OTP Bank є представником фінансового ринку України з 1998 року. Він був заснований на території держави понад 20 років тому (спочатку це був «Райффайзенбанк»). І за цей час зарекомендував себе як надійна та стабільна установа України.

Важливий момент в історії становлення – це 2006 рік, коли відбулося поглинання угорським OTP Bank Plc лідера України – АКБ «Райффайзенбанк». З тих пір на ринку всі види банківських послуг представляються під маркою «OTPbank».

ОТП Банк: відділення і філії

На сьогоднішній момент банк представлений в кожному регіоні країни та навіть в невеликих населених пунктах. Найбільша кількість відділень налічується в Києві, Харкові та Дніпрі.

Ліцензії

Діяльність банку відповідає вітчизняним та міжнародним стандартам. Банк підконтрольний НБУ, яка видала установі ліцензію № 191 від 05.10.2011 р.

Послуги OTP Bank

Розглядаючи послуги банку ОТП, слід зазначити: всі вони надаються клієнтам в залежності від категорії, до якої належить суб’єкт. Це може бути:

 • приватний клієнт, тобто населення;
 • підприємці – фізичні особи, які зареєстрували себе як ФОП;
 • представники середнього та малого бізнесу.

Також є окремий напрямок – корпоративні клієнти. В рамках таких програм суб’єкти отримують додаткові бонуси, спеціальні пропозиції, знижки. Як правило, це великі клієнти, які придбали у банку і розрахунково-касове обслуговування, і стали учасниками зарплатних проектів і т.д.

Депозити ОТП Банку

Депозит для населення надається в мобільній формі. ОТП надає можливість в будь-який момент зняти гроші достроково. Відкрити вклад можна через онлайн банкінг. Пропонується «Терміновий», «Ощадний» або «Внесок на дитину». Принципова різниця полягає лише в терміні дії вкладу та відсотковій ставці. Всі три варіанти надають можливість вибрати: рахунок буде з капіталізацією відсотків чи ні. Процентна ставка до 13% річних. Відкривати рахунок можна в євро, доларах або гривнях.

Відсоткові ставки по депозитах для ФОП різні. Вони залежать від терміну розміщення коштів. Ставка від 8 до 12% річних. Термін розміщення – від 30 до 180 днів. Якщо підприємець раптом вирішить достроково припинити співпрацю з ОТП банком, то ставка складе всього 1,5% в рік.

Головна особливість вкладу для бізнесу – це те, що його в будь-який момент можна повернути в оборот. При цьому ставка залишиться на рівні, прописаному в договорі. Це від 6,5%. Відкрити можна в різних валютах. Мінімальний термін розміщення – 1 день.

Кредити ОТП Банку

Щодо кредитних продуктів для населення, то ОТП банк пропонує громадянам велике розмаїття таких послуг. Розглянемо найбільш популярні:

 1. Кредит готівкою. Надається мега оперативно. Заявки розглядаються протягом години після надходження. Подати анкету можна і через інтернет, в онлайн режимі. Максимальна сума – до 750000 гривень з терміном погашення до 7 років. Якщо суб’єкт бажає отримати до 50 000 гривень, то він може оформити позику без довідки про доходи. Тільки паспорт та ІПН.
 2. Автокредит. Видача коштів можлива як на покупку нового транспортного засобу, так і на б / у автомобіль. Умови кредитування залежать від марки та моделі. Є спеціальні авто програми, де відсоткова ставка за акційними умовами становить 0,01% на рік.
 3. Кредит на купівлю житла (іпотека). Надається тільки на новобуд. Банк співпрацює з конкретними забудовниками, тому може оформити пільгову іпотеку від 0,01% річних. Максимальний ліміт – до 750 000 рублів з терміном погашення до 7 років. Правда, є безліч вимог до самого позичальника.

Кредити для підприємців надаються в єдиній формі – займ готівкою. Отримати можна до 300 000 гривень на строк до 5 років. Відсоткова ставка – 36% річних. Необхідність застави і поручительства обмовляється.

Кредитних продуктів для середнього бізнесу не так багато. В основному вони нагадують більшою мірою овердрафт. Наприклад, однією з популярних кредитних ліній є «Відновлювана кредитна лінія». Її можна отримати тільки по частинах і за певних умов: мінімальний річний обсяг, підтверджений документально, повинен становить 5 мільйонів гривень. На таких умовах можна отримати від 1 мільйона гривень на термін до 36 місяців. Максимальна сума не вказується, все залежить від обсягів компанії.

Для бізнесу ще передбачена програма «Строковий кредит». Видають від 5 мільйонів гривень. Тільки під забезпечення, яким може виступати техніка, нерухомість і т. д. Відсоток встановлюється індивідуально.

Кредити як такі окремо для корпоративних клієнтів не передбачені. Але їх можна оформити в рамках інших кредитних програм.

OTP Лізинг

З юридичної точки зору ОТП банк не надає лізингові послуги. Але до фінансової групи, куди входить банк, входить і така установа як «OTPLeasing». Він надає в лізинг такі види транспорту:

 • вантажний;
 • легковий;
 • сільськогосподарський;
 • спеціальна техніка.

Умови індивідуальні. Офіційна інформація свідчить про те, що техніку можна отримати навіть під 0,1% річних. Для оформлення потрібен значний список паперів. Подати заявку можна і через інтернет.

ОТП Смарт

Як і будь-який банк, ОТП має свій інтернет банкінг. Особливість в тому, що для приватних осіб і корпоративних клієнтів розроблені різні додатки. Так для населення банкінг називається як «OTP Smart», а для представників бізнесу – «OTP Online».

Алгоритм роботи з банкінгом і його функціональні можливості схожі з будь-яким банкінгом будь-якого банку. Клієнт має свій особистий доступ до системи, через яку вже контролює стан рахунку, проводить онлайн платежі та інші операції.

OTP Bank особистий кабінет

Особистий кабінет в онлайн банкінгу – це профіль користувача, в який він заходить за допомогою логіна і пароля. Для фізичних осіб таким паролем є мобільний телефон. При вході в систему суб’єкт відразу бачить стан своїх розрахункових, депозитних та кредитних рахунків. Він може ними керувати дистанційно.

Інтерфейс профілю і для громадян, і для бізнесменів достатньо простий. Виконаний в біло-салатових відтінках, як і вся атрибутика банку.

ОТП Банк контакти

 • При будь-яких питаннях банк рекомендує звертатися за телефоном гарячої лінії, з мобільного безкоштовно: 0444900500, 0442909205.
 • Також можна писати електронні листи на пошту – info@otpbank.com.ua
 • Банк представлений у всіляких соціальних мережах. Для того, щоб потрапити на будь-яку сторінку банку, можна зайти на сайт і в розділі «Контакти» вибрати відповідну мережу.

З приводу того, куди звертатися і куди дзвонити, є два варіанти. У разі виникнення проблем дзвонити за вказаними раніше телефонами (це багатоканальна лінія). Але в окремих випадках можна звузити коло осіб, до кого потрібно звертатися. Наприклад:

 • (044) 490 05 26, (044) 290 92 36 – телефон для учасників зарплатних карт;
 • (044) 498 88 44, (044) 290 92 34 – телефон для позичальників, незалежно від їх статусу;
 • (044) 495 06 91 – лінія тільки для юридичних осіб.
0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...