Кредит на 100 000 грн без довідки про доходи: що потрібно знати?

На нашому сайті представлені вигідні програми кредитування від надійних банків, готових надати кредит до 100 тисяч грн на карту або готівкою. Потенційний позичальник може відправити заявку на нашому сайті з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Для оформлення заявки потрібно підготувати всі необхідні документи, детальніше про які ви зможете дізнатися нижче в статті.

Sportbank: основна інформація та огляд послуг
Monobank - відгуки та огляд компанії
5% от суммы кредита
до 62 дней (льготный период)
до 100 000 грн
Помилка! Поле "ПІБ" обов'язкове для заповнення! Поле "Дата народження" обов'язкове для заповнення! Поле "ІПН" обов'язкове для заповнення! Поле "Телефон" обов'язкове для заповнення! Поле "Працевлаштування" обов'язкове для заповнення! Поле "E-mail" обов'язкове для заповнення! Поле "Місто" обов'язкове для заповнення! Поле "Сума кредиту" обов'язкове для заповнення! Поле "Термін" обов'язкове для заповнення! Поле "Код з смс-повідомлення" обов'язкове для заповнення! Заявка в "Альфа-Банк" успішно відправлена! Заявка успішно відправлена в

Важливо: в разі, якщо банк готовий надати кредит 100 000 грн без довідки про доходи, будьте готові, що він обов’язково запросить інші докази вашої платоспроможності:

 • номер телефону вашого роботодавця, щоб перевірити, як довго ви працюєте і на якій посаді;
 • ЄДРПОУ або ІПН роботодавця;
 • доказ успішно працюючої більше року ФОП (якщо позичальником є ​​ФОП).

На даний момент спостерігається підвищений попит на кредит до 100 тисяч грн. Це обумовлено популярністю відкриття власного бізнесу і необхідності стартового капіталу у підприємців-початківців.

Для схвалення заявки необхідно відповідати наступним вимогам банку:

 • Мати громадянство України.
 • Надати паспортні дані та індивідуальний номер платника податків.
 • Жити на території України (не Крим і не окуповані території).
 • Вік від 22 до 70 років (в різних банках умови можуть відрізнятися).

Нагадуємо, щоб оформити кредит на таку суму, треба підтвердити свою платоспроможність, довести успішність діяльності ФОП або компанії, якою ви володієте. Оформляючи кредит до 100000 грн, банк має право запросити інші відомості та документи, які заміняють функцію довідки про доходи.

Як оформити кредит на 100 тисяч грн?

При виборі кредитора слід уважно вивчити умови договору: період повернення грошей, процентну ставку, наявність комісійного збору, штрафні санкції та ін. Ви можете вибрати оптимальний варіант, розглянувши пропозиції різних банків.

 1. Для цього перейдіть за посиланням у таблиці вище, натиснувши на кнопку “Оформити заявку” навпроти відповідного банку.
 2. Після натискання кнопки вас перенаправлять на офіційний сайт банку, на вкладку з заявкою. Її треба заповнити та натиснути “Відправити”.
 3. Коли заявку розглянуть, кредитний експерт подзвонить на вказаний вами телефонний номер і повідомить попереднє рішення банку.
 4. Після цього необхідно буде надати документи до відділення банку.
 5. Укласти кредитний договір з банком відповідно до обраної програми кредитування.

Можна відправити заявки в кілька банків. У цьому випадку ймовірність отримати гроші збільшується. Подача заявки не накладає на потенційного позичальника будь-яких зобов’язань.

Варто відзначити, що причиною для відмови може послужити неправильне заповнення заявки. Тому будьте уважні і обережні при внесенні паспортних даних, ІНН тощо.

Щоб відправити заявку, немає необхідності підлаштовуватися під режим роботи фінансової установи. Крім того, на сайті є калькулятор, за допомогою якого можна обчислити суму щомісячної виплати. За допомогою коригування суми позики і термінів погашення, ви можете підібрати оптимальний план кредитування.

Наші експерти і автора блога
Иосуб Вадим
Иосуб Вадим
Старший аналітик компанії Альпарі. Фахівець з методів аналізу на фінансових ринках і довірчого управління інвестиційними портфелями на фондовому ринку.
Елена Остринина
Елена Остринина
Олена Острініна - керівник VIP Banking РАДАБАНК, професіонал своєї справи з 20 річним досвідом роботи. Сертифікований бізнес-коуч Еріксоновського Університету.
Александр Холод
Александр Холод
Директор мікрофінансової компанії «Швидко Гроші». Глава комітету захисту прав кредиторів Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
.