – 0,25% в рік, по депозитах в іноземній валюті – до 0,1%.
 2. Строковий з правом поповнення: на рахунок можна покласти від 500 грн, або 50 доларів США (євро). Річна відсоткова ставка – до 13% для депозитів в гривні, до 2,5% в доларах США, до 1,75% в євро.
 3. Терміновий без права поповнення: сума вкладу разом з нарахованими відсотками повертається власнику після закінчення терміну дії договору. Мінімальна сума вкладу в гривні – 1000 грн, в іноземній валюті – 100 доларів США (євро).

Корпоративним клієнтам депозитні продукти також пропонуються. Компанії можуть розмістити вільні кошти на таких умовах:

 • поповнення вкладу за бажанням;
 • виплата процентних нарахувань щомісяця;
 • відсотки нараховуються на стартову суму депозиту;
 • рахунок можна відкрити в гривнях, доларах США та євро.

Кредити

Мегабанк пропонує різноманітні кредитні програми для фізичних осіб, в тому числі для неофіційно працевлаштованих. Заявку на отримання кредиту можна оформити на офіційному сайті банку.

Серед кредитних програм для корпоративних клієнтів можна виділити наступні актуальні пропозиції:

 1. Кредитна лінія (відновлювальна та не поновлювана): процентна ставка від 18,5% для позики в гривні, від 10% для позики у валюті.
 2. Овердрафт: надається в гривні. Відсоткова ставка – 19%.
 3. Технічний кредит: надається під заставу майнових прав на грошові кошти.

Також корпоративним клієнтам доступні такі послуги як факторинг і лізинговий кредит, авалювання векселів. Окремо варто виділити документальні операції, до яких відносять:

 • документарний акредитив;
 • револьверний;
 • підтверджений;
 • трансферабельний;
 • акредитив з платежем за пред’явленням;
 • з відстрочкою платежу;
 • з постфінансуванням.

У список документарних операцій від Мегабанку відносять банківську гарантію.

Карти

Оформлення депозитної карти для фізосіб доступне у відділенні банку. Карта діє 36 місяців. Дозволяє оплачувати товари і послуги на території України та за кордоном.

Фізособи також можуть оформити кредитну карту від Мегабанку, термін дії якої становить 3 роки. Тримач платіжного інструменту отримує доступ до коштів у режимі 24/7. Оплачувати товари та послуги даною карткою можна як в межах України, так і за кордоном.

У Мегабанку доступні карткові продукти для пенсіонерів та одержувачів соціальних виплат.

Юридичні особи можуть оцінити всі переваги корпоративних карт і зарплатних проектів. MasterCard Business – надійний платіжний інструмент для всіх, крім оплати контрактів, трансакцій від імені компанії. Корпоративною карткою можна оплачувати накладні, покупку товарів для потреб офісу, квитків, оренду готелю та багато іншого.

Компаніям запропонована участь у зарплатних карткових проектах. Через Мегабанк будь-яке підприємство може перераховувати заробітну плату на карткові рахунки співробітників. Це дозволить організувати оперативну та безпечну виплату коштів.

Інтернет-банкінг Мегабанку

Інтернет-банкінг – можливість дистанційного доступу до продуктів банку онлайн. Це дозволяє повноцінно використовувати послуги банку, не відвідуючи відділень, в будь-який зручний час – 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Віддалений доступ дозволяє погашати кредити, контролювати рух коштів по рахунках – кредитними та депозитними, здійснювати комунальні платежі онлайн, переказувати кошти.

Операційний банкінг

Комплекс послуг включає:

 1. Розрахунково-касове обслуговування для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.
 2. Еквайринг.
 3. Інкасація та перевезення цінностей.
 4. Депозитарні послуги.
 5. Ексроу.
 6. Обслуговування кореспондентських рахунків.
 7. Торгівля цінними паперами на фондовій біржі.
 8. Операції з цінними паперами.

Megabank online

В кінці 2019 року Мегабанк представив новий проект у сфері онлайн-банкінгу, який отримав назву todobank. Сервіс включає зручний у використанні мобільний додаток і карту Visa Gold. Сьогодні проект доступний жителям Харкова.

Ключові характеристики онлайн-банкінгу todobank:

 • карту можна оформити безкоштовно;
 • тривалість пільгового періоду 62 дня;
 • кредитний ліміт до 200 000 грн;
 • кешбек на рівні 1% від суми покупок;
 • на залишок коштів нараховується 10%;
 • оперативна оплата послуг ЖКГ, мобільного зв’язку, інтернету +1500 інших сервісів;

Замовити карту можна на сайті todobank.com.ua.

Зареєструватися можна через додаток todobank. В особистому кабінеті користувачеві доступні всі функції. Через додаток відкривається доступ до всіх карток, оформленим в Мегабанку. Всі операції з карткою можна виконувати через додаток.

Контакти

Офіційний сайт, на якому можна знайти ключову інформацію про продукти Мегабанку, знаходиться за адресою megabank.ua.

Центральне відділення знаходиться за адресою: вул. Алчевських, 30, місто Харків. Точні адреси відділень можна подивитися на сайті. З потрібних питань можна безкоштовно зателефонувати до контакт-центру за номером 0-800-50-44-00. Також можна замовити дзвінок, натиснувши відповідну кнопку на офіційному сайті.

На сайті банку є кнопки для доступу до груп і акаунтів в популярних соціальних мережах.

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Loading...