Дисклеймер

Дельта Фінанс – це фінансовий супермаркет №1 в Україні, що надає інформацію про фінансові послуги банків, страхові, інвестиційні та мікрофінансові компанії в Україні. Ми публікуємо достовірні актуальні відомості про банківські та мікрофінансові структури. Ми не представляємо інтереси жодної з них. Сервіс не займається видачею позик, кредитів, страховок і так далі. Усі взаємовідносини між клієнтом і фінансовою компанією здійснюються на офіційному інтернет-ресурсі останньої.

Delta Finance не збирає і не займається зберіганням персональних даних користувачів, тим більше не здійснює передачу цих відомостей третім особам. Вся представлена ​​інформація на сайті носить рекомендаційний характер і не є публічною офертою.

Дельта Фінанс – порівняння кредитних пропозицій

У добірці нашого порталу – кращі пропозиції від фінансових організацій і банків. Можливості сайту дозволяють швидко виділити потрібні категорії фінансових послуг, зорієнтуватися в розмірах процентних ставок, термінах, лімітах, вимогах, що пред’являються до клієнта.

Якщо говорити про кредитування, то послуги більшості вітчизняних кредитних компаній доступні з 21 року. Однак є організації, які готові забезпечити хороший старт для кредитної історії з 18 років. Збільшує шанси на схвалення великої суми поручитель, застава, офіційне працевлаштування, довідка про заробіток. Взяти кредит за паспортом, не виходячи з дому, можна у мікрофінансових компаній.

Публікуємо відомості тільки про компанії, які працюють офіційно відповідно до чинного законодавства. DeltaFinance є посередником між кредитними структурами і особами, які бажають позичити гроші. Ми надаємо якісні послуги порівняння. У той же час ми не даємо жодних гарантій, що клієнт зможе на 100% задовольнити виниклий грошовий дефіцит.

На нашому сайті є дані про компанії, які готові лояльно поставитися до позичальників з негативною кредитною історію. В даному випадку рекомендуємо подавати заявки в кілька таких організацій. Позитивне рішення залежить від відомостей, наданих в заявці, і стану КІ. Кожна компанія розглядає запит на співпрацю індивідуально. У скорингову систему регулярно вносяться зміни, що дозволяє отримати схвалення при повторному зверненні після відмови.

Дізнатися статус запиту можна в особистому кабінеті на офіційному сайті або за телефоном гарячої лінії позикодателя. Точна причина відмови не розголошується з метою запобігання шахрайських дій з боку клієнта. Встановити її також непросто. Скорингова система аналізує численні параметри, оцінює ризики, розраховує ліміт. Можливий збіг цілого ряду негативних факторів, через які було винесене негативне рішення. Відмова в одній організації – не означає виключення шансів отримати фінансування в інших компаніях.

Правова інформація

Дельта Фінанс надає безкоштовні послуги з підбору і порівнянню кредитних пропозицій. Ми не нав’язуємо фінансові послуги будь-якої фінансової компанії, чиї оголошення опубліковані на нашому сайті. Компенсація за нашу працю здійснюється за рахунок невеликих комісійних відрахувань, сплачених в разі оформлення клієнтом мікропозик. Ми співпрацюємо з компаніями, що мають відмінну репутацію у фінансовому середовищі, необхідні правові документи Нацкомфінпослуг:

  • Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи;
  • Ліцензію на надання грошових коштів в борг, в тому числі на умовах фінансового кредиту.

Ознайомитися з юридичними документами кредитних компаній можна в цьому списку:
[Contacts ids = “637,70,67,69,56,66,68,1824,2072,63,88,81,74,2333”]
Всі представлені компанії на deltafinance.com.ua видають позики на підставі офіційного договору. Перерахування грошей на карту клієнта здійснюється тільки після підтвердження згоди з умовами кредитування. Важливо переконатися, що всі пункти оферти зрозумілі, а пропозиція підходить. Це дозволить уникнути неприємних сюрпризів при поверненні боргу, правильно оцінити власні можливості. Оферта про надання послуг з кредитування підписується в електронній формі з використанням аналога власноручного підпису клієнта виключно на платформі займодателя. Відповідно до закону «Про електронну комерцію» такі документи вважаються юридично значущими і аналогічними договорам на паперовому носії, які засвідчуються власноручними підписами клієнта і представника кредитора, мокрою печаткою кредитора.

Взаємини між кредитором і позичальником регулюються наступними статтями закону:

.