На українських дорогах стає все більше камер автоматичної фотовідеофіксації. Незабаром вони з’являться в ще одному місті-мільйоннику – Харкові, повідомляє АвтоПортал.

Як повідомив глава департаменту інфраструктури міста Сергій Дульфан, на першому етапі планують встановити 11 камер автофіксації в місцях концентрації ДТП. Дві з них вже змонтували на проспектах Московському і Науки.

Камери автофіксації в Харкові вже протестували і вони готові до використання. Залишилося узгодити організацію руху на цих ділянках з дорожніми службами та офіційно їх узаконити.

Паралельно в Харкові за допомогою Європейського інвестиційного банку реалізують програму «Безпечне місто». В її рамках протягом двох років з’являться сотні нових камер – встановлять їх на магістралях з самим інтенсивним трафіком.

Нагадаємо, в Україні встановлено вже 130 комплексів автофіксації – раніше вони з’явилися в Києві, Київській, Львівській і Одеській областях. До 2024 року їх кількість планують довести до 1500.

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...