Курс валют в Україні на сьогодні

Курс готівкових валют в Україні на 15.08.2022:
ДЕЛЬТА ФИНАНС
КУРС ВАЛЮТ
ВАЛЮТА
ПРОДАЖА
ПОКУПКА
RUB
0,3906
0,3378
USD
27,7736
27,5249
EUR
32,9168
32,2703
Курс долара, євро і рубля НБУ на 15.08.2022 в Україні:

error №2

Хочете такий гарний інформер 🙂 до себе на сайт? Візьміть його тут абсолютно безкоштовно)
P.S. А якщо ви хочете отримати безвідсотковий кредит ми також зможемо в цьому допомогти 🙂

Отримати інформацію про поточні курси валют, як готівки так і НБУ на сьогодні, 15.08.2022, можна на нашому сайті, вибравши в меню цікавлячий вас розділ. Ми надали інформацію про готівкові значення долара, євро і рубля до гривні, що може бути цікавою, якщо ви плануєте якісь покупки, поїздки за кордон або інвестиції в бізнес. Також є інформація про офіційний курс НБУ до долара, євро і рубля. Інформація оновлюється в режимі реального часу і отримана з офіційних даних НБУ, українських банків і роздрібних пунктів обмінів валют.

Курс долара в Україні

Багато цін в нашій країні залежать саме від вартості у.о. Незважаючи на скачки, які були досить відчутними в останні роки, курс гривні до долара, нарешті, трохи стабілізувався. Експерти стверджують, що зараз ціна готівкового долара встановлена ​​оптимальна. Від того, “який сьогодні долар”, залежить вартість багатьох товарів, тому люди з цікавістю спостерігають за тим, скільки коштує долар.
Офіційний курс завжди трохи нижче того, який пропонують власники приватних обмінних пунктів, а от чорний ринок показує ще більш високі ціни на валюту. Актуальна інформація про курс готівкового долару до гривні і навпаки на 15.08.2022 приведена нижче. Дані отримані з усіх банків України та роздрібних пунктів обміну валют і виведені як середнє значення.

Курс готівкового долара в Україні

ДЕЛЬТА ФИНАНС
КУРС ВАЛЮТ
ВАЛЮТА
ПРОДАЖА
ПОКУПКА
USD
27,7736
27,5249

Зміни співвідношення курсу гривня – долар сильно відбиваються на багатьох галузях життя українського населення. Як тільки вартість долара підвищується, дорожчають подорожі, автомобілі, нерухомість і навіть продукти. Долар – це світова валюта, яка офіційно визнана міжнародною. Незважаючи на те, що в нашій країні доларовий розрахунок заборонений, багато розцінок встановлюються саме на підставі курсу цієї валюти.

Курс долара НБУ на сьогодні

error №2

Одесса і Дніпро відрізняються самим невисоким курсом готівкового долара, але поточний показник може змінюватися, в залежності від сезонності, політичної ситуації та інших зовнішніх факторів. Подивитися курс валют НБУ на сьогодні просто, адже на нашому сайті завжди актуальна інформація для наших читачів!

 

 

Важливо! Дані про курси валют НБУ оновлюються в режиме реального часу.

 

Від чого залежить курс гривні до долара в Україні?

Курс валют в Україні на сьогодні залежить від безлічі різних факторів – на нього впливають торги, політика, економіка, будь-які світові зміни. Тому навіть найвідоміші експерти можуть лише припускати, які зміни чекають валютний ринок найближчим часом.

Платіжний баланс України – головний фактор зміни готівкового курсу долара

Співвідношення між обсягами експорту та імпорту отримало термін – сальдо. Приплив і відтік іноземної валюти здійснюється за рахунок першого і другого, відповідно. Позитивне сальдо свідчить про зміцнення національної валюти, так як обсяги і динаміка продажів товарів на світових ринках поліпшуються. У банках з’являється надлишок доларів, а тому їхні ціна падає.

Негативне сальдо, навпаки, послаблює гривню. Фінанси, за якими визначається платіжний баланс країни, мають різну природу – інвестиції, за якими може бути вирівняно негативне сальдо, дивіденди, відсотки за вкладами, кредитами або позики в міжнародній спільноті.

Курс євро в Україні

Євро – це валюта, що користується чималим попитом серед українців. Багато хто бажає використовувати саме її для збереження заощаджень. Це пояснюється тим, що курс євро до гривні, як правило, досить стабільний, і, незалежно від ситуації в країні і світі, заощадження українців залишаються захищеними.

