Увага! На період карантину, з 18 березня, для безпеки своїх клієнтів, ПриватБанк тимчасово призупинив обмін валюти в відділеннях. Всі обмінні операції для фізичних осіб переводяться в онлайн-формат і доступні в додатку Приват24 і терміналах самообслуговування.

Обмін валют – важливий економічний процес, що дозволяє людям керувати своїми фінансами шляхом зберігання/накопичення/конвертації коштів з національної валюти в іноземну, з іноземної в іноземну і назад.

Курс є динамічним і кожна фінансова установа встановлює індивідуальний курс валют, який базується на даних НБУ.

Зміни курсу валют в залежності від способу обміну

ПриватБанк, як відомо, має найбільшу мережу банківських відділень (близько 2126), де можна, в тому числі, і обміняти валюту. Додатково, провести таку операцію можна онлайн – в додатку Приват24, або скориставшись терміналом самообслуговування.

Аналіз даних способів показує, що представлений курс валют може відрізнятися – в більшу чи меншу ступінь. Так, обміняти долари або євро на гривні найвигідніше онлайн. Такий варіант підійде власникам валютних карт, які зберігають на своєму балансі кошти в іноземних асигнуваннях. Бажаючим поповнити бюджет валютою можна звертатися як до каси банку, так і конвертувати кошти в онлайн-банкінгу. Курс буде відрізнятися мінімально – на соті одиниці.

Цікава ситуація для власників рублів – для них різниця курсу відсутня.

На нашому сайті представлені середні значення курсів в таких валютах як долар (USD), рублі (RUB), євро (EUR).

0
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...