Monobank.com.ua – це компанія, яка почала свою роботу з жовтня місяця минулого року, при цьому листопад 2017 був присвячений тестуванню системи, виправленню помилок та її вдосконаленню. Створити оригінальний для України сервіс прийняли рішення колишні успішні менеджери, які до націоналізації ПриватБанку працювали саме в цій організації. Особливість цього банку в тому, що оформити кредит в Монобанк можна тільки в режимі онлайн – тут немає офісних співробітників, відділень і каси.

Не можна назвати “Monobank” повністю самостійним банком, він не отримував ліцензію від Національного Банку України, тому основні його функції – це проведення розрахункових операцій, прийом грошових коштів на депозитні рахунки та видача кредитів. Монобанк є онлайн сервісом, його мета – забезпечення доступу до послуг справжнього банку, який займається здійсненням фінансових операцій, а це – відомий Universal Bank.

Детальна інформація про кредити в Monobank

За рахунок того, що це перший онлайн банк, в українців виникає дуже багато питань з приводу того, чи варто брати кредит на банківську карту від Монобанк, які процентні ставки очікують клієнтів цієї організації, і як оформити кредит онлайн. Постараємося розібратися з усіма нюансами роботи Monobank.

Процентна ставка

Всім відомо, що в мікрофінансових організаціях процентні ставки досить високі, і нараховуються щодня, а ось в банку далеко не кожному схвалять кредит. Монобанк – це альтернативне рішення, тут відсотки нараховуються раз на місяць, але ставка нижче, ніж у всіх інших українських банках – вона становить 3,2%. Розмір процентної ставки не змінюється, він однаковий для тих, хто тільки оформив картку, і для тих, хто вже якийсь час користується послугами Монобанк. При оформленні депозиту річна процентна ставка по ньому складе 16%.

Якщо клієнт буде знімати з картки власні кошти, йому доведеться заплатити 0,5%, а ось при знятті кредитних грошей комісія складе 4%.

Хто може взяти кредит в Monobank

Кредити в Монобанк видають на лояльних умовах, але ряд вимог до клієнтів все ж є. Для того щоб отримати кредит на картку, необхідно мати:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. Ідентифікаційний код;
 3. Довідку про доходи;
 4. Мобільний номер телефону і смартфон.
 5. Вік від 21 років.

Переваги та особливості Monobank

Дійсно, багатьом цікаво, чим організація Монобанк краще мікрофінансових компаній або звичних банків. Для громадян України система роботи компанії досить нова. У сервісу Monobank є ряд переваг, до них відносяться:

 1. Можливість не відвідуючи банк, отримати позику на банківську карту.
 2. Сума кредиту може досягати 100 тисяч гривень.
 3. Карту можна використовувати для оплати різних послуг і покупок;
 4. За певні покупки на кредитні кошти нараховується Кешбек.
 5. На карту можна класти особисті кошти, і щорічно отримувати 10% річних на залишок суми.
 6. За допомогою карти Monobank можна оплачувати комунальні послуги, мобільний телефон та інші сервіси.
 7. Розмір процентної ставки найнижчий по Україні.
 8. Відгуки людей про роботу Монобанк дуже позитивні – це новий підхід до кредитування, який розширює можливості.
 9. Для того щоб отримати картку, досить просто встановити додаток, це абсолютно безкоштовно.
 10. Наявність пільгового періоду: якщо клієнт встигає погасити кредит протягом 62 днів, то ставка за кредитом складе 0, 00001%.

У новій компанії є й свої особливості, про які варто знати, перш ніж оформляти кредит від Monobank. До таких особливостей можна віднести:

 • Кешбек нараховується далеко не у всіх магазинах і центрах послуг, в основному це ті покупки, які відбуваються досить рідко;
 • Отримати карту може тільки власник смартфона, який працює на системі IOS або Android;
 • Досить відчутні відсотки для боржників;
 • Комісія при знятті кредитних коштів в 4%.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Компанія Monobank на даному етапі не має ліцензії від Національного Банку України, тому не може бути визнана банківською організацією. Всі операції Монобанк здійснюються Universal Bank, який стабільно працює на ринку фінансових послуг ще з 1994 року. З 1998 року Universal Bank увійшов у групу ТАСкомбанк.

Як взяти кредит онлайн в Monobank

Ті громадяни, які стикалися раніше з оформленням банківських кредитів, напевно пам’ятають, для того щоб взяти кредит, необхідно витратити цілий день на спілкування зі співробітниками, заповнення паперів і очікування своєї черги. Для мікрофінансових компаній звичним є заповнення анкети, вказівки всієї інформації в електронному вигляді, але реєстрація в Монобанк здійснюється зовсім інакше. Компанії аналоги відсутні на фінансовому ринку на даний момент. Для того щоб отримати позику, вам досить виконати всього кілька дій.

