Як взяти кредит на 30 000 грн в банку?

На нашому сайті представлені вигідні кредитні програми від надійних банків, готових надати кредит 30000 грн без довідки про доходи. Ви можете отримати грошову суму, оформивши онлайн заявку. Але перед подачею заявки рекомендуємо вивчити інформацію детально і зібрати необхідні документи.

Sportbank: основна інформація та огляд послуг
ForwardBank
4 % от суммы кредита
до 90 дней (льготный период)
до 50 000 грн
Monobank - відгуки та огляд компанії
5% от суммы кредита
до 62 дней (льготный период)
до 100 000 грн
Помилка! Поле "ПІБ" обов'язкове для заповнення! Поле "Дата народження" обов'язкове для заповнення! Поле "ІПН" обов'язкове для заповнення! Поле "Телефон" обов'язкове для заповнення! Поле "Працевлаштування" обов'язкове для заповнення! Поле "E-mail" обов'язкове для заповнення! Поле "Місто" обов'язкове для заповнення! Поле "Сума кредиту" обов'язкове для заповнення! Поле "Термін" обов'язкове для заповнення! Поле "Код з смс-повідомлення" обов'язкове для заповнення! Заявка в "Альфа-Банк" успішно відправлена! Заявка успішно відправлена в

Надають кредит 30000 грн банки без пред’явлення довідки про доходи. Але є нюанси. Як правило, потрібно вказати номер телефону і ЄДРПОУ роботодавця (компанія) або ІПН роботодавця (ФОП).

Для того, щоб отримати гроші необхідно виконати наступні умови:

 • Надати паспорт громадянина України та індивідуальний номер платника податків.
 • Бути громадянином України.
 • Мати місце проживання на території України (за винятком Криму і окупованої території).
 • Вік від 21 до 65 років. Якщо ви молодше або старше, вам теж можуть видати кредит в деяких випадках, але тільки якщо ви підтверджуєте свою платоспроможність довідкою про доходи.

Пропозиції та умови надання варіюються в залежності від банку. Для того, щоб вибрати найбільш вигідний варіант, необхідно вивчити пропозиції всіх організацій, готових надати гроші. Для цього перейдіть за посиланням, натиснувши на відповідний рядок в таблиці вище.

Як оформити кредит на 30000 грн?

Оформлення відбувається в кілька етапів.

 1. Вивчіть пропозиції від фінансових партнерів, які вказані на нашому сайті. Виберіть пропозицію, яке найбільш вигідна для вас і підходить за умовами видачі та погашення кредиту. Натисніть на кнопку «Оформити заявку».
 2. Ви потрапляєте на офіційний сайт банку, де перед вами з’явиться форма заявки. Її необхідно заповнити, тобто вказати основні відомості про позичальника. Інформація в заявці повинна бути чесною і повною.
 3. Кредитний фахівець розгляне заявку. Ви отримаєте повідомлення або дзвінок про попереднє рішення, що підтверджує готовність банку до співпраці з потенційним позичальником.
 4. Далі необхідно буде надати документи в електронному вигляді або підійти до відділення банку (залежить від самої кредитуючої установи).
 5. Укладіть типовий договір відповідно до визначеного кредитного плану.

Щоб підвищити ймовірність отримання позики можна відправити заявки в кілька банків. Відправлення заявки не накладає на громадянина ніяких зобов’язань. До моменту фактичного укладення договору можна відмовитися від співпраці.

На думку фахівців, основною причиною відмови є некоректне заповнення заявки. Необхідно проявити уважність і акуратність. Перевірити коректність зазначеного абонентського номера паспорта, телефону і інших даних.

Банки надають різні способи отримання позики. Якщо з якихось причин немає можливості отримати гроші на карту, можна отримати кредит готівкою 30000 грн.

Переваги онлайн-кредитування

Якщо вам необхідний кредит 30000 грн, Київ дає широкі можливості для вибору оптимального кредитора. Багато людей користуються пропозиціями банків, а саме кредитних карт. До безперечних переваг відносять:

 • Простота оформлення заявки. Попередній розрахунок і рішення про можливість отримати кошти можна дізнатися по телефону.
 • При достроковому погашенні не передбачені комісії та штрафні санкції. Погашення позики можна здійснювати через банківську касу, термінали, за допомогою мобільного додатку з інших карт.
 • Бонусні програми дають можливість збирати бали, які можна використовувати для оплати проживання в готелі, при купівлі авіаквитків тощо.
Наші експерти і автора блога
Иосуб Вадим
Иосуб Вадим
Старший аналітик компанії Альпарі. Фахівець з методів аналізу на фінансових ринках і довірчого управління інвестиційними портфелями на фондовому ринку.
Елена Остринина
Елена Остринина
Олена Острініна - керівник VIP Banking РАДАБАНК, професіонал своєї справи з 20 річним досвідом роботи. Сертифікований бізнес-коуч Еріксоновського Університету.
Александр Холод
Александр Холод
Директор мікрофінансової компанії «Швидко Гроші». Глава комітету захисту прав кредиторів Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
.