Основна мета роботи страхової групи ТАС – щоб кожна людина могла отримати впевненість у своєму майбутньому, стабільність і гарантований захист в непередбачених ситуаціях. Страхова компанія ТАС веде свою діяльність з 1998 року, входить в найбільшу фінансово-інвестиційної групи.

Про «ТАС»

СГ «ТАС» один з лідерів страхового ринку в Україні. Компанія розвивається і покращує якість своїх послуг з кожним роком. Страхова група ТАС – один із засновників Української федерації страхування.

На сьогоднішній день, дана компанія пропонує понад вісімдесят страхових продуктів, що говорить про її універсальность. Будь-який споживач може вибрати найбільш підходящий продукт з комплексу страхових програм.

Відділення Страхової групи «ТАС»

ТАС має поширену регіональну мережу. Працює 28 регіональних представництв і філій, понад 450 центрів продажів. У штаті працює понад 1300 співробітників і понад дві тисячі страхових агентів, які працюють по всій Україні.

Ліцензії

У компанії є всі необхідні дозволи на роботу: ліцензії Нацкомфінпослуг на надання 32 видів страхових послуг, з них 18 добровільні і 14 обов’язкові. Всі ліцензії надані у вільному доступі на сайті компанії. Страхова компанія ТАС – це один з лідерів за кількістю страхових виплат.

Страхова компанія «ТАС» для фізичних осіб


ТАС автострахування

 • ОСАГО – згідно із законодавством, обов’язковий вид страхування. Компенсація збитків майну та здоров’ю отриманих в ДТП. Збиток компенсується третім особам, але не застрахованій особі. 35 хвилин на розрахунок суми збитку при ДТП. Два дні на отримання експрес-виплат, 28% всіх пригод регулюються за допомогою цих виплат. При оформленні європротоколу середній показник на отримання виплат – 13 днів, без цього протоколу 26 днів. Цілодобова підтримка, електронне відстеження стану вашої справи.
 • Правильне КАСКО – новий продукт у відповідності до тенденцій ринку. Пожежа, ДТП, стихійне лихо, незаконні дії третіх осіб, викрадення авто. Ризики можна комбінувати, велика територія дії договору страхування, неагрегатна страхова сума, сервісне обслуговування, оптимальні терміни виплат.
 • ЕвроКАСКО – універсальне рішення для будь-якого автомобіля. Мінімальний набір ризиків, вільний вибір рівня захисту. П’ять унікальних пакетів страхування на будь-який гаманець. Додаткові опції – «СТО на вибір страховика» і «Валютний коридор». Захист зовнішніх елементів, отримання виплат протягом 5 днів без довідок з поліції. Компенсація витрат на евакуацію. Діє на території України і Європи.
 • Зелена карта – це «міжнародна автоцивілка ТАС», обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності на території держав, членів междунородному системи автострахування «Зелена карта. Межа відповідальності встановлюється законодавством країни, де відбувається ДТП. Якщо громадянин, складе договір страхування «Green card» зі страховою групою ТАС, потрапить в ДТП на території іншої країни, то збиток за нього відшкодує СК.
 • Повний автозахист – доповнення до автоцивілки, більш широкий пакет послуг. Оплата додаткових послуг на ремонт чужого авто після ДТП, оплата медичних послуг для застрахованої особи. Цілодобова підтримка і організація технічної, юридичної та медичної допомоги. Це договір, який об’єднує кілька страхових програм. Розширені ліміти страхових виплат.

Захист майна

 • Захист житла і відповідальності, це нова програма, яка гарантує захист житла від пожежі, потопу, стихійного лиха, пограбування. Це захист відповідальності перед сусідами в разі затоплення або пошкодження їх майна. Додаткові ексклюзивні рішення – покриття ризиків від пожежі або води в застрахованій квартирі, прискорена виплата, захист особливо цінних речей.
 • Страхування майна. Застрахувати можна житлове і не житлове майно (комерційного, промислового, сільськогосподарського) призначення. Страхування майна на його повну вартість. Можна застрахувати: земельну ділянку, різноманітні конструкції, рухоме майно, товари в обороті, скляні вироби. Майно можна захистити від пожежі, стихійного лиха, дії води, транспорту, склобою. Страхується майно, яке знаходиться на території України.
 • Страхування відповідальності власників майна. Ексклюзивні опції для захисту Вашого житла і відповідальності перед сусідами. За договором можна застрахувати квартири, житлові будинки і додатково до них будівлі з фундаментом – гараж, літню кухню, лазню, сауну, навіть паркан. Також застрахувати меблі, техніку, обладнання.

