Французька компанія Citroеn підготувала для своїх фанів нову версію міського хетчбека C3. Новинка, що отримала ім’я C3 YOU! стане доступною модифікацією моделі, повідомляє Обозреватель.

Про це пише прес-служба виробника. За новинку просять від 14490 євро. Нагадаємо, що раніше найдешевша версія оновленого хетчбека коштувала у Франції від 15600 євро.

Автомобіль створений на базі початкової комплектації Feel
Автомобіль створений на базі початкової комплектації Feel. Джерело: Citroen

Автомобіль створений на базі початкової комплектації Feel. Головне візуальна відмінність новинки – відсутність фірмових накладок на боковинах AirBump, а також сталеві колісні 17-дюймові диски з високопрофільної гумою та декоративними ковпаками Arrow.

Головне візуальна відмінність новинки – відсутність фірмових накладок на боковинах AirBump
Головне візуальна відмінність новинки – відсутність фірмових накладок на боковинах AirBump. Джерело: Citroen

Новинка отримала у своє розпорядження необхідні набір опцій, що включає аудіосистему з MP3, кондиціонер, підігрів дзеркал, електропривід, передніх стекол, протитуманні фари, круїз контроль, системи допомоги при старті в гору та контролю за дотриманням рядності. Покупці пропонуються 6 кольорів кузова, а у якості опції можна замовити контрастний білий дах. Для оздоблення салону використовується зносостійка тканина Mica Grey.

В якості опції можна замовити контрастну білу дах
В якості опції можна замовити контрастну білу дах. Джерело: Citroen

Під капотом новинки розташовується бензиновий 83-сильний мотор з системою старт-стоп, який працює в парі з механічною коробкою передач. Поява новинки у дилерів очікується у вересні цього року.

Під капотом новинки розташовується бензиновий 83-сильний мотор з системою старт-стоп
Під капотом новинки розташовується бензиновий 83-сильний мотор з системою старт-стоп. Джерело: Citroen
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...