Кредит на 40 000 грн в Україні: подайте заявку онлайн

Для оформлення кредиту 40 000 грн. в Україні не обов’язково надавати довідку про доходи. Є інші способи підтвердити свою платоспроможність.

Ми зібрали кредитні пропозиції від банків, які надають позики на найвигідніших умовах:

Sportbank: основна інформація та огляд послуг
ForwardBank
4 % от суммы кредита
до 90 дней (льготный период)
до 50 000 грн
Monobank - відгуки та огляд компанії
5% от суммы кредита
до 62 дней (льготный период)
до 100 000 грн
Помилка! Поле "ПІБ" обов'язкове для заповнення! Поле "Дата народження" обов'язкове для заповнення! Поле "ІПН" обов'язкове для заповнення! Поле "Телефон" обов'язкове для заповнення! Поле "Працевлаштування" обов'язкове для заповнення! Поле "E-mail" обов'язкове для заповнення! Поле "Місто" обов'язкове для заповнення! Поле "Сума кредиту" обов'язкове для заповнення! Поле "Термін" обов'язкове для заповнення! Поле "Код з смс-повідомлення" обов'язкове для заповнення! Заявка в "Альфа-Банк" успішно відправлена! Заявка успішно відправлена в

Вимоги до позичальника

Основними вимогами до позичальника для отримання в банку кредиту до 40 000 грн. є:

 • Громадянство України.
 • Вік позичальника – від 21 до 70 років.
 • Проживання на території України.
 • Гарна кредитна історія.
 • Наявність постійного джерела доходів.

Звернувшись в будь-яке відділення обраного банку, позичальник повинен надати паспорт та ІПН.

Умови кредитування на 40 000 гривень

Щоб оформити позику обов’язково потрібно відвідати банк або його відділення в певні години роботи. Сьогодні банківські організації пропонують позичальникам два види програм: заставне і беззаставне кредитування.

Умови надання кредиту на 40 тисяч грн:

 • Сума кредиту – від 3 000 до 40 000 гривень.
 • Процентна ставка – від 10 до 36% на рік.
 • Період кредитування – від 1 до 5 років.

Банки намагаються закладати в свої програми різноманітні привабливі умови. Надають право вибору варіанту кредиту, який підходить позичальнику. Якщо з’являються труднощі при виплаті боргу, банк може збільшити період погашення позики.

Залежно від забезпечення кредитів умови кредитування можуть сильно відрізнятися – чим більше гарантії, тим менші ставки і триваліші терміни кредитування.

В даний час в Києві можна отримати кредит на 40 тис. грн. в банку Кредит Дніпро, банку ПУМБ, на карту Приватбанк і Монобанк. При цьому отримання рішення від кредитного менеджера займе не більше 1 години. У Приватбанку можна отримати кредит до 40 000 грн. без застави на карту з мінімальним набором даних.

Умови можуть відрізнятися. Більш детально їх можна подивитися на сайті банків, куди просто перейти, натиснувши на відповідну кнопку в таблиці вище.

Щоб уникнути штрафних санкцій і пені, потрібно вчасно виплачувати кредит. Якщо не заплатити суму вчасно, вона може зростати до безкінечності.

Оформлення позики на 40 тисяч грн

Незважаючи на чималу суму, отримати кредит готівкою 40 000 грн можна швидко при наявності мінімального пакету документів. Оформити позику можна у відділенні банку. Для цього потрібно:

 • Оформити заявку на кредит, в якій вказати паспортні дані та ІПН.
 • Написати свій дохід.
 • Залишити номер телефону.
 • Вказати суму позики.
 • Надати у відділення банку всі необхідні документи.
 • Почекати схвалення позики.
 • У разі позитивного рішення за заявкою підписати кредитну угоду.

Завдяки можливості створення онлайн заявки на сайті банку достатньо перейти за посиланням і ввести всі необхідні дані на відповідній сторінці сайту.

На розгляд поданої заявки банку знадобиться не більше 1 дня, це важливо, коли терміново потрібні гроші. Після підтвердження заявки на кредит 40 000 грн. з позичальником зв’яжеться представник банку, уточнить всі додаткові питання і розкаже про умови, на яких видається позика. Для укладання кредитної угоди потрібно надати копію паспорта, коду і написати місце реєстрації і постійного проживання. Після цього можна буде отримати гроші готівкою або на картку.

Банк має право відмовити у видачі кредиту, не пояснюючи причину. Головним критерієм при ухваленні рішення є кредитний рейтинг позичальника.

Кредит готівкою на 40 000 гривень можна отримати без довідок і поручителів. Це можливо за умови, якщо у позичальника є карта банку і хороша історія кредитування. Наприклад, у банку можуть збільшити кредитну лінію, якщо ви надасте банку ІПН або ЄДРПОУ роботодавця, а також його контактний номер телефону, за яким підтвердять, що ви дійсно там працюєте.

Наші експерти і автора блога
Иосуб Вадим
Иосуб Вадим
Старший аналітик компанії Альпарі. Фахівець з методів аналізу на фінансових ринках і довірчого управління інвестиційними портфелями на фондовому ринку.
Елена Остринина
Елена Остринина
Олена Острініна - керівник VIP Banking РАДАБАНК, професіонал своєї справи з 20 річним досвідом роботи. Сертифікований бізнес-коуч Еріксоновського Університету.
Александр Холод
Александр Холод
Директор мікрофінансової компанії «Швидко Гроші». Глава комітету захисту прав кредиторів Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
.