Як взяти кредит на 20000 грн готівкою або на картку?

Складні економічні умови змушують багатьох жителів країни жити на одну зарплату, але вона часто не розрахована на непередбачені обставини, ремонт, придбання нерухомості та розваги. Можна звернутися за допомогою до банків і взяти кредит 20 000 грн.

Sportbank: основна інформація та огляд послуг
ForwardBank
4 % от суммы кредита
до 90 дней (льготный период)
до 50 000 грн
Monobank - відгуки та огляд компанії
5% от суммы кредита
до 62 дней (льготный период)
до 100 000 грн
Помилка! Поле "ПІБ" обов'язкове для заповнення! Поле "Дата народження" обов'язкове для заповнення! Поле "ІПН" обов'язкове для заповнення! Поле "Телефон" обов'язкове для заповнення! Поле "Працевлаштування" обов'язкове для заповнення! Поле "E-mail" обов'язкове для заповнення! Поле "Місто" обов'язкове для заповнення! Поле "Сума кредиту" обов'язкове для заповнення! Поле "Термін" обов'язкове для заповнення! Поле "Код з смс-повідомлення" обов'язкове для заповнення! Заявка в "Альфа-Банк" успішно відправлена! Заявка успішно відправлена в

Вимоги до позичальника

Отримати кредит 20000 грн без довідки про доходи можуть особи, які відповідають таким вимогам:

  • Громадянство України.
  • Вік від 21 до 69 років.
  • Хороша історія кредитування, бажано відсутність боргів в інших банках.
  • Наявність постійної прописки.
  • Постійне місце роботи та номер телефону роботодавця, який може підтвердити інформацію.

Мінімальний ризик для будь-якого банку полягає в якомога меншому терміні погашення боргу. Видаючи кредит 20 000 грн. на 5 років, банк практично нічим не ризикує, тому що основне тіло позики буде погашено за мінімально короткий період. Середній вік, коли видається кредит – з 22 років. Це пояснюється тим, до цього віку у більшості людей вже є робота і більш-менш стабільний дохід.

Гарантією отримання кредиту є правильне заповнення анкети і написання правдивої інформації. Основним етапом в процесі кредитування є документальне укладання договору, в якому зазначаються всі умови, права і обов’язки сторін.

Умови надання кредиту на 20 000 грн

Кредит без застави до 20 000 гривень готівкою видається на будь-які цілі. Сума кредиту і період, на який може надаватися споживча позика, залишається на вибір позичальника. Засоби позичальникові можуть бути видані і шляхом банківського переказу кредиту на поточний рахунок.

Умови надання кредиту на 20000 грн:

  • Від 15 до 37% на рік;
  • Видається на період від 1 до 5 років.
  • Як спосіб погашення використовується щомісячний платіж в рівних частинах. Чим більше період кредитування, тим менше щомісячний платіж.

Потрібно враховувати, що українські банки часто встановлюють великі відсоткові ставки, ніж при наданні застави, наявності довідки про зарплату і поручителів. В цьому випадку можлива сума кредиту зазвичай набагато менше, ніж при оформленні під заставу рухомого або нерухомого майна.

Взяти кредит 20000 грн. в Києві можна в банку Кредит Дніпро, банку ПУМБ, або користуючись кредитними картами Приватбанк і Монобанк.

Отримати кредит від Приватбанку можуть тільки клієнти банку. Зазвичай до них відносяться власники зарплатних карт, а також пенсіонери, які отримують пенсію на карту банку. Вказуючи цих осіб як позичальників, банк отримує гарантію повернення кредиту.

Умови можуть відрізнятися, більш детально їх можна подивитися на сайті банків, куди можна перейти, натиснувши на відповідну кнопку в таблиці вище.

Оформлення кредиту

Після того, як займ схвалили, оформити кредит до 20 000 грн. можна в будь-якому відділенні обраного банку, який є в вашому місті. Потрібно звернутися до співробітника банку з усіма потрібними документами, серед яких паспорт громадянина України, інформація про наявність рахунку та ідентифікаційного коду.

Наші експерти і автора блога
Иосуб Вадим
Иосуб Вадим
Старший аналітик компанії Альпарі. Фахівець з методів аналізу на фінансових ринках і довірчого управління інвестиційними портфелями на фондовому ринку.
Елена Остринина
Елена Остринина
Олена Острініна - керівник VIP Banking РАДАБАНК, професіонал своєї справи з 20 річним досвідом роботи. Сертифікований бізнес-коуч Еріксоновського Університету.
Александр Холод
Александр Холод
Директор мікрофінансової компанії «Швидко Гроші». Глава комітету захисту прав кредиторів Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
.