Страхова компанія «Уніка» – це представник міжнародного страхового ринку, зокрема, групи UNIQA Insurance Group (UNIQA). Страховик є лідером на ринку Австрії, а також має свої представництва в 18 країнах Європи, серед яких і значиться Україна.

Інформація про компанію

Свою роботу на вітчизняному ринку страхування «Уніка» почала в 2006 році. За цей тривалий термін роботи вже продано більше одного мільйона полісів.

Відділення Уніка

На даний момент страховик має 250 відділень по всіх регіонах України, в тому числі і невеликі точки продажів, і агентську мережу. Тому знайти представництво в конкретній галузі не складе труднощів.

Ліцензії

З приводу ліцензій, у компанії їх 30 штук, що обумовлено чинним законодавством: на кожен вид страхової послуги повинна бути окрема ліцензія, видана Нацкомфінпослуг. Всі дозвільні документи представлені на офіційному сайті СК «Уніка».

Види страхових послуг СК Уніка

Як вже було сказано, СК «Уніка» має 30 ліцензій, отже, може надавати 30 різнопланових страхових полісів. Щоправда, попитом користуються в більшості стандартні продукти – автострахування, туристичне страхування і т. д.

Автострахування

У розділі автострахування представлені такі пакети:

 1. Автоцивілка (ОСЦПВ). Обов’язкове в Україні страхування, яке захищає відповідальність водія. «УНІКА» пропонує оформити поліс в онлайн режимі. Поліс в електронному вигляді буде мати таку ж юридичну силу, як і паперовий документ. Компанія встановлює ліміти відповідно до закону України: при псуванні майна максимальний ліміт – до 130 000 гривен, при нанесенні шкоди життю і здоров’ю потерпілого – до 260 000 гривен. Франшиза при придбанні онлайн поліса двох видів – 1000 і 2000 грн. Чим більше франшиза, тим менша вартість автоцивілки.
 2. КАСКО. Добровільне страхування, яке захищає власників ТЗ від всіляких надзвичайних подій, впливу природи, протиправних дій третіх осіб. За даним напрямком СК пропонує два пакети: ЕКО-КАСКО іОптимальне КАСКО. Перший варіант розроблений спеціально для власників електромобіля. Отримати відшкодування до 25000 грн. можна без експертизи авто. Оптимальне КАСКО дозволяє підібрати індивідуальні програми захисту. У них можна включити відразу всі можливі ризики, а можна обмежитися декількома (найпопулярнішими).
 3. Зелена карта. Яка так необхідна для громадян, що виїжджають на своєму авто за межі України. Такий поліс теж можна оформити в страховій Уніка.

Але немає ніякої інформації про Зелену карту, яка так необхідна громадянам, що виїжджають на своєму авто за межі України. Тому чітко не ясно, можливо купити такий поліс чи ні.

Додатково надається послуга добровільної автоцивілки. Це означає, що водій може збільшити максимальне відшкодування (понад установлений законодавчо ліміту). Ліміт збільшується до 250 000, 550 000 або 850 000 гривень при псуванні майна. Відшкодування ж при покритті шкоди, заподіяної здоров’ю, збільшується на 50 000 гривень.

Також є такий цікавий продукт як «Автоцивілка навпаки». Поліс дозволяє отримати швидке відшкодування в тому разі, якщо клієнт не є винуватцем ДТП. Ціна такого поліса для столиці – 1580 грн. Максимальна виплата – до 100 000 грн. Якщо сума заподіяних збитків наразі до 50 000 грн., то можна оформляти Європротокол (немає необхідності викликати поліцію).

