Страхові компанії України

Страхові компанії – установи, які завдяки укладанню договорів з клієнтами та формуванню загального фонду, надають фінансову допомогу, відшкодовуючи збитки й витрати при настанні страхового випадку.

На основі існуючого законодавства, страхові компанії надають фізичним та юридичним особам послуги, пропонуючи убезпечити сфери життєдіяльності, збереження здоров’я, майна, бізнесу.

Можливості організацій:

 1. Автокредитування. Надання полісів типу КАСКО, автоцивілка, зелена карта, які дозволяють власникам транспортних засобів, в разі ДТП, скоротити свої втрати і відшкодувати ризики.
 2. Майнова страховка, завдяки якій можна забезпечити надійний захист квартири або будинку від незаконного проникнення, псування майна, надзвичайних ситуацій.
 3. Турбота про здоров`я. Головне завдання даного поліса – компенсація витрат на проходження обстеження і лікування хронічних, професійних захворювань. Також, страхове відшкодування доступно при настанні нещасного випадку або виробничої травми.
 4. Безпека під час туристичних поїздок, що дозволяє отримати медичну допомогу за кордоном.
P
V
І
А
К
О
Т
У

На нашому ресурсі зібрані кращі страхові компанії, щоб кожен українець був обізнаний про перелік пропонованих послуг і переваги оформлення договорів.

Чим корисні огляди від Дельта Фінанс

 • можливістю знайти страхову компанію в своєму місті, районі;
 • вивченням історії виникнення кожної компанії, а також шляху її становлення на ринку страхових послуг;
 • отриманням детальної інформації про особливості та типах пропонованого страхування;
 • детальним вивченням кожного продукту страхування;
 • поясненням всіх страхових термінів;
 • відгуками від реальних людей у ​​відкритому доступі;
 • кожен користувач може першим дізнаватися про будь-які зміни та нововведення в сфері обов’язкового і добровільного страхування.

 

.