Райффайзен банк Аваль працює на ринку України не перше десятиліття. З 2005 року входить до складу групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ» (Австрія).

Перевага компанії – висока якість обслуговування. За оцінками експертів і проведеними дослідженнями, рівень роботи з клієнтами всіх типів у даного банку перевищує середній показник по країні. Це підтверджується і різними нагородами, якими выдзначений банк. Їх багато. Наприклад, тільки за 2019 рік Райффайзен банк Аваль отримав:

 1. «Кращий банк в Україні – Euromoney»;
 2. «Лідер рейтингу стійкості українських банків – портал «Мінфін»»;
 3. «Кращий банк в Україні – The Banker».

Всього за підсумком 2019 року заклад удостоєно 18 нагород за різними версіями. Така ж ситуація спостерігалася в 2016 і в 2017 роках. Інформації за 2018 рік немає. Це все підтверджує надійність, стабільність та фінансову стійкість банку.

Райффайзен Банк Аваль відділення і філії

Банк має досить розгалужену мережу відділень по всій Україні: Харкові, Житомирі, Черкасах, Івано-Франківську і т.д. Представництва є в усіх областях. Центральний офіс розташовується в Києві. Знайти офіс банку в своєму місті не складе труднощів, контакти можна побачити на сайті банку.

Ліцензії

Вся діяльність Райффайзен банку Аваль відповідає встановленим стандартам НБУ, чинного законодавства України. Установа має ліцензію Національного банку України № 10 від 10 червня 2018 року.

Послуги

Raiffeisen Bank Aval є типовим представником банківських установ України. Він забезпечує розрахунково-касове обслуговування населення, юридичних осіб. Випускає і видає розрахункові та кредитні карти, працює в напрямку зарплатних і пенсійних проектів. У переліку послуг є депозитні та кредитні продукти.

Депозити Райффайзен Банк Аваль

Депозити для фізичних осіб можуть бути відкриті в трьох валютах – гривнях, доларах і євро. Залежно від валюти по кожному депозитному вкладу передбачені свої мінімальні ліміти і термін дії.

Які вклади для громадян можна відкрити в Райффайзен банку Аваль:

 • «Строковий». Мінімальний термін відкриття – 1 місяць. Мінімальна сума – 2000 гривень або 500 євро / доларів. Такий внесок є максимально вигідним. Процентна ставка – від 7 до 10% в гривні або 0,01% на валютні вклади (не зрозуміло, чому банк ставить такі низькі відсотки на валютні продукти). Але є обмеження: депозит можна поповнювати або передчасно знімати, нараховані відсотки капіталізуються до початкової суми вкладу. Депозит повністю не мобільний.
 • «Ощадний». Цілком доступний депозитний продукт, оскільки мінімальна сума вкладу – від 500 гривень або 100 доларів. Відкрити рахунок в євро неможливо. Термін дії вкладу – від 3-х місяців до 1 року. Перевага – можливість систематично поповнювати рахунок. Також можливо вибрати, як будуть нараховуватися відсотки – з капіталізацією або без. Звичайно, відсоток при капіталізації більше, ніж при щомісячній виплаті. Ставка за гривневими депозитами – до 8,75%, на валютні – 0,01%.
 • «Універсальний». Популярний банківський продукт, оскільки відкрити рахунок можна від 100 гривень або 20 доларів. Дія вкладу безстрокове, немає ніяких обмежень. Можливо систематичне поповнення. Середня процентна ставка – 8% на гривневі рахунки і 0,01% на валютні.
 • «Бонус». Акційний продукт від банку. Відкрити рахунок можна від 2000 гривень на 1 місяць з обов’язковим подовженням його ще на 5 місяців. Відсоткова ставка з кожним місяцем росте, клієнт має право 1 раз на місяць знімати нараховані відсотки. Поповнювати такий рахунок не можна. Відсоток від 5 до 11% зі збільшенням на 1% щомісяця.