Курс євро НБУ на сьогодні

Для того щоб дізнатися курс НБУ євро, подивіться актуальну інформацію нижче. Вона регулярно оновлюється, дозволяючи отримати найточніші відомості про всі зміни на сьогоднішній день.

error №2

Курс євро до гривні в Україні

Курс готівкового євро дещо відрізняється від офіційних цифр в НБУ. Наведені нижче дані сформовані на підставі інформації, отриманої з банків України і пунктів обміну валют.

ДЕЛЬТА ФИНАНС
КУРС ВАЛЮТ
ВАЛЮТА
ПРОДАЖА
ПОКУПКА
EUR
32,9168
32,2703

Щоб подивитися співвідношення валют євро і гривня на сьогодні, немає необхідності відправлятися в банк. Достатньо вийти в інтернет і отримати необхідні відомості онлайн. Саме тут завжди вказані найточніші дані щодо валют в банках. Це досягається завдяки регулярному оновленню інформації. Якщо розглядати курс євро в обмінниках, то за статистикою найвищі розцінки встановлює Харків і Львів, в інших містах продаж і купівля цієї валюти трохи дешевші.

Скільки коштує євро і що впливає на курс гривні до євро в Україні?

У разі, якщо вартість євро збільшиться, це стане причиною для чергового подорожчання ряду товарів. Не можна сказати, що усі товари прив’язані саме до цієї валюти, і курс євро НБУ має великий вплив на їх ціноутворення, але це не зупиняє продавців змінювати цінники в більшу сторону.

Які фактори і яким чином впливають на значення курсу євро до гривні в Україні?

Макроекономіка України як фактор, що впливає на курс гривні до євро та інших валют

Ключовий вплив на готівковий євро до гривні має інфляція. Її вищий рівень веде до зниження купівельної спроможності і, відповідно, до падіння курсу валюти. А для економіки країни, цей фактор скоріше несе негативне значення, так як зростання ВВП сповільнюється, припиняється потік інвестицій.

Не менш важливим є і зростання держборгу. На платіжний баланс країни це величезне навантаження, так як кредит передбачає його обслуговування. Виплати відсотків формують недостачу іноземної валюти, знецінення гривні, підвищення ризику дефолту. Залучені валютні ресурси від світових кредиторів підвищуються в ціні.

  1. Кредитна політика країни. Для короткострокового ефекту згладжування різких стрибків курсу долара і євро по відношенню до гривні, НБУ використовує так звані валютні інтервенції – це купівля або продаж іноземної валюти для підтримки балансу гривні в діапазоні «коридору».
  2. Відсоткова ставка Національного Банку України не менш важлива для формування курсу валют. Низькі значення – хороша новина для населення країни. Це доступні кредити, зростання ВВП, зниження інфляції. Все це сприяє зміцненню гривні. Однак, така політика робить приплив іноземного капіталу в країну невигідним для світових кредиторів. Грошові вливання падають, посилюється їх відтік з країни.
  3. Регулювання та контроль експортно-імпортних операцій Національним банком. Головний фінансовий орган країни самостійно встановлює правила торгівлі, від цього курс готівкового долара, як і готівкового євро, в Україні коливається.
  4. Емісія – випуск в обіг нової кількості грошей. У разі перевищення потреби в додатковій кількості, безсумнівно, відбувається збільшення інфляції, а, отже, ослаблення курсу гривні.

До речі, якщо вас цікавлять вигідні умови по кредитах в Україні, рекомендуємо подивитися:

Курс рубля в Україні

Практично кожен обмінний пункт в Україні пропонує купити рубль, причому курс цієї валюти дуже часто змінюється, хоч і незначно. На формування курсу рубля впливають безліч факторів, це і економічна, і політична ситуація. Будь-яка несподівана новина може відбитися на вартості валюти, тому щоб мати чітке уявлення про курс рубля, слід регулярно стежити за динамікою його змін. Дізнатися курс рубля на сьогодні, 15.08.2022, можна на нашому сайті. Вся інформація оновлюється в режимі реального часу, дозволяючи користувачам отримувати тільки актуальні дані.

