Держсекретар США Ентоні Блінкен назвав п’ять кроків, які, як вважають у Штатах, допоможуть Україні зберегти прогрес у реформах. Про це він сказав у промові в рамках Ukraine Reform Conference у Вільнюсі, повідомляє Европейская правда.

По-перше, зазначив він, це схвалення законопроєктів щодо Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів у такому вигляді, що забезпечить прозорий відбір суддів.

По-друге, це прозора процедура відбору керівництва НАЗК та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

По-третє, це збереження корпоративного управління держпідприємствами за стандартами OECD.

Четвертим кроком Блінкен назвав реформу Служби безпеки України, зокрема, передання функцій боротьби з економічними злочинами іншому відомству; п’ятим кроком – реальне покарання посадовців, що скоїли корупційні злочини. Держсекретар зауважив, що з 2014 року жодного топпосадовця поки не було засуджено за корупцію.

“Немає нічого важливішого для майбутнього України – безпечної, процвітаючої, демократичної – ніж зменшення масштабів корупції”, – наголосив Ентоні Блінкен.

Він зазначив, що це важливо для зростання добробуту українців, для більшої впевненості іноземних інвесторів та в тому числі – кращої обороноздатності України.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...