Відмінність Raiffeisen Bank Aval в тому, що він розробив вибір депозитних послуг не тільки для населення, але і для бізнесу. У переліку послуг для суб’єктів господарювання є 4 напрямки вкладів:

 • «Капітал». Мінімальна сума – від 1 тисячі гривень або 200 євро, доларів. Відкрити рахунок можна на термін від 1 до 12 місяців з правом пролонгації. Продукт передбачає капіталізацію відсотків. Ставка – до 9,5% в гривні та 0,01% у валюті.
 • «Лідер». Тут клієнт може вибрати, як він бажає отримати прибуток – в кінці строку з капіталізацією або в кінці кожного місяця. Діють такі ж ліміти та процентні ставки, як і за вкладом «Капітал». Можливе дострокове закриття вкладу зі зменшенням ставки.
 • «Депозитна лінія». Умови строго індивідуальні. Залежать від клієнта та партнерських домовленостей з установою. Перевага депозитної лінії в можливості систематично поповнювати і знімати кошти без штрафів.
 • «Партнер». Відкрити рахунок можна тільки в гривні при наявності мінімальної суми – 1 000 гривень. Термін вкладу – до 84 місяців. Можливе поповнення та отримання відсотків за бажанням клієнта. Під такий внесок банк видає вигідні кредити та кредитні карти. Процентна ставка встановлюється індивідуально.

Кредити Raiffeisen Bank Aval

Райффайзен Банк Аваль працює в більшій мірі в напрямку кредитних карт, ніж у видачі позик. У переліку продуктів для фізичних осіб вказано тільки два кредитні продукти:

 1. Кредит готівкою. Отримати можна до 500 000 гривень до 5 років. Кредитний напрямок є беззаставним, не потрібні поручителі. Плюс в тому, що гроші видаються готівкою на будь-які цілі. Перші два місяці діє пільгова ставка – 8% в рік. Потім ставка збільшується до 60% в рік. Корпоративні клієнти, тобто учасники зарплатних проектів, мають перевагу. Вони можуть оформити позику під 40% річних. У більшості випадків для первинних позичальників банк видає до 150 000 гривень. Отримати 500 000 можуть тільки преміум клієнти.
 2. Кредит на енергозберігаючі товари. З 2020 року банк призупинив видачу таких кредитів і обслуговує тільки клієнтів, що уклали договори до кінця 2019 року.

Щодо кредитування малого та середнього бізнесу, то на офіційному сайті зазначено безліч послуг. Серед них є і партнерські програми, і кредитні лінії, і карти. Умови за вказаними продуктам встановлюються індивідуально.

Одним з провідних напрямків банку є підтримка підприємців зі сфери агробізнесу. Є спеціальний продукт «Кредитування аграріїв». Процентна ставка до 27%. Взяти можна до 1,5 мільйонів гривень на два роки. При видачі грошей стягується одноразова комісія – 0,5-1%. Гроші видаються без застави та поруки.

Для покупки сільськогосподарської техніки видається заставний кредит під 16,4%. Максимальний ліміт по даному продукту – до 30 мільйонів гривень терміном на 5 років. Також банк надає бізнесу овердрафт до 4,5 мільйонів рублів до 3 років з процентною ставкою в 18%.

Страхування и вексельне забезпечення

Серед популярних послуг Райффайзен банку Аваль слід згадати вексельне забезпечення представників бізнесу. Банк надає гарантії кредитору – в разі письмової вимоги сплатити борг замість боржника.

Банк також активно працює в сфері страхування населення. Оформити будь-які поліси можна через офіційний сайт банку. Плюс в тому, що банк самостійно не страхує своїх клієнтів, але співпрацює з провідними представниками страхового ринку.

Райффайзен Банк Аваль онлайн

Як і будь-який банк, Райффайзен Банк Аваль має свій інтернет-банкінг. Він розроблений в двох версіях:

 • Raiffeisen ONLINE – для населення.
 • Raiffeisen BUSINESS ONLINE – для представників бізнесу.

Вхід здійснюється через офіційний сайт банку. Мобільний додаток для приватних клієнтів можна скачати на телефон. Доступ абсолютно безкоштовний.

Raiffeisen Bank Aval особистий кабінет

Кожен клієнт має доступ до системи, маючи якийсь ідентифікатор. Фізичні особи входять в свій особистий кабінет за логіном і паролем. Бізнес структури повинні встановити на свій ПК спеціальне розширення і тільки потім входити в базу за допомогою пароля доступу.

За функціональними можливостями особистий кабінет Райффайзен Банк Аваль нічим не відрізняється від подібних продуктів. Клієнт може контролювати стан рахунків, здійснювати онлайн платежі та проводити операції.

Контакти

Вся інформація про Райффайзен банк Аваль розміщена на офіційному сайті – https://www.aval.ua.

Установа має кілька телефонів служби підтримки:

 • 0800500500 – гаряча лінія для приватних осіб;
 • 0800505045 – служба підтримки для представників бізнесу.

Також можна скористатися формою зворотного зв’язку на сайті або електронною поштою – info@aval.ua.

Центральний офіс банку розташований за адресою: 01011, Україна, м Київ, вул. Лєскова, 9,

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...