Банк «ВОСТОК» створений ще в 2011 році. Активно працює на ринку з 2012-2013 рр. Має вітчизняний капітал. Щорічно займає призові місця в різних номінаціях. За підсумками 2019 року банк визнаний кращим в номінації «Найнадійніший банк для ведення бізнесу».

У 2018 року заклад отримав перемогу як найнадійніша життєздатна банківська установа, що має український капітал. Банк постійно виграє конкурси та заявки на обслуговування державних програм. Така тенденція зберігається ще з 2013 року, коли банк вперше був обраний Міністерством соціальної політики як посередник в забезпеченні соціальних програм (спільно з ПФ).

Відділення Банку Восток

Представництва банку є не у всіх обласних центрах України. На сайті вказано 17 міст, де є відділення та банкомати. Серед них Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Одеса, Полтава і т. д. Більше відділень в Центральній, Східній і Південній частинах України.

Ліцензії

Працює банк відповідно до законодавства. Має ліцензію НБУ № 204 від 18.10.2011р.

Послуги

Основний напрямок Восток Банку – розрахунково-касове обслуговування. Переважно працює в корпоративному напрямку. Користуються попитом зарплатні та пенсійні проекти. Також працює в напрямку кредитування і депозитів.

Депозити Банку Восток

З переліку депозитних послуг для населення одразу виділяється такий продукт як «Іменний сертифікат». Його можна презентувати як подарунок або відкрити просто на ім’я свого друга, родича. Умови по такому сертифікату наступні: мінімальний внесок – від 1 долара або євро. Процентна ставка від 1,5%. Відкрити його в національній валюті неможливо. Без проблем можна поповнювати і знімати.

Додатково Восток Банк для резидентів і нерезидентів готовий надати такі депозитні послуги:

 • Вклад «Максимальний». Депозит не мобільний. Його не можна поповнювати, знімати нараховані відсотки. Відкриття тільки з капіталізацією відсотків. Термін відкриття рахунку – від 3 до 12 місяців. Мінімальні суми – 1000 гривень, 200 доларів, 100 євро. Відсоткова ставка відповідно: 14%, 2,5%, 2%.
 • Вклад «Преміальний». Тут вже можна систематично отримувати нараховані відсотки. Можна також поповнювати вклад, правда є обмеження. Мінімальні суми – 1000 гривень, 200 доларів, 100 євро. Відсоткова ставка відповідно: 13,5%, 2%, 1,5%.
 • Вклад «Скарбниця». Мобільний депозитний рахунок, який можна знімати, поповнювати. Мінімальні суми – 1000 гривень, 200 доларів, 100 євро. Відмінність в тому, що відкрити рахунок можна навіть на 1 місяць. Щоправда, процентна ставка тут на гривневі рахунки – до 11%, на рахунки в доларах – 2%, в євро – 1,1%.

Серед всіх вкладників банк постійно проводить розіграші цінних призів. Про результати повідомляє своїх клієнтів в смс-формі. Також інформація оприлюднюється на офіційному сайті банку.

З приводу депозитів для бізнесу, всього розроблено три напрямки:

 1. «Класичний». Є різні варіанти – як з поповненням, так і без. Мінімальні суми: 10000 гривень, 100 доларів, 100 євро. Відсоткова ставка відповідно: 13%, 2,5%, 1,5%. Період розміщення коштів – від 3 днів.
 2. «Депозитна лінія». Ліміти і ставки аналогічні попередньому варіанту. Плюс в тому, що формувати депозит можна окремими платежами. Діє індивідуальна система нарахування відсотків і встановлення інших умов.
 3. «Активний». Ніяких обмежень у відношення мобільності коштів. Повний контроль в інтернет банкінгу. Мінімальна сума – від 10 тис. (Незалежно від валюти). Правда, процентна ставка на доларові і євро вклади – від 0,2%. На гривневі депозити – 4%.

Кредити

Банк працює в напрямку кредитуванні фізичних і юридичних осіб. Продукти відрізняються за встановленими лімітами, процентними ставками і призначенню.