Курс рубля згідно НБУ на сьогодні

Дані по офіційному курсу рубля до гривні згідно НБУ оновлюються на нашому сайті в режимі реального часу

error №2

Курс рубля до гривні в Україні

Готівковий курс рубля до гривні формується на основі даних банків і пунктів обміну валют та регулярно оновлюється

ДЕЛЬТА ФИНАНС
КУРС ВАЛЮТ
ВАЛЮТА
ПРОДАЖА
ПОКУПКА
RUB
0,3906
0,3378

За останній час курс рубля спочатку трохи виріс, а потім просів, особливо, якщо брати готівку. Це можна пояснити деякою стабілізацією валютного ринку України, а також появою великої кількості самої валюти. Плюс нестабільность економічної ситуації в Росії, санкції США, економічні обмеження також підірвали курс рубля до іноземних валют і, як наслідок, зміцнили курс гривні до рубля.

Курс гривні до рубля в Україні: від чого залежить і чого чекати?

Придбати рублі, або продати їх, можна практично у всіх обмінних пунктах України. Але від чого залежить його вартість? Важливим фактором, на наш погляд, є політична ситуації в Росії і Україні, а також їх економічні і торгівельні відносини.

Політична ситуація: зміна курсу рубля до гривні у зв’язку з подіями в країні

Готівковий курс рубля сьогодні (втім, як і завжди) дуже чутливий до дестабілізуючих чинників внутрішньополітичної системи Росії. Різкі і часті зміни в економічному законодавстві, військові дії, зупинка виробництва та інші негативні фактори, безсумнівно, ведуть до зниження інвестицій і краху на внутрішньому ринку, збільшення вартості долара і до знецінення національної валюти.

Потрібен кредит на велику суму? Ознайомтеся з пропозиціями банків:

Перераховані вище фактори внутрішньополітичної ситуації в країні формують довіру або недовіру до рубля як пересічних громадян, так і інвесторів. Погіршення економічної ситуації призводить до міграції приватних заощаджень і ресурсів бізнесу в більш забезпечену валюту. Це створює ажіотаж на фінансових ринках, збільшує число спекуляцій, причому не тільки в країні, але і за кордоном.
Крім внутрішньополітичних процесів, безсумнівне коливання курсів іноземної або національної валюти, викликають і світові чинники – зміна правлячої влади, економічний спад або підйом тієї чи іншої країни, сировинні розробки та інше.

Якщо вас цікавлять актуальні, свіжі дані по курсах валют в обмінних пунктах або банках України, заходьте на наш сайт. Ми регулярно оновлюємо всю інформацію. Ціна тієї чи іншої валюти може змінитися дуже швидко, тому свіжі дані завжди необхідні.

Вплив інших факторів на курси валют в Україні

Важливий вплив на поточний курс долара мають фактори, що не відносяться до економіки. Це природні катаклізми – землетруси, масові пожежі і повені, інші масштабні лиха. Техногенні – аварії на найбільших заводах, АЕС, бурових або газодобувних підприємствах. І соціальні – зміни законодавства в частині страхових і пенсійних виплат. Попередню оцінку дають багато аналітиків, проте точні прогнози тільки в поєднанні з іншими зовнішніми і внутрішніми економічними факторами.

Актуальний курс долара в Україні сьогодні

Курс валют НБУ на сьогодні не можна назвати стабільним. Начебто останнім часом різких стрибків не було відзначено, але, тим не менш, невідомо чого чекати в найближчі дні. З одного боку існує думка, що занадто сильне зміцнення національної валюти може призвести до серйозних проблем в економічному плані, які потім можуть позначитися негативно на ситуацію в країні. З іншого, населення втомилося постійно знаходиться в очікуванні стабільності, і всі хочуть, щоб, нарешті, з’явилося чітке розуміння того, чого чекати найближчим часом.

Складні макроекономічні, внутрішньо- і зовнішньополітичні чинники складні для оцінки курсу нацвалюти для простих громадян. Для відображення реальної вартості гривні та американської грошової одиниці, наш сайт надав зручний безкоштовний інформер курсу валют. Він показує актуальний готівковий курс долара та інших валют на сьогодні. Ви можете поставити цей інформер на своєму сайті абсолютно безкоштовно, і актуальна інформація про курси валют буде завжди з вами).

ТОП-8 МФО в Украине:

КашинскийКомпаньон Финанс
КЛТ КредитGlobal Credit
Ваша ГотівочкаCreditPlus
БыстроЗаймAlex Credit
.