Захист здоров’я від СК «ТАС»

 • Повна медзащіта. Спрямована на захист застрахованої особи і його, близьких на випадок гострих захворювань вимагають невідкладне оперативне втручання, складних захворювань, смерті застрахованої особи. Страхове покриття до ста двадцяти тисяч грн. Є три пакети страхування.
 • ТАС – територія здоров’я. Індивідуальне і сімейне медичне страхування фізичних осіб. Включає діагностику та лікування при гострих / хронічних захворюваннях або в результаті нещасного випадку. Є 5 програм з різним типом медичних послуг і переліком захворювань.
 • Страхування здоров’я на випадок хвороби. Страхові випадки: тимчасова втрата працездатності через гострого захворювання, загострення хронічної хвороби, інвалідність, смерть.
 • ТАС-Доктор – медичне страхування онкології, кардіології, хірургії в Україні та за кордоном. Вартість програми від 35 до 1200 євро на рік. Вона покриває навіть трансплантацію.
 • Страхування від нещасного випадку – добровільна програма, яка має на увазі комплексний захист клієнта і його, близьких від непередбачених витрат, пов’язаних з травмами, втратою працездатності або смертю. В страхові випадки втрати трудоспособністі включаються навіть такі чинники: променеве опромінення, інфекційні та бактеріальні токсини (виняток дизентерія і сальмонельоз), хімічні опіки і отруєння.
 • Страхування від нещасного випадку на транспорті – добровільна програма, має на увазі страхові виплати за пошкодження організму застрахованих осіб, які перебувають в авто, що стало причиною ДТП або незаконних дій третіх осіб.

Туристична страховка

 • ТАС Тревел – медичне страхування при виїзді за кордон. Захист від наслідків раптового захворювання або втрати працездатності, також можна застрахувати свою цивільну відповідальність в разі нанесення шкоди третій особі за кордоном або майно, яке знаходиться без вашого нагляду в Україні.
 • ТАС Мандри – медичне страхування під час подорожі по Україні. Комплексна програма захисту українців та іноземних громадян під час подорожі або перебування на території України.

Види страхових послуг для бізнесу

Захист співробітників

 • Добровільне медичне страхування – індивідуально розроблені страхові програми для всього колективу, на основі побажань клієнтів, професійна і своєчасна організація медичної допомоги. Три класи обслуговування, в залежності від вартості і виду послуг.
 • Страхування співробітників від нещасного випадку – захист співробітників від травм, втрати працездатності на виробництві.
 • Страхування на випадок хвороби – програма добровільного страхування співробітників від хвороб, які можуть стати причиною втрати працездатності.
 • Страхування від нещасного випадку на транспорті. Це захист для водіїв, машиністів, провідників, електромонтерів, машиністів в метрополітені, кондукторів, працівників бригад медичної допомоги.

Захист майна

Дана категорія страхових послуг передбачає такі види послуг:

 • повний бізнес-захист;
 • страхування обладнання;
 • майна юридичних осіб;
 • будівельно-монтажних робіт;
 • страхування грузів.

Захист транспорту

Представники бізнесу можуть застрахувати як автомобільний, так і залізничний транспорт.

Контакти

 • Адреса головного офісу: 03062, Україна, Київ, Проспект Перемоги, 65
 • Телефони: (093) 654 77 77, (095) 654 77 77, (097) 654 77 77
 • Служба клієнтських сервісів: Київ, вулиця В. Хвойки, 21, офіс 133
 • Телефон: (044) 586 54 25
 • E-mail :: tas@sgtas.ua

Відгуки про страхову компанію «ТАС»

Коментарів про роботу страхової компанії ТАС дуже багато, це лідер вітчизняного страхового ринку і люди кажуть дуже багато про цю компанію. Клієнти дякують компанії за професіоналізм і високу якість послуг, що надаються. Якщо у вас є що сказати, поділіться, будь ласка, своїм досвідом співпраці з СК ТАС.

1
1
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...