Які кредитні лінії функціонують в Банку Восток для громадян:

 • Кредит для моряків. Унікальна пропозиція для тих, хто регулярно ходить в рейс і має сезонну роботу. Банк готовий надати в борг до 100 000 гривень без застави та поруки. Головна умова – тривалість роботи моряком – мінімум 2 роки, при цьому за останній рік потрібно бути на роботі не менше 6 місяців. Вік позичальника – від 22 років. Вимог до рівня офіційної зарплати немає. Цікаво й те, що максимально доступний ліміт прив’язаний до зарплати. Зазначено, що кредит не може бути більше, ніж сума винагороди за останнім контрактом. Відсоткова ставка – 28% річних. Гроші видають лише особам, які мають позитивну кредитну історію. Максимальний період погашення – 1 рік, але можливе передчасне закриття кредиту без штрафних санкцій.
 • Кредит для IT фахівців. За своєю суттю, це навіть не кредит, а овердрафт. Діє тільки для тих, хто отримує заробітну плату через вказаний банк. Немає необхідності надавати заставу, поручительство або інші види забезпечення. Максимальний ліміт становить 50 000 гривень. Але встановлюваний ліміт також прив’язаний до розміру заробітної плати. Овердрафт в середньому дорівнює трьом заробітним платам за останні три місяці. Відсоткова ставка – 39%. Але є пільговий період – перші 30 днів. Потім почне нараховуватися відсоток. Мінімальний вік позичальника – 23 роки.
 • Стартовий кредит. Лінія може бути відкрита тільки для учасників зарплатних проектів. Максимальний ліміт по кредиту – одна заробітна плата і то за умови, що клієнт зможе надати довідку про доходи. Якщо він не може пред’явити такий папір, то тоді ліміт складе тільки 1000 гривень. Максимальний розмір – 50 000 гривень. Відсоткова ставка – 34% річних. Передбачено пільговий період – 30 днів. Немає ніяких штрафних санкцій за дострокове погашення.
 • Стандартний кредит. Цей продукт аналогічний попередньому. Принципова різниця в максимальному ліміті. Він уже становить 120% від заробітної плати, але за умови, що клієнт має позитивну кредитну історію в даному банку. Якщо суб’єкт ніколи не користувався кредитними продуктами даного банку, то він може взяти тільки до 80% від заробітної плати.

Висновок: більшість пропозиції актуальні для тих суб’єктів, які отримують зарплату через банк. Взяти позику позичальникові «зі сторони» не так просто.

Щодо бізнес кредитування, то банк працює в напрямку державної програми «Доступні кредити». Для розвитку бізнесу гроші видаються під 5-9% річних. Зручно, що процентна ставка знижується в разі збільшення числа робочих місць, програма однаково підходить як для діючих, так і нових підприємств.

Умови програми “Доступний кредит”:

 1. Доступна валюта – гривня.
 2. Сума кредитування – до 1 500 000 гривень.
 3. Термін позики – до 5 років.
 4. Процентна ставка – від 5% річних.
 5. Мінімальні комісії – до 1%.
 6. Сума внесків – до 20% для нового і до 30% для діючого бізнесу.

Отримання кредиту можливе для різних цілей. Наприклад, покупку або модернізацію техніки, транспорту, об’єктів нерухомості, будівництво або ремонт (без урахування офісних приміщень). При цьому є ряд умов, докладніше дізнатися про які можна у консультантів банку.

«Восток» здійснює кредитування підприємств під наявний у нього депозит. Максимальний розмір кредиту дорівнює 100% від забезпечення. Головне, щоб власником такого депозиту був резидент України.

Тендерні гарантії та факторинг

Компанія активно підтримує розвиток бізнесу. Переважний напрямок – це надання гарантій тим підприємствам, які хочуть брати участь в тендерах. Тендерні гарантії надаються в паперовому або електронному форматі. Діє диференційована система обслуговування.

Другою за популярністю послугою є факторинг. Банк готовий покрити до 80% від дебіторської заборгованості для тих підприємств, які працює в сфері поставок товарів і послуг. Дія за договорами факторингу дорівнює терміну дії договору поставки. Досить швидкий розгляд заявки і підписання угоди на співпрацю.

Банк Восток онлайн

Банк має свій інтернет-банкінг. Він так і називається «Восток». Вхід здійснюється за номером телефону та паролем. До інтернет банку розроблено і мобільний додаток «Восток». Його можна безкоштовно скачати в інтернеті.

Особистий кабінет Восток Банка

Ідентифікація користувача – через пароль та номер телефону. За функціональними можливостями він такий же, як і будь-який інтернет банк: управління рахунками, проведення онлайн операцій, платежів, придбання додаткових послуг.

Плюс в тому, що банк має чат-ботів в телеграмі та Viber. Вони визнані кращими ботами серед подібних в банківській структурі за підсумками 2019 року.

Контакти

Офіційний сайт компанії – https://bankvostok.com.ua. Тут можна скористатися формою зворотного зв’язку, заповнивши відповідну анкету.

З будь-яких питань можна звертатися за телефонами служби підтримки: 0800307010 або +38 044 393 70 10.

Головне управління банку розташовується за адресою: 49051, м. Дніпро, вул. Курсантська 24. За фактом, це його юридична адреса, вона вказана у всіх установчих документах.

0
0
0

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...