Курс валют до білоруського рубля у Білорусі

Динамика курса

loading

Все валюты

loading


Будь-які міжнародні економічні і фінансові операції проводяться в американській валюті. Це пояснюється тим, що долар є стабільною валютою і саме по коливанню нацвалюти до долара визначають стабільність економіки конкретної країни. Українська економіка тісно переплітається з економіками сусідніх країн, зокрема, і Білорусі. Важливо тримати руку на пульсі валютного ринку, знати курс білоруського рубля до долара й інших валют.

Точний курс валют в Білорусі можна дізнатися за допомогою нашого валютного додатку, дані в якому оновлюються щодня і взяті по API Національного банку Білорусі. Тут наведені не тільки цифри курсу білоруського рубля на сьогодні, але і є можливість відстежити динаміку коливань ринку протягом певного періоду – 3 дні, тиждень, місяць і квартал.

Навіть якщо говорити не про міжнародні фінансово-економічних відносинах двох країн, а розглядати менший масштаб взаємодії, то інформація не втрачає своєї актуальності.

Адже в Білорусі також є трудова міграція і багато українців їздить працювати в сусідню країну, як і білоруси приїжджають до нас працювати. Щоб здійснити грошовий переказ з України в Білорусь (і навпаки), як раз і потрібен наш портал, де є вичерпна інформація про курс білоруського рубля до гривні.

Додаток може бути корисним і для бізнесменів, які ведуть справи з білоруськими колегами або які постачають товари з цієї країни.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
.