До початку 2014 року в Україні працювало 180 банків, на 1 січня 2020 року – 75. Щоб пережити кризу, фінансові установи закривали філії, звільняли персонал, кількість структурних підрозділів лише за 2019 скоротилася на 507 одиниць. Не тільки залишився на плаву, а і збільшив чистий прибуток в кілька разів комерційний банк Південний. Активи установи, що обслуговує 0,5 млн. фізичних осіб, перевищують 1 млрд. $.

Фінансова компанія почала працювати в 1993 р. Акціями банку володіють Юрій Родін, Марк Беккер, а також Алла Ванецьянц, яка виконує функції голови правління. Статутний капітал банку 616 млн. 550 тис. грн. Головний офіс ПАТ Південний, що визнаний в 2014 р за версією Forbes одним із 20 стійких фінансових установ України, знаходиться в Одесі. Навіть під час економічної кризи в 2009 «Південний» отримав 61 млн. чистого прибутку.

До 2008 року банк встиг відкрити майже 150 відділень у різних містах України, але з 2014 р. припинив діяльність на Кримському півострові, перестав працювати на території ЛНР та ДНР. У тому ж році ПАТ «Південний» отримав кредит від Національного банку в розмірі 600 млн. грн., а в 2015 виплатив гроші клієнтам збанкрутілого Імексбанку, потрапивши в ТОП-20 українських фінансових установ за сумою вкладів населення.

Банк отримав статус агента фонду гарантування вкладів. У грудні 2016 брав участь в реалізації інвестиційних проектів в якості фінансового партнера. За 9 місяців 2019 р. чистий прибуток в ПАТ «Південний» склав 218 млн. грн., вартість активів – 26 млрд.

Банк Південний: відділення та філії

До свого 25-річчя банк оновив логотип, представив проект ребрендингу, що допомагає підвищити рівень обслуговування населення, підприємців, компаній. Відділення ПАТ «Південний», крім Одеси, відкриті у всіх обласних центрах України, крім Житомира, Івано-Франківська, Рівного. Відділення є:

  • в Кременчуці і Кривому Розі;
  • в Павлограді та Мукачево;
  • в Новій Каховці і Марганці;
  • в Білій Церкві і Болграді;
  • в Ізмаїлі і Південному.

Для зміцнення позицій банку і зручності клієнтів керівництво змінило підхід до обслуговування. Створена спеціальна зона сервісу в режимі 24/7.

Ліцензії

ПАТ «Південний» здійснює діяльність відповідно до ч. 3 Закону України № 47 і надає банківські послуги на основі Генеральної ліцензії № 65, виданої 7 жовтня 2011 року. Приватна фінансова установа отримала право на виконання операцій з національною та іноземною валютою, торгівлю банківськими металами, на ведення поточних рахунків клієнтів.

ПАТ «Південний» здійснює дилерську, брокерську, депозитарну діяльність, андеррайтинг на основі ліцензій 580127-580129 АГ, виданих в 2011р. і 286610-286611 в 2013 році Державною комісією з цінних паперів.

Послуги

Відмінна репутація закладу – це результат професіоналізму працівників і довіри клієнтів. Південний обслуговує бізнес і населення практично через відділення, число яких в 2019 р. склало 98.

Депозити банку Південний

Банк пропонує клієнтам кілька варіантів, що дозволяють зберегти гроші в гривнях, євро або доларах і отримати хороший дохід завдяки невисоким процентним ставкам. Щоб оформити депозит, достатньо подати заявку, і менеджер підбере час для відвідування фахівців. Користувачі програми My bank можуть вибрати підходящий варіант самостійно. Депозит «Накопичувальний плюс» зручний тим, що дозволяє вкладати мінімум 100 грн., поповнюється рахунок протягом всього періоду, при розміщенні грошей на 6 місяців нараховується 14,25%, на квартал-13.

