В нашій країні все більшої популярності набирає тема фінансової та підприємницької грамотності серед молоді.  І освітні установи беруть активну позицію щодо розвитку молоді у напрямку українського бізнесу та організовують все більше проєктів для досягнення ціх цілей.

Через карантинні умови та необхідність займатись онлайн інтерес до навчання у студентів значно знизився. Якщо раніше в них була можливість звеселяти навчальний процес живим спілкуванням з друзями, то зараз це постійне перебування за комп’ютером. Також студенти стали вимогливіші до актуальності знань та використання сучасних методів викладання. Ці причини надихнули авторів на створення цікавого, актуального та сучасного проєкту для студенток НТУ «Дніпровська політехніка». Проєкт проводиться кафедрою економічного аналізу і фінансів та відділом міжнародних проєктів НТУ «Дніпровська політехніка» за підтримки Посольства США в Україні. Координують проєкт Олена Єрмошкіна, професор та завідувачка кафедри з багаторічним міжнародним досвідом викладання, та Леся Дорошенко, координаторка десятків локальних та міжнародних проєктів.

Women4Women (W4W) – це комплексний проєкт, спрямований на заохочення студенток, які бажають розпочати власний бізнес у різних сферах, спробувати підготувати власний повноцінний інвестиційний проєкт та розвинути свої ідеї до рівня обґрунтованої ділової пропозиції за допомогою тренерських занять, психологічних тренінгів та наставництва.

Основною ідеєю проєкту є розвиток освітнього та інформаційного простору взаємодії жінок в освіті та жінок у бізнесі для динамічного розвитку МСП шляхом просування кар’єри жінок у бізнесі, бізнес-консалтинг для розвитку МСП у сфері творчих та соціальних індустрій, психологічна та коучингова підтримка у бізнесі.

Проєкт реалізується впродовж навчального 2020-2021 року. Кожного тижня 20 студенток отримують теоретичні знання та практичні навички для підготовки та реалізації своїх проєктів. Тренер навчає основам створення свого бізнесу на основі методики «CANVAS» та філософії методу «Lean StartUp».

Коучинговий підхід створює комфортні психологічні умови для учасниць, надихає їх та допомогає покроково йти до своєї мети. Запрошеним коучем проєкту виступає Олена Острініна, сертифікований коуч Еріксоновського Університету, керівник VIP Banking Радабанк.

Підтримка ментора дає можливість стратегічно осмислювати, аналізувати та вдосконалювати бізнес план своєї ідеї. Ментором проєкту виступає Олена Горяча, в минулому директорка Бізнес-інкубатора університету, а зараз провідний спеціаліст з організації заходів ТОВ «Інтерпайп Україна» з досвідом підготовки реальних проєктів до презентації інвесторам, участі у хакатонах та пітчингу.

На проєкт запрошуються експерти, в тому числі власники бізнесу, задля практичних порад та професійної мотивації учасниць.

У фіналі проєкту учасниці представлять експертному жюрі готові бізнес-плани своїх проєктів. Подивимось, чий проєкт переможе! Слідкуйте за проєктом у соціальних мережах .

Підприємицею може бути кожна, треба лише зробити крок назустріч своїй мрії!

question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...