Страхування набуває все більшої популярності. Це важлива частина економічних відносин в будь-якій країні, яка дозволяє ефективно покрити збитки. Страховка – це спосіб фінансово захистити своє життя, здоров’я, майно. Зараз це єдиний метод, який дозволить покрити раптово виниклі витрати.

Про компанію “ВУСО”

VUSO – один з лідерів страхового ринку в Україні, заснований у вересні 2001 року. Сьогодні це команда з 400 професіоналів. Ця компанія входить в Українську федерацію страхування і є партнером німецької компанії з високою репутацією – Gen Re. На даний момент клієнтами ВУСО є два мільйони фізичних осіб і понад тисячу юридичних осіб.

Сьогодні 80% клієнтів отримують виплати в термін до семи днів, 91% клієнтів задоволені високим рівнем сервісу. ВУСО лідирує серед онлайн-продажів на страховому ринку нашої країни. Компанія має високу фінансову стабільність, активи в 4 рази перевищують страхові резерви.

Головна цінність СК «ВУСО» це клієнти. Тому діяльність компанії орієнтована на те, щоб максимально швидко задовольнити потреби клієнта і перевищити очікування тих, хто довіряє VUSO. Ця страхова лідирує в рейтингах страхових і клієнтоорієнтованих компаній. За останній рік було виплачено майже 98 млн. грн, компанія не боїться відповідальності і вирішує всі питання.

Представництва

Представництва ВУСО є в таких містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Полтава, Донецьк, Суми, Миколаїв. Всього 32 представництва в найбільших містах нашої країни.

Ліцензії

ВУСО веде свою діяльність відкрито, відповідно до законодавства нашої країни. Вона має всі необхідні ліцензії на надання різних видів послуг. Документи можна переглянути на сайті компанії, вони знаходяться у вільному доступі.

Види страхових послуг СК VUSO

Дана страхова надає широкий спектр послуг: медичне, туристичне, майнове, від нещасного випадку, автострахування. Спеціалізується на КАСКО, ОСАГО і ризиковому страхуванні.
ВУСО йде в ногу з часом і одна з перших в країні надала українцям можливість придбати страховку онлайн. Доставка здійснюється протягом одного-трьох днів, в залежності від регіону проживання. Є випадки, коли страховку доставили протягом 25 хвилин після оформлення. На КАСКО, ОСАГО і Зелену карту доставка безкоштовна по всій Україні.

КАСКО

Добровільне ВУСО страхування. Виплачується незалежно від того, хто винен в ДТП. Без зайвих документів і довідок з поліції. Без обмежень по сумі виплат. Немає обмежень на кількість страхових подій.
Якщо після ДТП вашому авто необхідний ремонт – всі витрати компанія бере на себе. Компенсація на покупку нового авто в разі викрадення. Компенсація якщо після ДТП авто не підлягає ремонту. Дізнатися вартість поліса для вашого авто можна заповнивши форму на сайті компанії.

ОСАГО

Обов’язкове страхування. Електронний онлайн поліс дешевше на 10% від звичайного. Даний поліс можна показати представнику поліції просто з телефону або планшета, не обов’язково паперовий варіант.
Дана страховка звільняє водія від відшкодування шкоди третім особам у разі ДТП. У разі ДТП страхова компанія виплачує 130 000 долл за кожне пошкоджене авто, 260 000 потерпілому пішоходу, пасажиру або водієві іншого авто потрапив в ДТП. Але автоцивілка виключає відшкодування шкоди здоров’ю власнику даного поліса або його пасажирам.

Страхування туристів

Спеціальна страховка для тих, хто виїжджає за кордон. Вона дає право отримати безкоштовну медичну допомогу в поїздці. При оформленні онлайн на 10%. Кілька хвилин і поліс у вас на електронну пошту. Різні варіанти пакетів послуг, які включають транспортування хворого до медустанови, невідкладну, стаціонарну допомогу, відшкодування вартості ліків. Можливий варіант стоматологічних послуг і транспортування хворого на батьківщину.
Є програма страхування, яка включає медичний супровід хворого, повернення додому дитини до 13 років, якщо застрахована особа перебуває за кордоном з дитиною. Також можливий варіант пошуку і повернення втраченого багажу. Вартість страховки залежить від тривалості поїздки, країни, віку клієнта, типу програми.

Зелена карта

Це «автоцивілка» на ваше авто за кордоном. Це міжнародний договір автоцивільної відповідальності. Дана система об’єднує понад 40 країн світу. Оформлення онлайн дешевше, ніж поліс на кордоні. Немає проблем при проходженні митного контролю. Страхова компанія гарантує виплати. Безкоштовна доставка в будь-яку точку країни.

Добровільне медичне страхування

Для тих компаній, які піклуються про здоров’я своїх співробітників. Це невідкладна допомога, стаціонарне та амбулаторне лікування, доставка медикаментів, стоматологічні послуги, лікувальні процедури.
Даний поліс підвищує імідж роботодавця і знижує швидкоплинність кадрів за рахунок поліпшення соціального пакета.

Добровільне страхування цивільної відповідальності

Підвищує розмір виплат по ОСАГО до п’яти разів. Розширення лімітів відповідальності до 500 000 грн. Можливість вибрати суму страхового ліміту. Карта технічної допомоги в дорозі. Якщо лімітів «автоцивілкі» не вистачить, клієнтові не доведеться доплачувати шкоди потерпілому зі своєї кишені, всі витрати бере на себе страхова компанія.

Страхування життя від нещасного випадку

Компенсація в разі травми, тимчасової втрати працездатності, інвалідності, смерті. Кілька програм страхування.

Страхування майна

СК VUSO компенсує збитки, пов’язані з ремонтом, пошкодженням, викраденням вашого майна. Можна вибрати перелік ризиків, від яких бажаєте застрахувати майно. Це може бути стихійне лихо, пожежа, вибух газу і багато іншого. Страхова сума не може перевищувати вартість майна з урахуванням внеску.

Контакти

Юридична адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 31

  • 0 800 50 37 73, безкоштовно на території України. За даним телефоном можна дзвонити з питань КАСКО і ОСАГО, страхування від нещасного випадку і страхування майна.
  • 0 800 303 911 044 597 12 03 – телефон для дзвінків щодо медичного страхування.

Повний список телефонів для дзвінків при настанні страхового випадку за кордоном надано на сайті компанії.

По всіх телефонах можна дзвонити відразу, після настання страхового випадку.

Електронна адреса: pr@vuso.ua

На сайті компанії є форма зворотного зв’язку і посилання на офіційні сторінки СК VUSO в соціальних мережах, де також можна зв’язатися з представниками компанії.

Написати менеджерам страхової компанії ВУСО можна в онлайн-чаті.

Відгуки про СК VUSO

Заслуги і досягнення ВУСО постійно відзначають престижні економічні видання, конкурси та премії. Але краще за все говорить величезна кількість задоволених клієнтів, яким компанія допомогла в складних ситуаціях.

У мережі безліч коментарів від громадян, які користуються послугами ВУСО, вони розповідають про високий професіоналізм, оперативне і якісне обслуговування. Виплати завжди виробляються швидко, без затримок і зайвої паперової тяганини. Якщо у вас є власний досвід співпраці з СК VUSO поділіться, будь ласка, своїми думками з нашими читачами.

3
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...