Саму назву «Оранта» страхова компанія почала застосовувати в 1993 році, але до цього на ринку України працювала відома організація «Укрдержстрах». І саме вона перетворилася у відому всім «Оранту».

Інформація про компанію

На даний час, страховик є одним з найбільших представників вітчизняного страхового ринку. Має найбільшу мережу страхових агентів і представників. Надає клієнтам понад 33 видів послуг. У своїй базі має більше 2 мільйонів клієнтів, що підтверджує її популярність серед населення та юридичних осіб.

Відділення Оранта

Оскільки «Оранта» має розгалужену мережу агентів, то знайти офіс в обласному центрі або регіоні не складе великих труднощів. При необхідності знайти найближче відділення, можна скориставшись офіційним сайтом СК Оранта. Там достатньо вибрати регіон і дізнатися адресу розташування точки продажу полісів.

Ліцензії

З приводу ліцензій, то у страховика їх безліч. Оскільки на кожен вид страхування компанія повинна отримувати дозвіл. Більшість представлених на сайті дозвільних документів датовані 2015 і 2016 роком. Всі ліцензії надані Нацкомфінпослуг – організацією, відповідальною за діяльність страховиків і мікрофінансових організацій України.

Види страхових послуг СК Оранта

Оранта працює в багатьох напрямках, але розглянемо найбільш популярні послуги.

Автострахування

Як на ринку в цілому, так і в даній компанії автострахування займає перше місце за популярністю. Є три напрямки:

 • ОСАГО в електронному вигляді. Клієнту достатньо зайти на сайт, заповнити форму й оплатити поліс. От і все. З приводу прайса, все залежить від типу легкового автомобіля. У будь-якому випадку дія договору – 12 місяців. Є три варіанти франшизи – 950, 1500 і 2500 грн. Відповідно, чим більша франшиза, тим менша вартість поліса. Сума страхового відшкодування – 130 000 грн. (максимальна). Але страховик пропонує послугу по збільшенню максимальної суми до 230 000 грн. (за додаткову плату).
 • КАСКО. Даний поліс вже страхує не відповідальність водія, а сам транспортний засіб. Є добровільним видом страхування. У договорі також прописується франшіза, що впливає на ціну. Є два пакети: стандарт і престиж, засновані на індивідуальних особливостях страхувальника. Але дізнатися тарифи неможливо в онлайн форматі. Калькулятор не працює.
 • Зелена карта. Страховка для тих, хто збирається на авто за межі України. Оформити поліс можна від 15 днів до 12 місяців. Плюс в тому, що при покупці суб’єкт може самостійно визначити початок дії договору. На сайті працює калькулятор. Наприклад, страховка на 15 днів для легкового транспорту становить 494 грн.

Медичне страхування

Компанія пропонує застрахувати себе та своїх близьких від нещасного випадку. Під нещасним випадком маються на увазі проблеми зі здоров’ям, травми і т. д. Всі ці умови прописуються в договорі. І в кожному індивідуальному випадку може бути різний список страхових випадків.

Але на сайті їх перелік подано в такому формулюванні:

 • травма;
 • отруєння ядами, ліками, хімічними речовинами;
 • укус отруйних тварин;
 • ураження струмом або блискавкою;
 • енцефаліт, правець, ботулізм;
 • утоплення;
 • переохолодження та обмороження.

Розмір страхової виплати – від 50 до 10 тис. гривень при травмах, отриманні інвалідності або смерті застрахованого. При цьому «Оранта» пропонує застрахувати не тільки дорослих суб’єктів, але і дітей.

Всі поліси можна купити онлайн, вказавши електронну пошту та мобільний телефон.

Страхування майна

Страхова компанія пропонує населенню послуги зі страхування свого майна. У разі настання страхового випадку, клієнт отримає грошову компенсацію. Дізнатися тарифний план в онлайн форматі неможливо, калькулятор на стадії розробки. Але зрозуміло, що все залежить від ступеня захисту та кількості вказаних у договорі страхових випадків.

Від чого можна застрахувати об’єкт нерухомості:

 • від пожежі, вибуху, удару блискавки;
 • від стихійного лиха;
 • від землетрусу;
 • від крадіжки, злому, псування та інших дій третіх осіб.

У договорі може бути прописана або умовна, або безумовна франшиза. Її розмір впливає на вартість страховки.

Для того, щоб скористатися послугою і придбати поліс, суб’єкт повинен надати:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • документи, що підтверджують право власності.

Хоча за законодавством страхувати квартиру може і особа, яка має право нею користуватися. Наприклад, орендар також може застрахувати квартиру від нещасного випадку.

Страхування поїздки

Клієнт може вибрати, яку страховку він бажає отримати – на одну поїздку або на кілька турів (фіксований період). Вартість поліса залежить від віку страхувальників. Максимальний вік – до 85 років. Сума покриття – від 30 000 до 50 000 євро. Франшиза за договором не передбачена. Онлайн калькулятор не дає можливості вибрати таку опцію

Програми страхування для юридичних осіб

Недолік роботи компанії полягає в тому, що немає переліку послуг для юридичних осіб. Зазначено, що працюють в індивідуальних напрямках і кожен випадок розглядають окремо.

Але якщо уважно вивчити інформацію про ліцензії, які має Оранта, то варіантів страховки безліч. Крім стандартного страхування майна та автотранспорту, ще можливо оформити страховку фінансового ризику, повітряного транспорту, вантажного багажу і т. д.

Цікаві пропозиції для медичних організацій приватної форми власності. Страховик надає страхові послуги для медичного персоналу, працівників ветеринарної сфери. Особливі умови діють на страхування сільськогосподарської продукції.

У будь-якому випадку, якщо існує ймовірність того, що з кимось або з чимось може щось трапитися, то це можна застрахувати. Головне – це перевірити, чи має «Оранта» ліцензію на такі послуги.

Контакти

Страхова компанія «Оранта» має офіційний сайт – https://oranta.ua. Тут як представлена ​​інформація про послуги фірми, так і існує можливість покупки поліса онлайн.

З усіх питань потрібно звертатися за телефонами:

 • 0671707337;
 • 0501707337;
 • 0931707337.

Але якщо є необхідність зв’язатися з представниками конкретного відділення, то краще телефони шукати на сайті.

Головний офіс компанії знаходиться за адресою: 02081, Київ, вул. Здолбунівська, 7Д, корпус Г. Контактний телефон – 0445375800.

На сайті є форма зворотного зв’язку для клієнтів. Через неї можна поставити запитання. Також є можливість замовити зворотний дзвінок, вказавши свій телефон.

Відгуки про СК Оранта

Слід зазначити, що відгуків про діяльність страховика багато. Це обумовлено і обсягами послуг, що надаються, і довгостроковістю роботи на ринку. Але мінус в тому, що багато саме негативних відгуків. Клієнти відзначають невигідність страхування, некомпетентність співробітників, високі ставки і т. д. Хоча потрібно розуміти, що задоволений клієнт рідко залишить відгук. Це обумовлено психологією людини. Тому, якщо Ви користувалися послугами даного страховика, поділіться своїми враженнями.

1
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...