Універсал Банк – сучасний комерційний банк, що пропонує послуги приватним особам і бізнесу будь-якого масштабу. Успішно працює більше 20 років, розширюючи спектр банківських продуктів.

Універсал Банк був створений в 1994 році в Тернополі. У 2007 році почав працювати у всеукраїнському масштабі.

Ключові досягнення останніх трьох років:

 1. У 2017 році установа за версією бізнес-порталу Mind увійшла в топ-25 рейтингу життєздатних банків України. У тому ж році банк заснував віртуальний необанк Monobank. Сьогодні понад 1,5 мільйона клієнтів по всій Україні користуються послугами Monobank.
 2. У квітні 2018 року по версії журналу «Бізнес» банк увійшов в топ-5 в номінації «Вибір населення».
 3. У липні 2018 року банк удостоївся найвищої оцінки по надійності банківських депозитів, присвоєної агентством «Кредит-Рейтинг».

Статутний капітал банку складає 3,102 млрд грн. Установа є членом Фонду гарантування вкладів.

Універсал Банк відділення і філії

Філії та банкомати є в Києві, Борисполі, Дніпрі, Харкові та Львові. Загальна кількість відділень – 21. Найбільша кількість відділень Універсал Банку в Києві – 14.

Ліцензії

20 січня 1994 року Універсал Банк був внесений до Державного реєстру банків. 10 жовтня 2011 року установі була присвоєна ліцензія НБУ, генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій. Також у банку є ліцензії НКЦПФР на наступні види діяльності:

 • зберігання активів пенсійних фондів;
 • брокерська;
 • дилерська;
 • депозитарна;
 • зберігання активів інститутів спільного інвестування.

Послуги

Універсал Банк надає широкий спектр послуг клієнтам і регулярно оновлює асортимент депозитних, кредитних, карткових продуктів.

Депозити Універсал Банку

Банк пропонує різноманітні депозитні програми фізичним особам і бізнесу. Підприємства можуть скористатися можливістю відкрити депозитну лінію або ощадний рахунок на термін від 2 днів до 5 років.

Фізичним особам запропоновані депозити, в тому числі з можливістю дострокового повернення та поповнення, а також з щомісячною виплатою відсотків. Вклади можна зробити як в гривнях, так і в доларах США і євро. Серед актуальних пропозицій для фізичних осіб можна виділити депозит «Святковий». Згідно з програмою, перші 45 днів діє процентна ставка 12,5%. У наступні 45 днів цей показник зростає до 13,5%. В останні 45 днів перебування коштів на депозитному рахунку діє процентна ставка 14,5%. Мінімальна сума для відкриття рахунку:

 • 1000 грн через чат-бот;
 • 5000 Грн через відділення.

Додаткові депозитні продукти

Власникам депозитів додатково пропонуються пакетні послуги. Так, фізичні особи, які мають строковий вклад на суму від 150 000 грн, можуть безкоштовно оформити платіжну карту Visa Platinum.

Переваги:

 • вигідне оформлення поліса медичного страхування для виїзду за кордон;
 • при розрахунку карткою протягом місяця до поїздки за кордон клієнт отримує знижку 50% на поїздки з Uber в або з аеропортів Києва, безкоштовну упаковку валіз в аеропорту Бориспіль, а також безкоштовні візити в 1000 міжнародних лобі за програмою Lounge Key.

LUCKY CARD – це програма, яка доступна власникам термінових депозитів на суму до 150 000 грн. Власник картки може без комісії знімати депозитні та зарплатні кошти з будь-якого банкомату в Україні.

Кредити Universalbank

Сьогодні Універсал Банк пропонує кредити виключно для бізнесу:

 1. Відновлювальна кредитна лінія під заставу депозиту фізичної або юридичної особи з траншами на невизначений термін: термін кредитування не перевищує 12 місяців. Термін депозиту, згідно з умовами програми, повинен на 47 перевищувати термін надання кредиту. Основною перевагою кредитного продукту є те, що юридична особа може користуватися засобами, положеними на депозит, без розірвання договору та втрати відсотків.
 2. Відновлювальна кредитна лінія під заставу депозиту фізичної або юридичної особи з траншами на певний термін: кредитом можна користуватися до 12 місяців. Термін депозиту повинен бути на 30 днів більше терміну кредиту. Позичальник може отримати транші на певний термін.
 3. Не відновлювальна кредитна лінія під заставу депозиту: кредит можна погасити в кінці терміну дії договору. Позикові кошти надаються одним або декількома траншами. Термін кредитування – до 12 місяців.

Спецпропозиція від Універсал Банку для бізнесу

 1. «Комфортний бізнес»: безкоштовний інтернет-банкінг, обслуговування поточного рахунку в іноземній валюті, отримання щоденних виписок про стан рахунку. Також пропонуються вигідні тарифи на покупку і продаж валюти.
 2. «Преміум»: пропонується мінімальний тариф на поповнення рахунку готівкою через касу банку. У перелік переваг входить безкоштовне обслуговування рахунків в іноземній валюті, а також безкоштовні платежі в гривні через Інтернет-банкінг.
 3. «Платинум»: вигідні тарифи на операції з інвалютою, нарахування відсотків на залишок на поточному рахунку. Також пропонується вигідний тариф на зняття готівки в сумі до 1 млн грн.
 4. «Партнер»: підійде для фізичних осіб підприємців та юридичних осіб, що користуються програмою «Оплата частинами». Серед переваг пакета можна виділити безкоштовне оформлення ощадного рахунку для бізнесу, відсутність комісійних платежів при надходженні коштів на рахунок клієнта з банкомату або інтернет-банкінгу.
 5. «Міжнародний»: послуга, якою можуть скористатися юридичні особи-нерезиденти, які займаються підприємницькою діяльністю в Україні.
 6. Рахунок умовного зберігання коштів: призначений для клієнтів, які є власниками контрольного пакету акцій. З цього рахунку списуються гроші для виплат акціонерам.

Універсал Банк інтернет-банкінг

Інтернет-банкінг від Universalbank має ряд переваг і для юридичних, і для фізичних осіб:

 • швидке і безкоштовне управління рахунками;
 • відсутня абонплата;
 • немає необхідності у використанні JAVA-аплету;
 • високий рівень захисту (парольний вхід, сертифікати, прив’язані до робочих станцій).

Для того, щоб зареєструватися і створити особистий кабінет Універсал Банк, необхідно скористатися запрошенням «Вхід-Інтернет-банкінг». Також можна самостійно зареєструватися, обов’язково вказавши персональний ID, отриманий в банку. Користуватися онлайн-банкінгом можна як з мобільних пристроїв, так і з ПК.

Окремо потрібно виділити мобільний банкінг Monobank, який став одним з кращих онлайн-сервісів в Україні.

Контакти Універсал Банк

 • Головний офіс знаходиться за адресою: вул. Автозаводська 54/19, 04114 Київ, Україна.
 • У дистанційному режимі в банк можна звернутися, написавши на електронну пошту contact@universalbank.com.ua.
 • Для вирішення термінових питань, пов’язаних з обслуговуванням у банку, можна безкоштовно зателефонувати на номер 0 800 300 200.
 • Офіційний сайт Універсал Банку: www universalbank com ua
0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...