Страхова компанія ПЗУ Україна – це одне з вітчизняних відділень міжнародної групи PZU. Вона має представництва в Польщі, Литві та Україні. Торгова марка відома більш на страховому ринку Польші, ніж України, хоча і має в прайсі велику різноманітність послуг.

Інформація про компанію

Датою заснування вважається 1803 рік. Саме тоді вперше був згаданий бренд ПЗУ при створенні страхової організації в Польщі. Фірма вважається не тільки однією з найбільших компаній Польщі, але і входить в число найбільших страховиків Східної і Центральної Європи.

За підсумками 2019 року, ПЗУ визнана лідером у страхуванні сільськогосподарської продукції в Україні. За підсумками 2018-2019 рр страховик очолив рейтинг страховиків, які отримали максимальні грошові премії по ОСАГО (кількість проданих е-ОСАГО досягла 212 000 шт.).

Відділення PZU Україна

Регіональна мережа ПЗУ нараховує величезну кількість відділень і працюють агентських мереж. У кожному регіональному центрі є по кілька офісів, що дозволяє без проблем придбати потрібний страховий продукт.

Ліцензії

Оскільки страховик надає різноманітні послуги для фізичних та юридичних осіб, то і ліцензій він має безліч. Всі вони видані Нацкомфінпослуг. Офіційні документи на кожен вид страхування представлені на офіційному сайті СК PZU Україна.

Види страхових послуг ПЗУ Україна

Страхова компанія «ПЗУ» працює як з приватними клієнтами, тобто фізичними особами, так і пропонує різноманітні послуги для бізнесу. Вибір величезний, хоча лідером за попитом є автострахування, туристичні поліси і страхування сільськогосподарських ризиків.

Автострахування

З автострахування пропонується кілька варіантів оформлення. Найбільш затребуваними є:

 1. Автоцивілка PZU. Обов’язкове страхування відповідальності водія. Купити ОСАГО можна онлайн. Електронний документ буде мати ту ж юридичну силу, як і паперовий варіант. Можна збільшити максимальну страхову суму до 500 000 гривень (вище встановленого законодавчого ліміту)
 2. КАСКО без поліції. Суть поліса в тому, що кожному клієнту надається індивідуальний адвокат. При ДТП він виїжджає на місце аварії і самостійно оформляє подія. При можливості обійтися без поліції, він фіксує дані і передає їх в страхову компанію. Якщо ж без виклику патрульних не обійтися, то він пропонує свій захист і супровід на всьому процесі оформлення. Купуючи такий поліс, клієнт автоматично безкоштовно отримує таку можливість. Потім платити за виклик експерта на місце не потрібно буде. З приводу страхової суми, то діє індивідуальна система домовленостей. Визначається на місці. Дізнатися ж приблизну вартість поліса можна при телефонної консультації.
 3. Добровільна автоцивілка. Це такий же поліс ОСАГО, який захищає водія і його відповідальність при ДТП, але тільки понад установлений ліміт.
 4. Зелена карта. Поліс, необхідний для виїзду на особистому автомобілі за кордон. Страхова компанія пропонує унікальний цілодобовий онлайн сервіс, який допоможе всім туристам 24 години на добу бути на зв’язку з агентом за межами України. При цьому вартість стандарту, як у інших компаній. Мінімальний термін дії поліса – 15 днів.
  Додатково пропонується додаткова автозахист, страхування від нещасного випадку, легка захист і інші

Страхування від нещасних випадків

Страхування має на увазі захист клієнта в разі, якщо настане нещасний випадок. Їм може вважатися:

 • травма;
 • гостре отруєння;
 • укус тварин;
 • опік;
 • удар блискавкою і т.д.

Повний список представлений на сайті. Також список страхових випадків вказується в полісі.
Є кілька програм, одна з основних – «Загальна», тобто страхує від максимальної кількості ризиків. Страхувальником може виступити особа від 3-х до 7 років. Вік впливає на вартість страховки. Страхова сума – від 5000 до 100 000 гривень. При цьому цікавий момент: отримати максимальну суму в 100 000 гривень можна тільки в тому випадку, якщо настане смерть застрахованого або він отримає першу ступінь інвалідності. При інвалідності 2 і 3 групи виплата складе від 50 до 75%.

Туристичне страхування

Одна з головних напрямків компанії. Є три напрямки:

 • страхування туристів за межами держави. Пропонують поліси для туристів, спортсменів, працівників у відрядженні, медичне страхування за кордоном і т.д. Тобто в кожному окремому випадку будуть індивідуальні умови;
 • страхування туристів усередині держави (які подорожують Україною);
 • страхування для тих, хто виїжджає до країн Шенгену. Страхова сума від 30 000 євро. Франшиза або відсутній, або максимум становить 100 євро.

Цікава пропозиція по страхуванню візи. Якщо клієнт купує страховку на Шенген, то в разі відмови у візі, йому компенсують витрат – 1600 грн.
Мінус за всіма видами страхування в тому, що дізнатися хоча б приблизну вартість поліса, неможливо. Прайс на комплексні послуги відсутня.

PZU страхування юридичних осіб

Слід зазначити, що ПЗУ Україна має безліч послуг для юр.осіб. Серед них є цілком типові, такі як:

 • страхування майна;
 • автопарків;
 • страхування вантажів та відповідальності за вантаж, транспорт;
 • страхування персоналу.

Але серед спеціальних вузькопрофільних програм слід виділити такий напрямок як страхування аграрних ризиків.

Страховик пропонує представникам сільськогосподарського бізнесу страхування наступних предметів і об’єктів:

 • сільськогосподарські культури;
 • майбутній урожай;
 • багаторічні насадження;
 • тварин.

При цьому враховується сезонність підприємництва. Поліс можна придбати на сезон, конкретний період. Діє індивідуальна система укладення договору, коли представники агропромислового сектора можуть на вибір включити в поліс конкретні страхові випадки.

Контакти

 • Юридична адреса: 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62
 • Контактний телефон: 0 (800) 503 115

Вся інформація про діяльність та послуги страховика представлена ​​на офіційному сайті – pzu.com.ua.

Для клієнтів є особистий кабінет, де можна дізнатися не тільки інформацію про стан поліса, але також отримати он-лайн консультацію.

На сайті є форма для клієнтів, які хочуть отримати безкоштовну консультацію по продукту. Досить її заповнити і дочекатися дзвінка оператора.

Відгуки про СК PZU Україна

Незважаючи на те, що ПЗУ – це європейський бренд вищої якості, що має довгу історію розвитку, є як позитивні, так і негативні відгуки про діяльність СК.

Серед негативних моментів клієнти відзначають неграмотне консультування під час виникнення складних ситуацій, неможливість в деяких випадках отримати компенсацію з автострахування, марність страхових продуктів. При цьому багато хто відзначає високу ефективність туристичного страхування, можливість супроводу та за межами державами.

У будь-якому випадку, якщо Ви користувалися послугами компанії, залиште свій відгуки та поділіться враженнями.

1
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...