Депозит «Пенсійний» оформлюється в гривнях, достроково не повертається, ставка збільшена до 15,25%.

Вклад «Комфортний» відкривається на 3 місяці, передбачає 3 автоматичні пролонгації, після кожної відсоток збільшується.

Депозит «Прибутковий плюс» передбачає внесення мінімальної суми в розмірі 1000 грн., 100 € або $.

Ставка у відсотках для терміну (місяців)

Валюта 3 6 9
Євро 0,25 0,50 0,75
Американський долар 1,0 1,5 1,75
Гривня 14,50 14,75 14,25

Депозит поповнюється перший тиждень, може пролонгуватись. При отриманні відсотків в кінці терміну ставка збільшується на 0,25%.

Кредити банку Південний

Банк Південний видає фізичним особам готівкові гроші на задоволення власних потреб без застави в сумі до 200 тис. грн. на строк, що дорівнює 60 місяцям. Фіксована ставка за користування позиковими коштами складає 20%.

Банк пропонує клієнтам іпотечне кредитування без початкового внеску на 20 років із індивідуальним графіком погашення. Для оформлення потрібні паспорт і ідентифікаційний код позичальника та дружини, довідки про доходи, свідоцтво про шлюб. Під 17% кредит видається на покупку або будівництво житлової нерухомості, сума становить до 70% ринкової вартості об’єкта.

Моряки, які мають стаж плавання не менше 3 місяців і отримують дохід за контрактом, можуть претендувати на 200 тис. грн. під 15% річних без внесення початкового внеску.

Клієнтам банку Південний видається преміальна картка з пільговим періодом під 0,01%, пропонується кредит на покупку автомобіля в розмірі 80% вартості транспортного засобу, який виплачується протягом 7 років.

Інші послуги банку Південний

Банк підтримує сільгоспвиробників, розробляє програми для розвитку малого бізнесу у вигляді овердрафту, факторингу, фінансує інвестиційні проекти, видає кредити на поповнення оборотних коштів.

У терміналах самообслуговування і касах відділень приймаються комунальні платежі, здійснюються грошові перекази по Україні та Європі.

Банк продає монети та злитки зі срібла і золота, вироби, інкрустовані дорогоцінними каменями і металами.

Підприємці, компанії, фізичні особи можуть брати в оренду індивідуальні осередки або сейф для зберігання грошей, цінних паперів, документів на право власності, золота.

Фахівці банку реалізують нерухомість, земельні ділянки, автомобілі за ціною, набагато нижчою, ніж ринкова.

Власники Mastercard після реєстрації в програмі винагороди отримують бонуси за кожну покупку в магазинах і супермаркетах.

Онлайн банкінг

Клієнти фінансової установи, зареєструвавшись і підключившись до додатка Південний My Bank, можуть самостійно перевіряти рахунок онлайн, формувати виписки, платити за телефон, комуналку. Використовуючи інтернет банкінг:

  • блокують карти;
  • встановлюють ліміт;
  • відкривають депозит;
  • погашають кредит.

У будь-який час доби користувачі мобільного додатка можуть дізнатися курс валют, адресу найближчого відділення. Комісія за комунальні послуги, оплачувані онлайн через My Bank, не береться.

Особистий кабінет банку Південний

Інтернет-банкінг доступний для клієнтів, які володіють сучасними мобільними пристроями з iOS, починаючи від 10 версії. Для здійснення входу в особистий кабінет і доступу до інформації по рахунках, користувачі Android і Apple iPhone встановлюють Google Pay, додають карту по CVV коду або по скану з лицьової сторони.

Контакти

Головний офіс банку знаходиться в Одесі по вул. Краснова, 6/1, телеф офісу: 048 230-70-30. Щоб зателефонувати на гарячу лінію, слід набрати 0 800 307 030. Сайт ПАТ Південний www.bank.com.ua, електронна пошта 307030@pivdenny.ua

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Loading...