АСКА – це перша недержавна страхова компанія в Україні. Працює вже майже двадцять років. Входить до складу однієї з найпотужніших фінансово-промислових груп. Налічує близько трьох тисяч корпоративних і понад двісті приватних клієнтів. АСКА 12-я в рейтингу двадцяти найбільших страховиків нашої країни.

Інформація про компанію

АСКА неодноразово проводила найбільші виплати в історії всього українського страхування. У 2007 році комбінат Азовсталь отримав тридцять тисяч доларів за пошкодження доменної печі, в 2017 році фермерське господарство на Буковині отримало два мільйони євро за низький урожай сої через сильну посуху.

АСКА перша в нашій країні запропонувала послугу страхування здоров’я, це було в той час, коли медичне страхування не мало великої популярності.

Місія АСКА – надійна компанія, близька до людей. Два головні принципи роботи: надійність і наближеність до клієнта.

Відділення АСКА

У даній страховій компанії досить широка регіональна мережа, вона має 31 відділення в найбільш великих містах країни.

Ліцензії

Має всі необхідні ліцензії на здійснення страхової діяльності, на 19 добровільних та 20 обов’язкових видів страхування. Всі документи можна переглянути на сайті компанії, вони знаходяться у вільному доступі.

Види страхових послуг для фізичних осіб

Автострахування

КАСКО. Цей поліс допоможе захистити ваше авто від будь-яких неприємностей, які можуть трапитися в дорозі або на стоянці – викрадення, ДТП, дії хуліганів, шахраїв, пошкодження через погані погодні умови. АСКА надає варіанти КАСКО для різних потреб, різних авто і бюджетів. Дізнайтеся про всі переваги і виберіть свій варіант.

ОСАГО. Це обов’язковий поліс, але не всі автоцивілки однакові. Переваги ОСАГО в АСКА в тому, що крім стандартних умов, які вказані в законодавстві нашої країни, дана страхова компанія пропонує додаткові плюси. Це захист водія – застрахованої особи на додаткові 50 000 грн, якщо клієнт компанії винен в ДТП постраждали виплачується до 200 000 грн, за втрату ключів, номерних знаків або документів можна також отримати винагороду до 3 000 грн.

Зелена карта. Це міжнародний страховий сертифікат в 45 країнах світу. Без такого поліса не можливо виїхати на авто за кордон. Це свого роду аналог автоцивільної відповідальності, який діє за кордоном. У АСКА можна придбати «Зелену карту» на зручний для вас термін від п’ятнадцяти днів, до одного року. АСКА пропонує два типи полісів, один для подорожей в РФ, Молдову, Білорусь, а другий в інші країни.

Медичне страхування

«Формула здоров’я». Передбачає отримання максимального захисту і фінансової підтримки під час лікування. Розрахована на дорослих у віці від 18 до 65 років. Отримання грошових виплат при необхідності лікування. У страховий випадок входять: інфаркт, інсульт, онкологічні захворювання, необхідність оперативного втручання та стаціонарного лікування. Грошову винагороду можна витратити на оплату ліків, медичні процедури, реабілітацію та будь-які потреби, необхідні для одужання. Захист до 200 000 грн, ціна – від чотирьох гривень в день.

Оптимальний захист – класична програма добровільного медичного страхування. Широкий спектр медичних послуг. Захист до 50 тисяч гривень. Програма діє майже в усіх державних лікарнях і в 250 приватних клініках. Вартість – 10 гривень в день.

Захист для дитини – на випадок травм або інших раптово вознікнувшіх неприємностей зі здоров’ям. Оплачуються послуги травмпункту, і навіть консультація і аналізи при укусі кліща. Від 1 гривні в день.

Підтримка спортсменів – фінансовий захист від нещасного випадку під час занять спортом. Доступна для спортсменів різного віку і напрямків. Актуальна під час тренувань і змагань, на території країни і за кордоном, на кілька днів або на цілий рік!

Туристичне страхування

Можна придбати не тільки паперовий, але і електронний поліс. Є варіанти страхування під час тривалої роботи за кордоном або навчання, зі спеціальним пакетом Бізнес. Є розширений поліс для любителів екстриму. АСКА компенсує всі медичні витрати за кордоном, виняток на стоматологічні послуги до 150 євро. Страховий захист для туристів, які подорожують по Україні.

Страхування житла

Поліс оформляється дуже просто, гроші виплачуються швидко. Захист від п’яти найбільш поширених ризиків: пожежа, потоп, стихійне лихо, крадіжка зі зломом і механічні пошкодження. Фінансовий захист до двох мільйонів гривень.

АСКА страхування для бізнесу

Страхування майна

Це кращий спосіб захистити корпоративне майно. Це захист нерухомості, обладнання, товарних запасів, від простою на виробництві. Захист по всіх групах ризику, досить поширеним, які є у кожної страхової і за специфічними. Захист навіть від кібератак.

Аграрне страхування

Передбачає чотири типи полісів для захисту в таких категоріях:

 • сади, виноградники, ягідники;
 • агротехніка;
 • тварини;
 • посіви зернових.

Медичне страхування

Медичний захист вашого персоналу 24 години на добу, на території України і за кордоном. Це 5800 клінік і аптек, які співпрацюють з АСКА. Страхування як невеликих компаній від 5 осіб, так і величезних підприємств, де працює до 10-12 тисяч людей. Страхування не тільки співробітників, але і їх родичів по корпоративних тарифах.

Обов’язкове страхування

Захист небезпечних об’єктів для ведення специфічної професійної діяльності. Це страхування власників транспортних засобів, не тільки автомобілів, але і авіатранспорту. За можливу шкоду від пожежі і аварії на об’єктах підвищеної небезпеки або наслідків при аваріях під час перевезення небезпечних вантажів. Це різні типи страхування для представників небезпечних професій.

Страхування автопарку

Це поліси КАСКО, ОСАГО і Зелена карта для корпоративних клієнтів.
Рішення для різних галузей. Вигідні рішення для певного виду бізнесу:

 • на будівництві – захист від ризиків на випадок загибелі, втрати чи пошкодження об’єкта, будматеріалів, обладнання, спецтехніки;
 • перевезень – захист складних транспортних схем і маршрутів, кращі страхові рішення на всіх етапах доставки товарів не тільки на території країни, а й за кордоном;
 • відповідальності – захист загальнийкорпоративної і пов’язаної зі специфічними ризиками;
 • кібер-ризиків – три рівня кіберстрахованія для різних потреб вашого бізнесу.

Контакти

Головний офіс: Київ, вулиця Авіаконструктора Антонова, 5

E-mail: info@aska.ua

Телефони:

 • 456
 • 0 800 601 701
 • 0 800 503 707
 • 044 520 22 01

Також на сайті компанії є форма для зворотного зв’язку і посилання на офіційну сторінку компанії в Фейсбук.

Відгуки про компанію “АСКА”

Страхова компанія АСКА, давно і успішно веде свій бізнес в Україні, майже тридцять років. За цей час накопичилося величезна кількість відгуків від задоволених клієнтів, які вже поколіннями користуються послугами АСКА.

Якщо у вас є що сказати, то поділіться, будь ласка, своїми думками про роботу АСКА – залиште коментар.

2
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...