ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – один із провідних і найбільш стабільних банківських установ країни. Він був утворений на основі закритого акціонерного товариства в 1991 році, і починаючи з квітня наступного року почав свою діяльність з кредитування великих промислових підприємств.

На сьогоднішній день ПУМБ надає різні види банківських послуг як фізичним, так і юридичним особам. Банк входить у фінансово-промислову групу «СКМ», власником якої є Рінат Ахметов. Нинішній голова правління банку – Сергій Черненко.

Фінансові результати

Протягом більше 25 років банк стабільно займає високі місця в топ-10 найбільш прибуткових банківських установ України. На сьогоднішній день він входить в список кращих чотирьох банків за залученими депозитами і топ-6 найбільших банків. Клієнтами ПУМБ стали майже 1,5 мільйона осіб.

За роки своєї діяльності банк неодноразово перемагав у різних рейтингах і номінаціях. В активі банку – звання «самого інвестиційного» і «самого електронного» банку, а також потрапив у рейтинг 1000 найбільш успішних банків світу.

ПУМБ відділення і філії

Головний офіс ПУМБ знаходиться в Києві. Мережа відділень банку поширена у всіх областях країни. Всеукраїнська регіональна мережа нараховує більше 190 відділень. З 2006 року діє об’єднана мережа банкоматів під назвою «Радіус», яка була створена ПУМБ і банками-партнерами.

Ліцензія

Фінансова діяльність банку здійснюється відповідно до ліцензії НБУ № 8 від 6.10.2011, Держ.реєстр банків № 73 від 23.12.1991 року.

Послуги

Банк надає фінансові послуги для фізичних осіб і для бізнес-структур. На офіційному сайті банку зручно переводити гроші з карти на карту, поповнювати мобільний телефон, погашати кредит, знайомитися з умовами надання різних банківських продуктів.

Депозити ПУМБ

ПУМБ надає наступні види депозитів приватним особам:

 • «Прибутковий» – від 500 гривень зі ставкою до 14% річних з щомісячною виплатою відсотків на карту;
 • «Вільний» – від 100 гривень зі ставкою 8% річних, з можливістю поповнення та зняття;
 • «Накопичувальний» від 5000 гривень зі ставкою до 12,5% річних, з щомісячним додаванням відсотків до депозиту;
 • «Скарбничка» – будь-яка сума вкладу на 12 місяців, з можливістю дострокового розірвання і автопролонгації без часткового зняття коштів, регулярного поповнення депозиту.

Кредити ПУМБ

Банк здійснює різні види кредитування населення, серед них споживчі, кредити готівкою на будь-які потреби, кредитні карти. Попереднє схвалення можна отримати, залишивши заявку на сайті, оформляють кредит і підписують документи в найближчому відділенні.

Кредит готівкою ВСЕЯСНО

Оформити кредит готівкою з ануїтетними платежами можна до 300000 гривень. Переваги даного кредитного продукту:

 • відсутність страхування та разової комісії;
 • можливість дострокового погашення на будь-якому терміні без штрафних комісій;
 • можливість зручної оплати он-лайн без відвідування відділення;
 • відсутність контролю за цільовим використанням грошей;
 • прозорі умови без прихованих платежів.

Кредитна карта ВСЕМОЖУ

Кредитна карта має пільговий безпроцентний період за умови безготівкового розрахунку, що триває до 62 днів. Знімати готівку без комісії можна у всіх банкоматах без обмеження. За допомогою кредитних коштів карти можна оплачувати комунальні послуги та купувати товари при оплаті рівними частинами.

Мінімальний щомісячний платіж по карті складає всього 3% від загальної заборгованості. При достроковому погашенні відсотки не стягуються та клієнт може знову користуватися кредитними коштами.

Плата за кредитну карту стягується тільки при її використанні, повністю відсутні приховані платежі та комісії за обслуговування, а також плата за страхування.

Кредитна карта SOLOМандри

З кредитною карткою є можливість комфортної подорожі, а також оформлення покупок з оплатою рівними частинами в магазинах-партнерах та інших торгових точках на вигідних умовах. Пільговий безвідсотковий період становить – 62 дня, відсутня комісія за конвертацію валюти за кордоном.

Лізинг

ПУМБ надає вигідні та зручні умови для фінансового лізингу. Рішення приймається протягом п’яти днів після надання повного пакету необхідних документів. Предметами лізингу можуть бути всі види будівельної та сільськогосподарської техніки.

Можлива сума фінансування – від 500 000 до 5 000 000 гривень строком до 36 місяців. Діють сезонний і щомісячний графік погашення при сумі початкового внеску від 20 до 30%.

Карткові рахунки

У банку можна замовити всеКАРТУ з простим і вигідним обслуговуванням. Використання картки не передбачає оплату за зняття готівки, переклади на картки інших банків і обслуговування. Не нараховується комісія за зняття грошових коштів в банкоматах інших банків, а також за оплату комунальних послуг.

ПУМБ онлайн

Інтернет-банкінг «ПУМБ Онлайн» діє для приватних, корпоративних клієнтів і для підприємців. Це зручний та безпечний спосіб здійснювати різного роду банківські операції без необхідності приїзду до відділення і очікування в чергах.

За допомогою «ПУМБ Онлайн» клієнтам банку доступні наступні види фінансових операцій:

 • цілодобове управління та контроль за своїми рахунками та картами;
 • оплата комунальних послуг та мобільного зв’язку;
 • погашення кредитів або кредитних карт;
 • здійснення переказів між своїми рахунками або картами;
 • розміщення та поповнення депозитних коштів.

Для зручності можна скористатися мобільним додатком «ПУМБ Онлайн» при максимальній безпеці та цілодобовій підтримці Центру обслуговування клієнтів.

Для того, щоб скористатися послугами інтернет-банкінгу, необхідно зареєструватися в особистому кабінеті, ввівши номер мобільного телефону та пароль.

ПУМБ контакти

Юридична адреса: м. Київ, вул.Андріївська, 4.

Телефони для зв’язку:

 • 044 290 7 290,
 • 096 290 7 290,
 • 050 290 7 290,
 • 093 290 7 290.

Офіційний сайт: https://www.pumb.ua/ru

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...