Покрокова інструкція отримання кредиту в Monobank

 1. Для того щоб скористатися послугами компанії, необхідно завантажити додаток Монобанк на свій смартфон. Всі дії виконуються за допомогою програми.
 2. За допомогою телефону необхідно сфотографувати оригінал свого паспорта та ідентифікаційного номера.
 3. Додаток запропонує вам два варіанти отримання карти – її можна забрати в будь-якому відділенні, або ж замовити доставку кур’єром. Обидва способи отримання абсолютно безкоштовні.
 4. Гаряча лінія компанії працює практично весь час, тому найближчим часом з вами зв’яжеться представник Monobank, уточнити Вашу електронну адресу, якщо оформляється доставка кур’єром, та іншу інформацію.
 5. Найближчим часом ви зможете забрати свою карту, але обов’язково знадобитися пред’явити оригінали документів, щоб довести, що ви відправляли свій паспорт і код. Необхідно буде також підписати кредитний договір.
 6. Користуйтеся карткою Монобанк із задоволенням!

Відмова від кредитування – причини

У Монобанк практично 70% клієнтів отримують кредитну карту та використовують кредитні кошти. Але, тим не менш, іноді підприємство відмовляється від співпраці з тим чи іншим клієнтом. Це можливо за таких причин:

 • Відсутність довідки про доходи.
 • Недостовірні документи представлені на фото, вони відрізняються від оригіналу.
 • Кредитна історія клієнта досить погана.
 • Клієнт оформляє повторний кредит, не погасивши попередній.

Промокоди для Monobank

На даний момент онлайн банк тільки розвивається на території України, і про те, щоб пропонувати промокоди для клієнтів, поки не йшлося. Різні акції будуть впроваджуватися – це і бонусні програми, і знижки на покупки по картці Монобанк, і багато іншого. Для того щоб бути в курсі останніх новин, заходьте на сайт банку, і читайте оновлення. Саме тут в першу чергу з’явиться інформація про акції та пропозиції для нових і постійних клієнтів.

Як погашати борг в Monobank

Онлайн банк розробив безліч способів за допомогою яких можна оплатити кредит. Ви можете поповнити баланс кредитної картки:

 1. У касі будь-якого українського банку без комісії.
 2. Через термінали самообслуговування.
 3. З використанням перекладів з іншої картки;
 4. З мобільного додатка;
 5. Через електронний гаманець.

На даний момент компанія Monobank планує розширити кількість доступних способів оплати кредитів для клієнтів.

Прострочення та її наслідки

При виникненні прострочення процентна ставка разу збільшується в два рази та становить 6,4%. Крім того, при простроченні від 1 до 30 днів накладається штраф у розмірі 50 гривень, від 31 дня до 90 днів – 100 гривень, а затримка до 120 днів припускає розрахунок штрафу за формулою 100 гривень + 6,4% по заборгованості, яка утворилася з початку прострочення.

Так само діє ще один штраф за прострочення на перший день. Наприклад, ви оформили кредит 7 січня, і не сплатили його до 7 лютого. Тоді 8 числа вам будуть нараховані штрафні санкції в розмірі п’ятисот гривень +5% від невиплаченої суми боргу.

Компанія Монобанк буде змушена звертатися до суду за допомогою з метою отримання своїх грошей від недобросовісного позичальника.

Пролонгація позики

На даний момент функція відстрочки платежу в системі Monobank не розроблена. Можливо, що в подальшому, реструктуризація боргу буде доступна, але на даний момент і так пропонуються досить лояльні умови та низькі процентні ставки по кредитах.

Контакти Monobank

Компанія не має головного офісу, але є ряд відділень в Києві, зі списком яких можна ознайомитися на офіційному сайті Monobank.

Номер телефону для дзвінків по Україні – 0 800 205 205, безкоштовно на всій території країни.

Зв’язатися з представниками компанії з іншої держави можна за номером +38 044 237 20 60.

Час роботи кур’єрської служби з доставки карт – з 10-00 до 19-00.

Завжди доступний зв’язок у Телеграм https://t.me/monobankbot?start=mono-desktop

Є група у Вайбер – https://chats.viber.com/monobank/ru

Відгуки про Монобанк

Монобанк – це відносно нова компанія, проте вона полюбилася серед студентів і молоді. Це пов’язано з тим, що карту отримати дуже просто, кредит схвалюється практично всім, а погашати можна частинами. Відгуки про Monobank тільки позитивні. Компанія заробляє свою репутацію тому пропонує дуже вигідні та зрозумілі умови.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (21 оценок, среднее: 3,57 из 5)
Loading...
6
2
0
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (21 оценок, среднее: 3,57 из 5)
Loading...