СК “Арсенал Страхування” більш ніж 12 років працює на ринку України і надає якісний послуги страхування для населення.

Інформація про компанію

Страхова компанія Арсенал – це команда однодумців, об’єднаних головною метою і працюючих за суворими принципами:

 • стабільності – збереження лідерських позицій і якісного виконання роботи;
 • доступності, щоб кожен житель України міг без праці звернутися по страхову допомогу;
 • орієнтації на клієнта;
 • професіоналізму;
 • зручності – страхова не тільки самостійно працює, але і співпрацює з популярними банками.

Відділення СК “Арсенал Страхування”

Регіональна мережа відділень компанії “Арсенал Страхування” налічує понад 50 точок, розташованих по всій території України.

Ліцензії

Страхова компанія, маючи величезний досвід роботи, підтверджує кожен вид своєї діяльності відповідними ліцензіями. Всього “Арсенал Страхування” має 29 документів, де докладно описані розширені галузі страхування. Серед них ліцензії, пов’язані з туризмом, пересуванням на транспорті, медициною, надзвичайними ситуаціями та нещасними випадками, перевезенням багажу, кредитуванням і навіть фінансовими ризиками.

Види страхових послуг СК “Арсенал Страхування”

Скористатися послугами страхування можуть як приватні особи, так і представники бізнесу, корпоративні клієнти. Головні причини, чому варто вибрати “Арсенал Страхування”:

 • виплата страхових компенсацій відбувається протягом 3 днів;
 • повністю прозорі умови співпраці;
 • всі операції підтверджуються відповідною документацією;
 • Арсенал – компанія з багаторічним досвідом, великою клієнтською базою, позитивними відгуками, яким можна довіряти.

Усі пропоновані страхові продукти можна умовно розділити на 5 категорій:

 1. Транспорт.
 2. Майно.
 3. Життя і здоров’я.
 4. Туризм і подорожі.
 5. Устаткування і техніка.

Страхування транспорту

Автоцивілка, яка дозволяє без нервів і паніки вирішити будь-які спірні ситуацій на дорозі, які можуть виникнути у водіїв. Основа такого договору – встановлення порядку відшкодування коштів третім особам у разі ДТП. Страхова сума збитку становить до 130 000 гривен. Зручно, що електронна версія договору має рівнозначну силу з його паперовим варіантом.

КАСКО дозволяє передати ситуацію на дорозі в руки страхової компанії. Такий тип договору включає в себе будь-які випадки ДТП, навіть ті, які відбулися на парковці, зіткнення з тваринами, протиправні дії з авто (в тому числі й кримінального характеру), пошкодження від каменів або інших предметів, які впливають на кузов зверху чи знизу, загорянь, псування транспортного засобу погодними явищами. Типи КАСКО:

 • “Автоледі”;
 • “Без ризиків”;
 • “50/50”;
 • “Абсолют”.

Страхування майна

Такий тип страхування дозволяє вберегти будинок або квартиру від наслідків, пов’язаних з природними явищами (блискавками, стихіями), діями третіх осіб (в тому числі й протиправними), затоплень, пожеж, падіння повітряного транспорту, вибуху газу. Виплати будуть покривати ремонтні роботи, а також відновлення конструкцій будівлі.

Страхування здоров’я

Для тих, хто вирішив застрахувати своє життя і здоров’я, Арсенал пропонує 3 програми:

 1. Медичне страхування.
 2. Асистанс.
 3. Програму “Здоров’я”.

Комплексне медичне страхування підійде корпоративним клієнтам, які піклуються про стан здоров’я своїх колег. Підписати такий договір можливо, якщо число робочих буде перевищувати 10 осіб. Опції такого страхування включають виїзд невідкладної допомоги, планові медичні огляди, регулярне поповнення робочої аптечки, стоматологічну допомогу, амбулаторне лікування, а також своєчасне проведення діагностичних заходів, що дозволяють запобігти розвитку хвороб.

Асистанс – IT платформа, яка дає доступ до унікальних можливостей. Серед них постійне підтримування зв’язку з медичним персоналом, електронний облік візитів до лікарів, смс-інформування, прийом вузьких фахівців, в разі необхідності детального діагностування захворювання.

Програма “Здоров’я” була розроблена з метою захисту кожного застрахованого українця. Адже регулярні огляди здатні не тільки вчасно виявити будь-які неполадки в організмі, але й спростити схему лікування. Комплекс поширюється на онкологічні захворювання, проблеми з серцево-судинною системою, інвалідизацію, смерть унаслідок нещасного випадку.

Страховка для туристів і мандрівників

Пряме страхування для туристів включає в себе стаціонарну або амбулаторну допомогу. Одночасно з цим можна оформити спеціальний пакет страхування, який зберіг би квартиру або будинок під час відсутності господарів.

Страхування техніки

Партнерство з великими магазинами техніки по збереженню покупок в цілісності.

Партнерські програми

СК “Арсенал Страхування” співпрацює з 25 банками України, імпортерами, автохолдингам, а також медичними представниками.

Пропозиції для корпоративних клієнтів

 1. Страхування автопарку.
 2. Банківські поручительства і застави.
 3. Страхування вантажів і багажу.

Контакти

 • Юридична адреса: 03056, Київ, вул.Борщагівська, 154, ТЦ Мармелад, 4 поверх
 • тел: 0 800 60 44 53; 9111;
 • сайт: https://arsenal-ic.ua/

Відгуки про компанію Арсенал Страхування

СК “Арсенал Страхування” за свою багаторічну роботу завоювала позитивну репутацію. Послугами компанії користуються як приватні клієнти, які бажають убезпечити себе, так і представники бізнесу, яким важливо стежити за здоров’ям співробітників. Зручно, що оформити страховий договір можна як в спеціалізованих відділеннях, так і установах-партнерах, наприклад, в найближчому банку. Серед мінусів виділяють високу вартість поліса, але, одночасно з цим, моментальні виплати в повному обсязі, якщо страховий випадок настав.

Залишити свій відгук або поділитися історією співпраці з “Арсенал Страхуванням” можна заповнивши форму нижче.

1
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...