Банківські кредити на великі суми

Великі покупки вимагають великих грошей. І не завжди потрібна сума є в наявності. Деякі приймають рішення відкласти придбання в довгий ящик і продовжити накопичення коштів. Але такий метод не завжди дієвий, адже можна почати користуватися виробом / технікою / транспортом вже зараз, а платити по частинах.

Якщо ви збираєтеся придбати авто, нерухомість або відкрити бізнес, зверніть увагу на банківські кредити. Вони повністю безпечні і продумані, адже вся детальна інформація прописується в договорі – терміни, процентна ставка, суми для щомісячного погашення. Ніяких підводних каменів або прихованих платежів.

Альтернативу банківським кредитам пропонують мікрофінансові організації. Але для великих суму вони абсолютно не підходять. Ви не зможете отримати позику в МФО на суму більш ніж кілька десятків або сотень тисяч. Тим більше, що при першому зверненні кредитний ліміт буде мінімальним. А ось банки на цьому спеціалізуються і пропонують кілька варіантів кредитування.

Розгляд заявки може зайняти від півгодини до декількох днів – все залежить від суми і цільового використання грошей. Також важливо, готівкою чи буде отримана вся сума, або встановлена ​​у вигляді кредитного ліміту на карту / рахунок.

До уваги береться кілька аспектів: платоспроможність, яка підтверджується довідками про доходи або наявністю майна, терміни позики, умови погашення кредиту. Однак при будь-якому типі договору важливо розуміти, що кошти потрібно повернути точно в строк, або пролонгувати договір у відділенні банку. При дотриманні всіх умов ніяких проблем не виникне.

Переваги банківського кредитування:

  1. Можливість отримати бажану суму вже при першому зверненні.
  2. Законність всіх операцій – складається договір, що включає в себе всі аспекти видачі та погашення позики.
  3. Варіативність – існує кілька видів кредитування, умови яких дозволяють отримати гроші практично кожному громадянину України.
  4. Стабільність – умови позики не можуть змінитися за бажанням кредиторів, адже всі нюанси прописані в договорі, який не має зворотної сили.
  5. Право вибору – кожен клієнт може вибирати фінансову установу згідно індивідуальних переваг, моніторингу відгуків або порад друзів. У кожному банку буде надана первинна консультація, ознайомлення з умовами кредитування.

Популярні види позик:

  1. Заставні. Кошти видаються тим, хто може запропонувати натомість рухоме або нерухоме майно. При цьому, житлоплощу або машину банк не забирає, вони залишаються в користуванні своїх власників. Однак в разі порушення правил договору, заборгованості або повної неможливості повернути гроші, застава переходить у власність фінансової установи.
  2. Установка кредитного ліміту. Клієнт сам контролює суму боргу, адже йому з самого спочатку надається доступ до коштів, якими він управляє на свій розсуд.
  3. Цільові кредити – сума видається на конкретну покупку або оплату послуги, наприклад, ремонт, отримання освіти, відпочинок.

Ознайомтеся з наступними пропозиціями на різні суми кредитів:

Крім суми, можна варіювати і терміни погашення. Кожен вибирає зручний для себе спосіб – виплачувати щомісячний відсоток від загальної суми боргу або підібрати фіксований платіж, який не залежить від залишку.

Яким би не було остаточне рішення, завжди слід вивчати кілька пропозицій від провідних банків, щоб вибрати оптимальний і зручний варіант.

.