Страхова компанія «Княжа» працює на ринку України більше 22 років (старт – в 1997 році). Функціонує з дотриманням міжнародних і державних стандартів фінансового ринку, що також забезпечується за рахунок входження компанії в європейську структуру Vienna Insurance Group – УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп». Дана група надає послуги на ринку Центральної та Східної Європи.

Інформація про компанію Княжа

Структура страхової компанії “Княжа” досить розгалужена, що дозволяє клієнтам активно користуватися її послугами. Так в Україні працює понад 200 регіональних центрів і 900 офіційних агентів. Тому знайти офіс, де можна придбати поліс організації, не важко.

Ліцензії

Оскільки законодавство України вимагає від страхової компанії отримання ліцензії на кожен вид страхових послуг, «Княжа» має 31 ліцензію. Це означає, що в переліку послуг представлений 31 тип страхових послуг для населення і юридичних осіб.

Види страхових послуг “Княжа”

Страхова компанія Княжа працює в різних напрямках страхування. Скористатися послугами фірми може як фізична, так і юридична особа.

Автострахування

Населення може застрахувати своє рухоме майно за кількома напрямками:

 • Автоцивілка – ОСАГО. Поліс загальнообов’язкового страхування, який дозволяє захистити відповідальність водія. Компанія надає можливість купити поліс в онлайн режимі, не відвідуючи офіс. Матеріальний захист у разі пошкодження автомобіля складе 130 000 грн., у разі нанесення шкоди здоров’ю та життю потерпілого виплата може збільшитися до 260 000 грн. При цьому страховик виплачує не тільки фізичні, але і моральні збитки. Сума моральної компенсації становить 10 000 грн. СК надає можливість збільшити суму страхової виплати до 750 000 грн. Відповідно, це впливає на вартість самого поліса. Цікаво те, що на офіційному сайті сказане наступне: виплата компенсації проводиться без довідки від поліції.
 • КАСКО. В Україні КАСКО є добровільним страхуванням. Воно захищає не водія, а сам автомобіль від різних надзвичайних ситуацій, стихійних лих і впливу третіх осіб. За фактом, вартість поліса залежить від розміру франшизи та переліку ризиків, від яких захищає страховик. «Княжа» пропонує два варіанти оформлення: комплексне КАСКО, яке враховує всі можливі ризики, а також вибіркове. При цьому вартість кожного поліса розраховується індивідуально, про що компанія одразу інформує клієнтів на офіційному сайті.
 • Зелена карта від “Княжа” – поліс страхування для тих, хто планує виїжджати за межі держави на своєму автомобілі. При цьому страхується не як така машина, а саме відповідальність водія. СК пропонує страховку від 170 грн. на день для країн Європи, для країн СНД тарифи інші. Мінімальний термін дії поліса – 15 днів. Максимальний період – 12 місяців.

Додатково СК «Княжа» пропонує таку послугу як добровільна автоцивілка. Властивість поліса в тому, що він дозволяє отримати виплати до 750 000 грн., тобто понад установлені обмеження. При цьому вартість поліса при збільшенні на 750 000 гривень становить 725 грн., коли вартість поліса на 50 000 грн. дорівнює 120 грн.

Медичне страхування СК Княжа

Медичне страхування реалізується за допомогою декількох напрямків:

 • добровільне медичне страхування “Княжа”. Клієнт може самостійно вибрати ті ризики, від яких його буде захищати поліс. Наприклад, універсальні випадки – це гостре захворювання, травма, нещасний випадок і т. д. Але також додатково можна передбачити стоматологічну допомогу, реабілітацію, профілактику та інші процедури. Вартість поліса – від 2200 гривень на рік. При цьому страхувальником може стати суб’єкт від 18 до 60 років. Але цікаве інше – при комплексному страхуванні поліс може захищати і дітей, і пенсіонерів віком від 6 до 65 років.
 • страхування від нещасних випадків. Це програма, яка захищає страхувальника від ризиків, які не передбачені програмою добровільного страхування. Це спеціально розроблені програми захисту для спортсменів, працівників промисловості і т. д. Є два пакети – для дитини і дорослого. Страхова сума по обох напрямках – 20 000 грн. Вартість поліса за даними сайту – 144 грн. для дитини і 160 грн. для дорослого. При цьому в рамках дорослого пакету є ще індивідуальний напрямок.
 • програма «Моя сім’я». Це вибіркова програма страхування. Ризики – гепатит С, онкологія і нещасний випадок. Дія поліса поширюється максимум на 7 осіб терміном на 12 місяців. Придбати страховку може один із членів сім’ї без присутності інших застрахованих суб’єктів. Вартість – від 350 грн. на рік. при страховому відшкодуванні до 21 000 грн. При компенсації в 147 000 грн. ціна поліса зростає до 1550 грн. на рік.
 • інші програми. Сюди входить страховка в дорозі, страхування іноземців, страховка на випадок хвороби і т. д.

Страхування нерухомості

Майнове страхування в СК «Княжа» представлене трьома програмами:

 1. Житловий експрес. Компанія обіцяє продати поліс без вивчення об’єкта нерухомості.
 2. Моя садиба. Для власників дач і заміських будинків. Можливість сезонного страхування. Захищає власника об’єкта від протиправних дій третіх осіб і надзвичайних подій.
 3. Відповідальний сусід. Страхування не майна, а відповідальності власника нерухомості від нанесення шкоди сусідам. Наприклад, при затопленні сусідів компанія відшкодує збитки сусідів.

Туристичне страхування

Страхування громадян здійснюється в рамках двох напрямків – для тих, хто подорожує за кордон, а також тих, хто пересувається в рамках країни. Дізнатися тарифний план складно. Все вирішується в індивідуальному порядку в залежності від ситуації.

Послуги для юридичних осіб від СК Княжа

Основний напрямок роботи страховика – страхування громадян. Але для суб’єктів бізнесу також надається:

 • страхування транспорту: поліс можна придбати, як на легковий та вантажний транспорт, так і спеціальну техніку.
 • страхування відповідальності. Програми для власників об’єктів не безпечного виробництва, програми з перевезення небезпечних вантажів. Також є спеціальні програми для автоперевізників, нотаріусів.
 • майнове страхування. Можна застрахувати об’єкта як рухомого, так і нерухомого майна, різні цінності, антикваріат і т. д.
 • спеціальні програми страхування персоналу. Власник бізнесу може придбати поліс страхування від нещасних випадків, на випадок хвороби і поліс добровільного медичного страхування.

Контакти

Задати будь-які питання можна по багатоканальній лінії СК Княжа – 0800501486. ​​Також на офіційному сайті https://kniazha.ua є форма зворотного зв’язку і опція замовлення зворотнього дзвінка. Додатково є електронна пошта – reception@kniazha.ua.

Головний офіс компанії знаходиться в м Київ, вулиця Глибочицька, 44.

Відгуки про страхову компанію “Княжа”

Відгуків в інтернеті про роботу СК «Княжа» багато. Це обумовлено немаленьким терміном роботи на ринку України. Сказати однозначно, що страховик має хорошу репутацію не можна. Багато негативних відгуків. Наприклад, висока франшиза, що не дозволяє покрити збитки, низька якість обслуговування при настанні страхового випадку за межами країни. Але є і позитивні відгуки клієнтів. Тому, якщо Ви стали клієнтом даної страхової фірми, то поділіться своїми враженнями і допоможіть скласти правильне уявлення про страхову компанію “Княжа”.

2
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...