Страхова компанія «ІНГО Україна», а з квітня 2020 року – акціонерне товариство «Страхова компанія “ІНГО”» надає великий перелік послуг для фіз. осіб і корпоративних клієнтів. Вона довгий час працює на страховому ринку, а також знаходиться на перших позиціях по страхових виплатах і розміру власного капіталу в складі компанії.

Інформація про компанію

Компанія «ІНГО Україна» була заснована в 1994 році і відноситься до великих страхових товариств України. Вона відокремилася від СК «Остра», яка відкрилася в столиці в 1991 році. Акціонерами страхової компанії є юр. особи, зареєстровані на Кіпрі.

Організація входить до групи найбільших страхових компаній за обсягом страхових премій та розміром власного капіталу. Також вона вважається одним з найстабільніших страховиків України. Має ліцензії на різні види страхування, надає послуги страхування фізичним та юридичним особам.

У 2019 був підтверджений позитивний кредитний рейтинг «ІНГО Україна» на вищому рівні надійності. Хороший фінансовий рівень і кваліфіковані співробітники організації гарантують надійний страховий захист. Завдяки цьому компанія має високу репутацію серед своїх клієнтів і партнерів. Сьогодні в цій страхової організації можна вигідно оформити страхування за всіма видами ризиків.

ІНГО Україна входить в ТОП-10 найнадійніших страховиків країни і займає:

 • 4 місце по страхових виплатах КАСКО;
 • 5 місце по страхуванню здоров’я;
 • 9 місце по страхуванню туризму;
 • 10 місце зі страхування життя.

У компанії страхування оформляється за встановленими міжнародними стандартами, це можна помітити за обсягом страхових виплат.

Відділення ІНГО Україна

По всій території країни налічується 31 філія компанії. Близько 500 співробітників організації надають страхові послуги клієнтам у всіх регіонах країни.

Ліцензії

Страхова компанія гарантує захист за всіма ризиками і працює на підставі ліцензій ДКРРФП (Нацкомфінпослуг) України. Має ліцензії на 28 видів страхування. Компанія успішно надає свої послуги приватним та корпоративним клієнтам. Серед її клієнтів є великі фармацевтичні компанії, медичні організації, банківські установи та автомобільні салони.

Для корпоративних замовників розроблені спеціальні галузеві види страхування в доповнення до стандартних послуг. ІНГО Україна не розголошує список клієнтів і назви послуг, які вони оформили.

Види страхових послуг ІНГО Україна

Компанія «ІНГО Україна» пропонує клієнтам такі види страхування:

Автострахування

Клієнти можуть оформити в компанії страховку КАСКО, цивільно-правову відповідальність в Україні та за кордоном. Транспортні засоби можна застрахувати від пошкодження, втрати або повного виходу з ладу.

Також в рамках автомобільного страхування фіз. особам пропонується оформити страховку від нещасних випадків та обов’язкове страхування для водіїв. «Зелена карта» – послуга, яку можуть оформити громадяни, що виїжджають на автомобілі за кордон. ІНГО використовує персональний підхід до кожного клієнта, дозволяючи автомобілістам самостійно складати перелік ризиків.

Медичне страхування

В цьому випадку можна оформити 5 різних пакетів послуг. Вони включають: відвідування лікарів і потрібну медичну допомогу; надання медикаментів або знижки на них в аптеках-партнерах і т. д.

Туристичне страхування

Можна оформити як при особистому відвідуванні відділення компанії, так і онлайн. Компанія пропонує страхування від непередбачених випадків у період подорожі, страхування багажу і здоров’я. При цьому виплати складають від 500 до 10 тис. євро. За останні два роки в ІНГО Україна застрахувалося 150 тисяч мандрівників.

Страхування майна

У страховій компанії послуги поширюються на особисте майно і на іпотечне майно. Також ви можете оформити страховку на майно від нещасних випадків. Майно можна застрахувати за стандартною програмою і за програмою «Квартира Експрес» від стихійних лих, вибуху побутового газу і т. д. Страхові виплати приходять оперативно.

Страхування життя

Компанія пропонує застрахувати своє життя і гарантувати рідним і близьким захист у разі втрати годувальника. Участь в програмі дозволяє сформувати пенсійні заощадження, забезпечити захист доходу при втраті працездатності, а також отримати матеріальну допомогу при появі критичних захворювань.

Страхування від нещасних випадків

Компанія надає всі типи даної послуги, страховку для дорослих і дітей. Доступні також додаткові страхові пропозиції, наприклад для власників зброї.

У кожному виді страхування є кілька страхових пропозицій з різними умовами на будь-який бюджет. Офіційний сайт «ІНГО Україна» зручний у використанні. Якщо ви бажаєте оформити медичне страхування, то можете розрахувати страховий внесок і підсумковий розмір страхової премії за допомогою онлайн-калькулятора.

При цьому, якщо страхується кілька членів сім’ї, можна отримати додатковий бонус. Це дозволить заощадити на страховці до 400 грн. Повну вартість своєї страховки ви можете дізнатися, заповнивши детальну анкету.

Окремо в компанії є така пропозиція, як ІНГО Україна Життя, за умовами якої клієнти зможуть отримати страховку при настанні певних подій, пов’язаних з життям, здоров’ям та працездатністю.

Клієнти зможуть отримати гроші в разі фінансових проблем у вигляді втрати годувальника або з настанням пенсії. Ця пропозиція по страхуванню – надійні інвестиції в майбутнє, які дозволяють накопичити кошти на «чорний день» без ризику витратити вільні гроші та без ризику опинитися в потрібний момент без необхідної допомоги.

Пропозиції для корпоративних клієнтів

Також компанія «ІНГО Україна» пропонує великий перелік послуг для бізнесу:

 • страхування застави;
 • для фермерів;
 • страхування з різних видів транспорту;
 • страхування майна;
 • страхування працівників.

Якщо страхові пропозиції для фіз. осіб стандартизовані, то для бізнесу всі пропозиції є більш індивідуальними. У компанії є добровільне медичне страхування персоналу компаній. Здоров’я працівників може страхуватися за пропозиціями, які включають відвідування лікарів у звичайній і стоматологічній поліклініках, екстрену медичну допомогу та лікування в стаціонарних умовах.

Контакти

Адреса центрального офісу компанії «ІНГО Україна»: Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 33

 • Телефон: +38 044 490 27 44
 • Гаряча лінія: 0 800 30 555 3
 • Офіційний сайт: ingo.ua

Відгуки про компанію ІНГО Україна

Страхова компанія «ІНГО Україна» має переважно позитивні відгуки. Серед переваг компанії клієнти відзначають великий перелік страхових послуг, швидку роботу співробітників при консультації по страхових виплатах, а також швидкі виплати страховки. Але не в кожному відділенні є співробітник з відповідними навичками, що вважається проблемою не самої організації, а окремо взятих співробітників.

Якщо ви є клієнтом СК «ІНГО Україна», або хочете стати її клієнтом, напишіть свій відгук, коментар, або задайте питання. Ваш відгук вивчать співробітники організації і дадуть відповідь на нього при необхідності.

1
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...