ProCredit Bank, за підсумками 2019 року, обійняв 6 місце серед найбільш надійних фінансових установ України, і сьоме місце – в січні 2020. Почав здійснювати діяльність на території країни з 2001 року як мікрофінансовий банк. У 2003 році акціонери компанії Прокредит Холдинг, які володіли організаціями кредитували бізнес у Східній Європі, Африці та Латинській Америці, вирішили об’єднати установи в одну мережу, якій дали назву ProCredit Bank. Банки, засновані холдингом, працюють в країнах з перехідною економікою – в Албанії, Грузії, Румунії, Болгарії, в республіках колишньої Югославії.

Відомості про банк

ProCredit Bank в Україні керує Віктор Пономаренко, який до призначення на посаду голови працював у фінансовій сфері протягом 7 років, а з листопада 2006 р займав пост заступника. Банкір закінчив Економічний Університет в Києві, Академію ProCredit в Німеччині, захистив диплом за програмою МВА в американській Школі бізнесу. Віктор Пономаренко також отримав сертифікат фінансового аналітика.

Акції банку належать міжнародним організаціям з Німеччини: 86,05% – ProCredit Holding AG, 13,95% – KFW.

ПроКредит Холдинг встановлює загальні принципи керівництва та стандарти ключових напрямків для діяльності фінансових установ, бере участь в питаннях підготовки персоналу, сприяє поліпшенню методик обслуговування шляхом проведення семінарів для менеджерів ProCredit Bank.

У 2019 ПроКредит зайняв 8 сходинку в рейтингу надійності українських банків за депозитами. У IV кварталі ProCredit Bank отримав 696,2 тис. грн. чистого прибутку, на 1.02. 2020 вийшов з показниками в мільйонах гривень:

 • активи – 12,129;
 • зобов’язання – 10,850;
 • капітал по балансу – 1274,90.

Банк бере участь в Фонді гарантування вкладів, на початок 2020 році отримав високий рейтинг агентства Fitch Ratings і знаходиться на 14 місці в НБУ за розміром активів. ПАТ ПроКредит Банк обслуговує малий бізнес, великі підприємства, фізичних осіб.

Прокредит Банк відділення

Головний офіс ProCredit Bank знаходиться в столиці України на проспекті Перемоги. П’ять відділень комерційного банку відкриті в Києві, по одному – в Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі.

Ліцензії

ПАТ ProCredit Bank надає фінансові послуги та здійснює банківську діяльність відповідно до ст.47 Закону України № 2121 – III від 7 грудня 2000 р.

Згідно з ліцензією № 195 від 13.10.2011, виданої НБУ, установа залучає депозити від підприємств і населення, відкриває та веде рахунки клієнтів, розміщує вклади, займається кредитуванням юридичних і фізичних осіб.

Послуги

ProCredit Bank інкасує кошти, перевозить валюту, зберігає цінності, папери, надає в оренду осередки та сейфи, самостійно встановлює процентні ставки та комісії за надання послуг, бере участь в Партнерській програмі.

Депозити Прокредит Банку

Щоб зберегти гроші, уберегти їх від інфляції, люди несуть заощадження в банки, які гарантують відшкодування в сумі 200 тис. грн. ProCredit Bank пропонує клієнтам 2 депозитні програми.

Ощадний рахунок Flex Save відкривається на термін від року до двох, мінімальний розмір вкладу становить 100 тис. грн., ставка у відсотках – 11, в доларах або євро – 5000, 1,5%. До переваг програми відносять можливість знімати гроші та поповнювати рахунок протягом всього періоду.

Терміновий депозитний вклад відкривається на ту ж мінімальну суму в грн.

Строк в (міс.) Ставка %
12 17,5
18 16
24 16

Відсотки виплачуються щомісяця, за бажанням клієнта на поточний рахунок або на Flex Save. Якщо гроші зберігаються в доларах або євро, а мінімальний внесок на депозит складає 5 тис.,% за 18 міс. дорівнюють відповідно 4,5 і 3,5.

Кредити Прокредит Банку

ProCredit Bank користується довірою українських підприємств, яким необхідні інвестиції для модернізації виробництва. Починаючи з 2016 р ПроКредит Банк збільшує кредитний портфель більш ніж на 100 млн. $ та визначає основні напрямки співпраці. ProCredit Bank пропонує 4 програми кредитування для малого та середнього бізнесу.

Овердрафт, що оформляється за спрощеною процедурою, дозволяє клієнтам користуватися лімітом протягом 2 років, сума якого становить половину від оборотів на поточному рахунку.

Бізнес кредит банк пропонує юридичним особам та підприємцям під заставу нерухомості, обладнання, автотранспорту в гривнях, в євро та американській валюті на термін до 10 років. Погашення кредиту може проходити за індивідуальним графіком, частинами або помісячно. Договір оформлюється без страховки, додаткових комісій.

Кредитна лінія дозволяє представникам бізнесу використовувати банківські ресурси в міру необхідності протягом року. Заборгованість погашається при наявності коштів одним платежем в останній місяць, або 3 рівними частинами.

ProCredit Bank видає зелені кредити клієнтам:

 • на обладнання сонячних електростанцій;
 • будівництво біогазових заводів;
 • на придбання сільгосптехніки;
 • створення зрошувальних систем;
 • на захист навколишнього середовища.

Інвестиції фінансуються в євро за ставкою 6% на 8 років. Максимальна сума – 10 млн.

Щоб відкрити кредитний ліміт Flex Fund, доступний для фізичних осіб, клієнт банку заповнює форму, надає копії ідентифікаційного коду та паспорта. Після дзвінка від співробітника людина отримує картку VisaClassic, ощадний рахунок Flex Save, підключається до e-Banking та системи SMS повідомлень.

Інші послуги

Своїм клієнтам ProCredit Bank надає можливість перераховувати кошти зарубіжним партнерам. Вартість міжнародного платежу в банки групи ПроКредит всього 75 грн., в інші фінансові установи – 750. Перекази в іноземній валюті здійснюються з використанням системи SWIFT.

Для зберігання документації, коштовностей, грошей приватним особам та представникам бізнесу ProCredit Bank здає в оренду окремі осередки або сейфи.

Інтернет-банкінг від Прокредит

Клієнти ПроКредит Банку можуть проводити операції, дізнаватися залишки коштів на карткових і поточних рахунках, оплачувати послуги, погашати кредити протягом доби, у вихідні дні, підключившись безкоштовно до e-Banking у відділенні установи за номером мобільного українського оператора зв’язку.

Особистий кабінет E-Banking

Дистанційне обслуговування дозволяє економити час на здійснення операцій, оскільки клієнтові не треба відвідувати банк. Щоб увійти в особистий кабінет, користувач системи e-banking вводить логін та пароль, отримує доступ до операцій і може:

 • блокувати карти;
 • подавати заявку на кредит;
 • погашати заборгованість;
 • закривати рахунок.

Здійснювати платежі онлайн можна, встановивши мобільний додаток на смартфон. Обслуговування через e-banking має високу ступінь надійності.

Контакти

Головний офіс ПроКредит Банку розташовується в Києві по пр. Перемоги, 107а. Відповідь на питання дає контакт-центр, тел. 0800 50 09 09. Зв’язатися з фахівцями можна по скайпу – 044 590 10 10. Адреса сайту: procreditbank.com.ua.

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...