Як отримати кредит 50000 грн без довідки про доходи?

Кредит 50000 грн без довідки про доходи – пропозиція, яка користується незмінним попитом у позичальників. Легка процедура подачі заявки залучає людей, які бажають взяти кредит в банку на ремонт, купівлю автомобіля або відкриття бізнесу.

Але підтвердження фінансових можливостей позичальника все одно обов’язкове. Найімовірніше, у вас запросять номер телефону роботодавця для підтвердження місця роботи, а також його ЄДРПОУ або ІПН. Ми зібрали найкращі пропозиції від банків в таблиці:

Sportbank: основна інформація та огляд послуг
ForwardBank
4 % от суммы кредита
до 90 дней (льготный период)
до 50 000 грн
Monobank - відгуки та огляд компанії
5% от суммы кредита
до 62 дней (льготный период)
до 100 000 грн
Помилка! Поле "ПІБ" обов'язкове для заповнення! Поле "Дата народження" обов'язкове для заповнення! Поле "ІПН" обов'язкове для заповнення! Поле "Телефон" обов'язкове для заповнення! Поле "Працевлаштування" обов'язкове для заповнення! Поле "E-mail" обов'язкове для заповнення! Поле "Місто" обов'язкове для заповнення! Поле "Сума кредиту" обов'язкове для заповнення! Поле "Термін" обов'язкове для заповнення! Поле "Код з смс-повідомлення" обов'язкове для заповнення! Заявка в "Альфа-Банк" успішно відправлена! Заявка успішно відправлена в

Що потрібно для отримання кредиту на 50 тисяч на карту?

Щоб отримати кредит 50000 грн на карту, потрібно виконати наступний алгоритм дій:

  1. Розглянути пропозиції банків, які наведені в таблиці вище. Для отримання докладної інформації треба перейти за посиланням, натиснувши на кнопку “Оформити заявку”.
  2. Після визначення найбільш вигідної пропозиції слід натиснути на кнопку “Оформити заявку”, після чого ви потрапите на сайт банку.
  3. Необхідно заповнити типову форму, вказавши коректні особисті дані: серію та номер паспорта, ІПН, контактні телефони поручителів, місце роботи тощо.
  4. Спеціаліст з кредитування розгляне запит, що надійшов. Ви отримаєте попередню згоду, якщо банк готовий надати позикові кошти.
  5. Далі вам потрібно буде виконати вказівки кредитного фахівця, який направить вас у потрібне відділення для отримання грошей або розширить ліміт по карті (залежить від банку і умов видачі та погашення кредиту).

Підставою для відмови на початковому етапі може служити неправильне заповнення заявки. Тому уважно перевірте коректність наданої інформації. Якщо у вас з якихось причин немає карти, то банк може надати кредит на 50000 грн готівкою.

Як взяти кредит на 50000 грн в Києві?

Якщо вам потрібен кредит 50000 грн, Київ – місто, яке надає широкі можливості для отримання цих грошей. Ви можете ознайомитися з пропозиціями банків, наших партнерів, зазначених в таблиці. Зверніть увагу, що умови, відсотки, терміни та інші параметри відрізняються у різних банків.

Початкові умови кредитування на великі суми

Для кредитування необхідно дотримуватися наступних умов:

Чи потрібно мати українське громадянство?

Так, для отримання кредиту на картку або готівкою потрібно бути громадянином України.

Які документи необхідні для отримання кредиту на 50 тисяч і вище?

Паспортні дані, ІПН.

Чи можна отримати гроші без довідки про доходи?

Можна, але обов’язково бути працевлаштованим не менш, ніж 6 місяців або мати ФОП, працюючу не менше року. У якості підтвердження потрібно буде надати контактний телефон наймача, назву його компанії та ЄДРПОУ. Найбільш демократичні умови в цьому плані надає Монобанк по кредитній карті, якою легко керувати з додатку на телефоні.

Якою має бути прописка для отримання такого займу

Необхідно мати реєстрацію на території України (не Крим і не окуповані території).

Вимоги до віку

Кредит готівкою 50000 грн, а також гроші на банківську карту можуть бути надані людям, вік яких від 21 до 70 років (ця умова теж може відрізнятися в залежності від банку).

Переваги банківського кредиту до 50000 грн

Кредит 50000 грн без застави в одному з банків, представлених на нашому сайті – це можливість отримати потрібну грошову суму з мінімальними витратами часу і оптимальним графіком виплат. Кредит до 50000 грн має такі переваги:

  • Після оформлення заявки онлайн ви можете дізнатися про рішення банку по телефону. Також можна отримати попередній розрахунок.
  • Банки надають клієнтам бонусні програми накопичення балів, за допомогою яких можна вигідно купувати авіаквитки, оплачувати номери в готелях, отримувати знижки в ресторанах, і т. ін.

Щоб відправити заявку в банк на кредит до 50000 грн без довідки про доходи, не потрібно підлаштовуватися під графік роботи фінансової установи.

На сайтах банків є кредитні калькулятори, які дозволяють розрахувати суму щомісячного платежу. За допомогою корекції суми позики і терміну погашення, людина може самостійно підібрати оптимальний план кредитування. Погашення позики можливо будь-якими платіжними інструментами: через касу в найближчому відділенні банку, через платіжні термінали або з інших банківських карт.

Наші експерти і автора блога
Иосуб Вадим
Иосуб Вадим
Старший аналітик компанії Альпарі. Фахівець з методів аналізу на фінансових ринках і довірчого управління інвестиційними портфелями на фондовому ринку.
Елена Остринина
Елена Остринина
Олена Острініна - керівник VIP Banking РАДАБАНК, професіонал своєї справи з 20 річним досвідом роботи. Сертифікований бізнес-коуч Еріксоновського Університету.
Александр Холод
Александр Холод
Директор мікрофінансової компанії «Швидко Гроші». Глава комітету захисту прав кредиторів Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
.