Питання та відповіді

Про сервіс Дельта Фінанс

+- Чому назва Дельта Фінанс?

Слово “Дельта” – означає різниця, тобто наш портал допомагає клієнтам вибрати найбільш оптимальну пропозицію серед наданих за запитом.

Сервіс не займається видачею мікропозик, але він допомагає позичальникові швидко отримати короткострокову позику на банківську карту в найшвидші терміни. Тут представлені кращі пропозиції мікрофінансових організацій України.

+- Чи можна довіряти відгукам на Дельта Фінанс?

Звичайно, усі відгуки написані реальними людьми, які вже встигли скористатися послугами мікрофінансових організацій і послугами порталу Дельта Фінанс.

+- Як вибрати мікрофінансову організацію на Дельта Фінанс?

На сайті представлені пропозиції великої кількості МФО, які працюють на території України. При виборі компанії для оформлення мікропозик, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори:

 • умови оформлення і отримання позики;
 • плата за користування позикою, тобто процентна ставка;
 • ліміт кредитування;
 • термін кредитування;
 • рейтинг МФО.

Оформлення та отримання кредиту

+- Які можуть бути причини відмови в кредиті?
 • надання неправдивих відомостей;
 • велика закредитованность;
 • невідповідність вимогам МФО;
 • наявність діючих прострочень;
 • відсутність доходу.
+- Як взяти кредит?

Оформлення мікропозик здійснюється наступним чином:

 1. По-перше, з представленого списку необхідно вибрати підходящий варіант продукту і натиснути на кнопку «Отримати», після чого ви потрапите на сайт кредитної компанії.
 2. У кредитному калькуляторі зробити попередній розрахунок позики, а потім вказати свої ПІБ та номер телефону для зв’язку і підтвердження реєстрації. Отриманий код слід ввести в спеціальне вікно.
 3. Далі заповнити анкету, де вказуються персональні відомості про позичальника: ІПН, номер паспорта, дата народження та інша інформація. Також необхідно дати згоду на обробку даних і вказати відомості про роботу.
 4. На цьому етапі вказуємо номер банківської карти, на яку будуть відправлені кошти. Також буде потрібно вказати місце реєстрації та адреса фактичного проживання.
 5. На заключному етапі слід очікувати дзвінка від фахівця, а потім надходження грошей на банківську картку, надану раніше.
 6. Зареєстрований особистий кабінет в подальшому допоможе оплачувати заборгованість і оформляти нову позику.

+- Хто може взяти кредит?

Громадяни України, які досягли віку 18 років. Максимальний вік одержувача коштів не може бути більше 75-80 років. Необхідно мати документи для подачі заявки і робочий мобільний телефон.

+- Який список необхідних документів?

Для оформлення необхідно надати паспорт громадянина України, ІПН та номер мобільного телефону.

+- Чи обов'язково мати довідку про доходи?

Підтвердження щомісячного доходу не потрібно.

+- На яку суму я можу розраховувати, оформляючи кредит?

Середня сума для отримання становить від 300 до 17000 гривень. Максимальна сума до 50000 грн. Термін кредитування становить не більше 30 днів, а іноді менше.

+- Яка плата за кредитом і чи є приховані платежі?

Щоденна плата за користування кредитом становить в середньому від 0,01% до 2% в день. Якщо умови договору не дотримуються, процентна ставка може бути збільшена до 3% в день. Також за пропуск платежу передбачений штраф за умовами кредитного договору.

+- Чи багато часу займає процедура отримання грошей на карту?

Час розгляду заявки становить від 5 до 20 хвилин. Грошові кошти після схвалення надійдуть на карту протягом 2-5 хвилин.

+- Якщо хочу отримати гроші готівкою, чи це можливо?

Способи отримання грошових коштів можуть відрізнятися в залежності від кредитної організації. Як правило, це переказ на банківську карту або видача готівкою у відділенні в деяких мікрофінансових компаніях.

+- Чи дадуть кредит безробітному?

Завдяки лояльним вимогам, отримати позику можуть практично всі громадяни України, в тому числі і ті, хто влаштований неофіційно. Якщо позичальник взагалі не має ніякого джерела доходу, то у видачі позики йому буде відмовлено.

+- Як кредитна історія впливає на отримання кредиту і чи можливо її поліпшити?

Завдяки кредитній історії кредитор може оцінити рівень фінансової відповідальності заявника. Якщо раніше позичальник платив кредити з простроченням, або зовсім не оплачував заборгованість, його кредитна історія буде зіпсована, а, отже, довіра у банків також буде зниженою. Поліпшити кредитний рейтинг можна тільки своєчасним погашенням поточної заборгованості. Тобто необхідно брати короткострокові позики і погашати їх вчасно без прострочень.

Погашення кредиту

+- Якими способами я можу погасити кредит?

Оплата здійснюється так само просто, як і отримання:

 • за допомогою сервісу Приват24, а також за допомогою карти, яка була раніше прив’язана до особистого кабінету МФО;
 • через термінал готівкою;
 • через касу у відділенні банківської організації.
+- Що буде, якщо я не поверну кредит вчасно?

Якщо заборгованість не оплачується належним чином, клієнту будуть нараховані підвищені відсотки за ставкою до 3% в день.

+- Чи можливо подовжити кредит?

Для клієнта передбачена можливість пролонгації договору, але не у всіх МФО.

+- Що таке пролонгація та реструктуризація кредиту?

Пролонгація дозволяє позичальникові продовжити термін погашення позики за умови оплати нарахованих раніше відсотків. При реструктуризації клієнту оформляється новий кредитний договір на нових умовах, які дозволяють йому погасити заборгованість. Оформляється реструктуризація тільки за згодою МФО, при тривалому простроченні та при наявності видимих ​​на те причин.

.