“Альфа Страхування” Україна заснована в 2000 році, входить в десятку лідерів страхового ринку в нашій країні.

Інформація про компанію

Це частина міжнародного холдингу, який має інвестиції в багатьох банківських групах Європи. Її послуги універсальні, вона пропонує великий портфель комплексних програм захисту інтересів юридичних осіб і представників бізнесу та широкий спектр страхових послуг для фізичних осіб.

СК “Альфа Страхування” співпрацює з лідерами в різних сферах економіки нашої країни – це фінансові компанії, оператори мобільного зв’язку, найбільші промислові підприємства. Це команда однодумців, які фокусуються на результаті, для досягнення поставлених цілей і надання клієнтам якісних послуг.

Відділення Альфа Страхування

Дана компанія має представництва в 22 великих містах нашої країни.

Ліцензії

СК “Альфа Страхування” має двадцять п’ять ліцензій, з них 18 на добровільні види послуг і 7 на обов’язкові типи страхування. Всі документи можна переглянути на сайті компанії, вони знаходяться у вільному доступі.

“Альфа Страхування” для приватних осіб

Автострахування

  • Автоцивілка. Обов’язковий поліс для всіх власників авто. Ліміт відшкодування шкоди майну до 130 000 долл, відшкодування шкоди здоров’ю до 230 000 грн. При покупці доповнення до полісу можна збільшити літ відшкодування збитку по майну до одного мільйона гривень.
  • Каско 50/50. Вигідний поліс, який дозволить економити половину його вартості при відсутності страхового випадку. Також передбачено повноцінне відшкодування збитків за всіма ризиками, аналогічно повного договором КАСКО.
  • Справжнє КАСКО. Відшкодування шкоди при викраденні або пошкодженні авто. Цей поліс включає в себе максимальний набір ризиків за доступною вартості. Передбачена можливість швидкого врегулювання невеликих ушкоджень при збитку не більше 25 000 грн, при сумі збитків до 50 тис. Теж спрощена система врегулювання, без довідки з поліції – при наявності Європротоколу або відсутності інших учасників ДТП. Є послуга «Технічна допомога в дорозі».

Страхування здоров’я

Подаруй собі життя

Альфа Страхування від складних, критичних захворювань: онкологія та серцево-судинні. Є п’ять типів програм з різною вартістю і страховою сумою. Вартість поліса від 286 грн до 486 доларів, можлива сума відшкодування 500 000 тис. Доларів США або три мільйони гривень. Послуги, які включаються в програму: оплата лікування, переліт та проживання в іншу країну, якщо в Україні немає необхідної клініки, консьєрж-послуги, витрати на репатріацію.

Нещасний випадок

Застрахуватись від несподіваного події, яке викликане впливом зовнішніх обставин, що тягне за собою травми, порушення цілісності тканин, порушення роботи опорно-рухового апарату. Це можуть бути: травми, переломи, опіки, тепловий удар, обмороження, удар струмом або блискавкою, отруєння отрутами, ліками або неякісними продуктами, енцефаліт, ботулізм. Клієнт вибирає перелік страхових ризиків перед складанням договору: смерть, тимчасова втрата працездатності, інвалідність після нещасного випадку, травма або тілесне ушкодження.

Медичне

Даний поліс повністю покриває витрати на лікування і купівлю дорогих ліків. Клієнт отримує професійний супровід, яке зберігає йому час і нерви. Шість унікальних програм, які допоможуть вибрати продукт, найбільш відповідає потребам кожного клієнта.

Серед партнерів “Альфа Страхування” понад 4500 медичних установ по всій країні. Клієнти отримують швидку організацію медичної допомоги цілодобово, 365 днів у році, медичну допомогу в клініках без черг, виклик приватної швидкої, якщо даний пункт є в договорі, то замовлення і доставка ліків.

Туристичне

Захист від непередбачених обставин під час поїздки за кордон: захворювання, придбані через зміну клімату, травми, затримки авіа-рейсу, природні катаклізми, втрата документів або багажу. Вартість поліса залежить від віку застрахованої особи, тривалості поїздки, країни, цілей подорожі – для громадян, які займаються екстремальним туризмом підвищені тарифи.

СК “Альфа Страхування” для юридичних осіб

Страхування автопарку

  • КАСКО для юридичних осіб. Дві лінійки страхування: КАСКО спецтехніка і Корпоративне КАСКО. Можна застрахувати легкові і вантажні автомобілі, автобуси, причепи, сільськогосподарську, будівельну, комунальну та іншу техніку. Страхування на випадок ДТП, незаконних дій шахраїв, вибуху, пожежі, стихійного лиха, викрадення.
  • Автоцивілка для юридичних осіб. Поліс покриває ліміт на виплату винагороди потерпілому на ремонт авто і на відшкодування шкоди здоров’ю. Можна застрахувати легкові і вантажні авто, причепи, мотоцикли, автобуси.

Майно

Страхування майна для бізнесу будь-якого масштабу. Головний інструмент захисту в багатьох критичних ситуаціях. Оперативна компенсація витрат на відновлення майна. Можна застрахувати: об’єкти нерухомості, інженерні комунікації, офісну техніку, промислове та торгівельне обладнання, товарно-матеріальні цінності та інше майно.

Будівельно-монтажні ризики

Можна застрахувати об’єкти і споруди, обладнання на будмайданчику, будівельні машини і механізми, інше майно на будмайданчику, відповідальність перед третіми особами.

Договір складається на умовах страхування від всіх ризиків і будь-яких подій, які тягнуть за собою загибель, втрату або пошкодження майна. Страховими подіями є: стихійні лиха, пожежа, потоп, удар блискавкою, незаконні дії третіх осіб, помилки при виконанні робіт, аварії і інше. Період дії договору обмежується терміном виконання робіт.

Грузи

Це страхування будь-якого вантажу на період транспортування усіма видами транспорту, це дозволяє відшкодувати збитки в зв’язку з втратою або пошкодженням вантажу. Застрахувати можна: готову продукцію, обладнання, сировина, напівфабрикати.

Страховими випадками вважаються: пожежа, вибух, стихійні лиха, зіткнення транспортного засобу з будь-яким об’єктом, втрата вантажу, нещасні випадки, просадка судна на мілину, обвал мосту і ін. Додаткові ризики: військові та страйковим, температурні, терористичні дії в ході транспортування вантажу.

Персонал

У цій категорії існують такі поліси:

  • Від нещасного випадку.
  • Медичне.
  • Подаруй собі життя.

Страхові випадки аналогічні страхуванню фізосіб, але поліс оформляється власником компанії на всіх співробітників (можливо на їх родичів).

Контакти

Головний офіс: м Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»

Тель.:0 800 300 99 99

Viber +38 (067) 539 97 07

Telegram: AlfalCbot

Відгуки про компанію “Альфа Страхування”

Ми не будемо писати тут про всі коментарі, які залишають користувачі про роботу компанії. Їх дуже багато. Клієнти задоволені якісним обслуговуванням, швидкістю виплат та індивідуальному підходу до кожного клієнта. Якщо у вас є що сказати, будь ласка, висловили свою думку і залиште відгук під цією статтею.

1
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...