Укргазбанк – надійний і динамічний банк, який з 1993 року успішно працює на ринку фінансових послуг. Сьогодні це фінансова установа продовжує розвиватися і з кожним роком збільшує обсяг здійснюваних операцій. Головною спрямованістю в розвитку банку є розробка і впровадження нових фінансових продуктів і послуг.

Відомості про банк

Укргазбанк розпочав свою роботу в 1993 році, і працював до 1995 року під назвою Хаджібейбанк. У 1995 році був перейменований в «Інтергазбанк», а в 1996 році змінив назву на «Укргазбанк».

З 1998 по 2000 роки банк розвивався згідно з розробленою раніше концепцією, яка передбачала отримання статусу галузевого банку по обслуговуванню підприємств паливно-енергетичного комплексу. Тоді серед клієнтів банку з’явилася велика кількість підприємств, які займалися видобутком нафти і газу. Укргазбанк став головним фінансовим партнером НАК «Нафтогаз України».

З 2000 року Укргазбанк почав працювати як універсальний банк: почав обслуговувати фізичних осіб, відкрив ряд регіональних відділень. У 2001 банк почав інвестувати проект «Єврокар».

У 2016 році Укргазбанк розробив стратегію розвитку ЕКО-банку для зростання енергоефективності та енергетичної незалежності України, а також для підтримки екологічних проектів.

За роки роботи клієнтами банку стали 2,1 млн. Українців і майже 70 тисяч корпоративних клієнтів. Сьогодні він надає клієнтам традиційні і унікальні продукти і послуги. Банк входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів. 94,4% акціонерного капіталу фінансової установи належить Міністерству фінансів України. Головою правління банку є Кирило Шевченко.

Відділення Укргазбанк

У Укргазбанку працює 250 відділень з присутністю в усіх областях України. Відділення банку обслуговують фізичних осіб, представників малого та середнього бізнесу, а також корпоративних клієнтів.

Ліцензії

Укргазбанк отримав ліцензію на здійснення операцій з валютними цінностями та відноситься до міжнародної системи REUTERS, яка дозволяє в короткі терміни здійснювати всі види міжнародних фінансових розрахунків та брати активну участь на валютному ринку України.

Даний банк є уповноваженим з видачі валютних ліцензій в електронній формі і надає послуги «е-ліцензії» для фіз. осіб. На основі електронної ліцензії клієнти фінансової установи можуть перераховувати іноземну валюту за кордон до 50 тис.дол. протягом року.

Послуги банку

Укргазбанк пропонує такі послуги:

Депозити Укргазбанку

У банку представлено кілька депозитних програм:

 • Для тих, хто піклується про збереження своїх грошей, а також бажає заробити, банк пропонує оформити депозит на картку «PRO-запас». Також клієнти банку можуть підвищити свій дохід за допомогою операцій з цінними паперами.
 • «Еко-депозит» – інвестиція в екологічне майбутнє. Можна вибрати депозит з можливістю нарахування відсотків як щомісяця, так і в кінці терміну.
 • Терміновий або «Класичний з продовженням» – клієнт може вибрати як йому вигідно, отримання відсотків щомісячне або ж на 3, 6 або 12 місяців.
 • «Прибуткові сходинки» – пропонують високі відсотки на термін 30 днів.
 • «Драйвовий рік» – при можливості щомісячного поповнення на 1000 грн, даний депозит гарантує високі відсотки.
 • «Прибуткова 7-ка» – депозит строком на 7 днів, з можливістю необмежених продовжень. Максимальна річна ставка – 6%.
 • «Золота гарантія» – це зберігання золота під відсотки, сума зараховується на рахунок в банківських металах.

Кредити Укргазбанку

Видаються кредити населенню на різні потреби: придбання житла, автомобіля, на споживчі цілі під заставу депозиту. Також банк видає кредити в рамках державної програми «Тепла оселя».

Укргазбанк розробив спеціальні умови для позичальників на покупку житла в новобудовах. Для зменшення навантаження на сімейний бюджет банк пропонує мінімальну ставку на перший рік від 0,01% в рік.

Лізинг

Укргазбанк пропонує покупку на замовлення лізингоодержувача майна і його подальшу передачу в користування на певний період з подальшим переходом права власності на нього. При цьому клієнт може купити будь-яке майно, крім землі і цілісних майнових комплексів.

Інші послуги

 • Документарні операції і торгове фінансування. Пропонується повний перелік документарних послуг для корпоративних клієнтів.
 • Зарплатні проекти. Це комплексне рішення для компанії і трудового колективу, що включає в себе не тільки перерахування зарплати, стипендій та інших виплат на карти, але і інші банківські послуги, різні додаткові сервіси та переваги.
 • Постійні платежі Укргазбанк онлайн пропонує оплачувати комунальні послуги за допомогою платіжної картки прямо на сайті банку.
 • Мобільний банкінг. За допомогою свого мобільного телефону клієнти банку можуть управляти платіжною карткою за допомогою власного мобільного телефону. При цьому клієнту приходять звіти про виконані операції.

Приватні клієнти в відділенні Укргазбанку можуть оформити будь-які карти Віза, МастерКард і Маестро, обміняти валюту і т.д. Корпоративним клієнтам і бізнесменам забезпечується розрахунково-касове обслуговування, надаються послуги за документарними операціями та торгівельному еквайрингу, зарплатні проекти та вигідні програми кредитування.

Також Укргазбанк підтримує багато державних програм для громадян України. Такими можуть бути відшкодування кредитів на опалення, монетизація субсидій і т.д.

Укргазбанк інтернет-банкінг

У 2018 році був запущений новий онлайн банкінг Укргазбанку і додаток для приватних клієнтів – Екобанк Онлайн.

Зайти в систему можна, ввівши в додатку свій логін і пароль. Інтернет банкінг Укргазбанку дозволяє своїм клієнтам:

 • перевіряти залишки по рахунках;
 • переводити гроші з карти на карту;
 • поповнювати мобільний телефон, інтернет, послуги телебачення;
 • оплачувати комунальні послуги;
 • блокувати і розблокувати картки;
 • встановлювати ліміти для карт;
 • знаходити найближчі відділення і банкомати.

Особистий кабінет

Сайт банку має зрозумілий інтерфейс. Доступні версії на декількох мовах. Це дозволяє кожному клієнту освоїти основні можливості особистого кабінету Укргазбанк. Вхід в особистий кабінет знаходиться в правому верхньому кутку. Для реєстрації необхідно ввести номер телефону, на який прийде пароль доступу.

В особистому кабінеті банку можна переводити гроші з карти на карту, проводити регулярні платежі, поповнювати кредитну карту і т.д. Ця система дає можливість швидко і ефективно співпрацювати з банком, а високий рівень безпеки гарантує надійне збереження всіх даних.

Контакти

 • Адреса головного офісу Укргазбанку: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22
 • Телефон гарячої лінії: 0 800 309 000
 • E-mail: contactcentre@ukrgasbank.com
 • Офіційний сайт: https://www.ukrgasbank.com
0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...