Курс валют до злотого у Польщі

Динамика курса

loading

Все валюты

loading


Економічна стабільність будь-якої країни визначається коливаннями валютного ринку – чим стійкіше національна валюта по відношенню до долара, тим з більшою ймовірністю економіку даної країни можна назвати міцною. Сьогодні саме американська валюта є найбільш твердою і постійної валютою в світі. Курс злотого до долара – це стабільність польської економіки.

Польща – сусідка України, наші зовнішньоекономічні зв’язки відзначені стабільністю і глибиною, наші економіки тісно переплетені. Знати курс валют в Польщі на сьогодні – значить тримати руку на пульсі тих фінансово-економічних факторів, які можуть вплинути і на бізнес в Україні.

На нашому порталі є зручний додаток валют, який дозволить швидко, а головне, точно вирахувати курс польського злотого до гривні або до інших валют. Інформація про курс валют взята з API Національного банку Польщі, і може відрізнятися від курсу в конкретному відділенні. З огляду на те, що великий обсяг міжнародних грошових переказів в Україну йде з Польщі, важливо мати під рукою точний інструмент, що дозволяє безпомилково визначати коливання валюти.

Кому буде корисна ця інформація:

  • підприємцям, які ведуть бізнес з польськими бізнесменами;
  • українцям, які працюють за кордоном, зокрема, в Польщі, і здійснюють грошові перекази в Україну;
  • жителям Польщі, які ведуть бізнес з українцями;
  • власникам експортно-імпортного бізнесу, які постачають товари з Польщі.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
.