Кредит під заставу нерухомості

Коли в терміновому порядку необхідні гроші, а допомоги від друзів і знайомих чекати не доводиться, то єдиним способом вирішення ситуації є кредитування.

Це далеко не нова пропозиція, яку надають фінансові установи – банки. Система досить проста – людина звертається в організацію, підписує ряд паперів, отримує кошти з зобов’язанням повернути їх до конкретної дати. Здавалося б, все просто, зрозуміло і дуже вигідно. Якщо б не важливий нюанс – за користування грошима доведеться заплатити відсоток, а за прострочення ще й пеню.

Звичайно можна оформити кредит в банках України, на досить велику суму.

Sportbank: основна інформація та огляд послуг
Monobank - відгуки та огляд компанії
5% от суммы кредита
до 62 дней (льготный период)
до 100 000 грн
Помилка! Поле "ПІБ" обов'язкове для заповнення! Поле "Дата народження" обов'язкове для заповнення! Поле "ІПН" обов'язкове для заповнення! Поле "Телефон" обов'язкове для заповнення! Поле "Працевлаштування" обов'язкове для заповнення! Поле "E-mail" обов'язкове для заповнення! Поле "Місто" обов'язкове для заповнення! Поле "Сума кредиту" обов'язкове для заповнення! Поле "Термін" обов'язкове для заповнення! Поле "Код з смс-повідомлення" обов'язкове для заповнення! Заявка в "Альфа-Банк" успішно відправлена! Заявка успішно відправлена в

Але що робити, коли потрібні великі гроші, як відбувається оформлення кредиту і які потрібні документи?

Гроші під заставу нерухомості

Для ситуацій, коли клієнт банку має потребу у великій грошовій сумі, передбачена такий різновид позики, як кредит під заставу нерухомості, землі або авто.

Особливість процедури отримання коштів можна описати так: користувач звертається до фінансової установи з необхідним пакетом документів, отримує бажану суму з умовою, що якщо з якоїсь причини не зможе розрахуватися з банком, то компанія буде мати право продати заставну власність і за рахунок виручених грошей погасити заборгованість. За своєю суттю – це угода, яка підкріплюється майном клієнта. Важливо розуміти деякі нюанси:

 • таке кредитування передбачає довгий термін;
 • відсотки будуть нижчими, ніж при споживчому кредитуванні;
 • доступна сума – не більше 75% заставного майна.

Взяти кредит під заставу нерухомості в Україні: плюси і мінуси

Переваги:

 1. Можливість одержати велику суму вже при першому зверненні. Шанс на позитивну відповідь від банку зростає, оскільки завжди є “страховка” в якості квартири, будинку, земельної ділянки.
 2. Оформлення договору, який не прив’язаний до рівня доходу. Підтвердженням платоспроможності виступатиме нерухомість.

Однак, такий вид позики має і мінуси. До них можна віднести оплату одноразової комісії і страхові внески (щомісячні або щорічні).

Особливості кредиту готівкою під заставу житла

Багатьох користувачів цікавить, які документи потрібні і наскільки безпечна ця операція. Тому банки поспішають запевнити своїх клієнтів – даний вид кредитування є надійною позикою, яка не тільки допоможе вирішити фінансові труднощі, а й перетворить нерухомість в актив. Також, актуальним залишається питання чи можливо отримати кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи, адже не завжди клієнт має офіційне працевлаштування. Пропонуємо відразу прояснити всі питання, які цікавлять:

 1. Для отримання кредиту, необхідно звернутися в банк з пакетом документів.
 2. Що потрібно взяти з собою: паспорт, ІПН, папери про право власності (для всіх власників включно). Далі менеджер фінансової установи детально розповість про складання і підписання договору, механізм отримання коштів.
 3. Довідка про доходи не є обов’язковим документом, але може бути затребувана конкретною організацією (згідно з внутрішніми правилами).

Гроші під заставу квартири

Щоб отримати кошти, де гарантом виступає квартира, позичальнику доведеться виконати ряд умов і відповідати банківським вимогам:

 • потрапляти в віковий діапазон – 25-65 років;
 • вибрати термін погашення кредиту – до 10 років;
 • ознайомитися з відсотковою ставкою, яка, увага, може змінюватися з року в рік;
 • сплачувати страхові ризики, а також комісію за послугу;
 • мати на руках повний пакет документів на житлову площу, довідку про відсутність заборгованостей по комунальних платежах, звіт про оцінку квартири, папери, що житло не перебуває в іншому кредиті або іпотеці.

Гроші під заставу землі

Взяти кредит під заставу земельного паю може кожен житель країни, який є законним власником такого майна. Користувачеві потрібно особисто з’явитися в банк, надати особисті документи (паспорт і ІПН), свідоцтво про шлюб (якщо є, то і паспорт, ІПН другої половини), папери на ділянку землі (акт купівлі-продажу, дарування, приватизації).

Важливо! Кредит під заставу землі сільгосппризначення в Україні можна отримати тільки в тому випадку, якщо на відрізку відсутні споруди (слід отримати відповідну довідку).

Кредит під заставу нерухомості і землі в банках України

Вигідні пропозиції від банків які видають кредит під заставу нерухомості в Україні:

 1. Ощадбанк.
 2. Приватбанк.
 3. Альфа Банк.
 4. Сбербанк.
 5. ПУМБ.
 6. Укрсиббанк.

Банки, де можна отримати кредит під заставу землі:

 • Приватбанк;
 • Ощадбанк;
 • Альфа-Банк;
 • ОТП Банк.
Наші експерти і автора блога
Иосуб Вадим
Иосуб Вадим
Старший аналітик компанії Альпарі. Фахівець з методів аналізу на фінансових ринках і довірчого управління інвестиційними портфелями на фондовому ринку.
Елена Остринина
Елена Остринина
Олена Острініна - керівник VIP Banking РАДАБАНК, професіонал своєї справи з 20 річним досвідом роботи. Сертифікований бізнес-коуч Еріксоновського Університету.
Александр Холод
Александр Холод
Директор мікрофінансової компанії «Швидко Гроші». Глава комітету захисту прав кредиторів Всеукраїнської асоціації фінансових компаній.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

.