Медичне страхування

Медичне страхування реалізується за рахунок продажу трьох полісів:

 • Життя. Захищає суб’єкта від найпоширеніших захворювань, травм. Можливе онлайн оформлення без відвідування офісу. Індивідуальні умови оформлення. Є кілька варіантів, в тому числі й з максимальною компенсацією до 200 000 євро.
 • Здоров’я. Покриття від 75 000 до 175 000 гривен. У пакет можливо включити і амбулаторне лікування, і стоматологічну допомогу. Є можливість підібрати найоптимальніший варіант.
 • Нещасний випадок. Захищає суб’єкта і членів його сім’ї від всіляких травм, надзвичайних ситуацій. Існує можливість розширити суму покриття за рахунок включення нових страхових випадків, не передбачених стандартним пакетом. Страхова сума від 1000 до 200 000 грн. Включає і компенсацію за тимчасову втрату працездатності.

Майнове страхування

Майнове страхування реалізується за допомогою страхування квартири, заміського будинку. Але також є особливий напрямок – страхування відповідальності.

Умови за програмами майнового страхування UNIQA:

 • Квартира. Можливе онлайн оформлення. Захищає поліс від вогню, стихійного лиха, потопу, пограбування. При онлайн оформленні знижка до 20% на страховку.
 • Дім. Кілька варіантів, які або передбачають страховку майна, що знаходиться в будинку, або ні. Є ексклюзивні та універсальні пропозиції.
 • Відповідальність. Якщо через ненавмисні дії страхувальником буде завдано шкоди майну сусідів, то страхова компанія компенсує такі збитки.

Але в цілому зрозуміти тарифний план СК неможливо. На сайті йдеться про те, що потрібно подати заявку та дізнатися вартість поліса.

“Уніка” туристичне страхування

Є три пакети страхування в залежності від тривалості та частоти подорожей:

 • Туризм на одну подорож. Максимальний період однієї поїздки – до 40 днів. Сума страхового покриття – до 30 000 євро. Немає франшизи, що дуже вигідно. А компанія обіцяє цілодобовий супровід у всіх країнах, де буде знаходитися турист.
 • Активний відпочинок. Страховка для тих, хто їздить не тільки подорожувати, але й займатися активними видами спорту. У полісі прописуються специфічні ризики. Страхова сума – до 30 000 євро.
 • Бізнес. Головна особливість – поліс діє цілий рік.
 • Зелена карта.

Страхування для юридичних осіб СК Уніка

Для бізнесу надаються стандартні послуги, які користуються попитом і у населення. Це автоцивілка, КАСКО, страхування відповідальності. Але є і специфічні послуги, націлені на бізнес структури:

 • страхування грузів;
 • страховка водного, вантажного, залізничного транспорту;
 • страхування будівельно-монтажних ризиків;
 • інші програми (на вимогу клієнта).

Контакти

Страховик має офіційний сайт – https://uniqa.ua/. На ньому розміщені не тільки відомості про страховий продукт і саму організацію, але і представлена ​​можливість купити поліс онлайн.

При необхідності задати питання можна скористатися кількома опціями:

 • форма зворотного зв’язку на сайті;
 • форма замовлення зворотного дзвінка від представників СК Уника;
 • електронна пошта – office@uniqa.ua

Телефон головного офісу – 0442256000. Але якщо суб’єкт вже є клієнтом компанії, то кращий варіант – чат бесіда через особистий кабінет. Перші клієнти мають можливість пройти реєстрацію і потім управляти своїми полісами через неї.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, вул. Саксаганського, д. 70-А.

Відгуки про страхову компанію Уніка

Відгуки про страховика, який працює на ринку тривалий час, різноманітні. І це цілком зрозуміло. Такі відгуки будуть про будь-яку фінансову компанію. Серед негативних моментів користувачі відзначають неможливість отримати страхову компенсацію (основна проблема). Дехто каже про затримки виплат, про неможливість вчасно оформити страховий випадок через документальну бюрократію. Але є безліч і позитивних відгуків від суб’єктів, які повністю задоволені послугами.

Тому, якщо Ви користувалися послугами даної страхової компанії, то поділіться своїми враженнями і залиште реальний відгук про якість обслуговування.

5
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...