Мікрофінансові організації (МФО) України

На нашому сайті представлена детальна інформація про більшість популярних мікрофінансових організацій (МФО) в Україні.

Найновіші мікропозики України

Економічний ринок нашої країни не стоїть на місці. Щодня з’являються нові МФО, готові видати кредит онлайн на досить вигідних умовах. Дані організації, ще не мають великої бази клієнтів, і тільки почали свою активну діяльність, тому оформити кредит у них буде легше. Пропонуємо Вам ознайомитися з новими мікрофінансовими організаціями, які стали активно розвиватися в 2020 – 2021 році.

Нижче представлені нові МФО України, які допоможуть вам у важкій ситуації. Для того, щоб оформити кредит в даній компанії, просто натисніть на кнопку.

Ставка, в день
Макс. сума, грн
Термін, днів

Ставка, в день
від 0,01%

Макс. сума, грн
до 20 000

Термін, днів
1 – 30

Ставка, в день
від 0,9%

Макс. сума, грн
до 10 000

Термін, днів
5 – 14

Ставка, в день
від 0,15%

Макс. сума, грн
до 200 000

Термін, днів
6 – 36

Докладніше

перший кредит від 29,99% / рік до 200 000грн.

рішення за 5 хвилин

без відсотків і плати за обслуговування перші 29 днів

Ставка, в день
від 0,01%

Макс. сума, грн
до 20 000

Термін, днів
1 – 30

Докладніше

видача кредиту 24/7

вік з 18 до 65 років

можливість продовження на 3, 7, 15 днів

ліцензія №163 від 26.01.2017р.

рішення за 15 хвилин

оплата тільки за дні реального користування

Ставка, в день
від 2,5%

Макс. сума, грн
до 5 900

Термін, днів
7 – 30

Ставка, в день
від 0,01%

Макс. сума, грн
до 15 000

Термін, днів
1 – 90

Ставка, в день
від 0,01%

Макс. сума, грн
до 50 000

Термін, днів
1 – 45

*процентна ставка для нових клієнтів при першій видачі кредиту

Якщо ви хочете дізнатися детальну інформацію про будь-яку з мфо, а також почитати відгуки користувачів про кредитні компанії, перед тим, як вибрати кредит або позику, переходьте за посиланнями нижче.

A
C
D
E
F
G
K
L
M
O
P
R
S
T
U
V
i
Б
В
Г
Д
Е
З
К
М
Н
П
С
Т
У
Ф
Ш
Э

Мікрофінансові організації – це новий підхід до кредитування для України, який став користуватися популярністю кілька років тому. Із зростанням попиту зросла і кількість пропозицій на ринку. Щомісяця з’являються нові учасники ринку, в той час як інші припиняють своє існування з огляду на надто високу конкуренцію. Проте, домоглися успіху і ряд молодих МФО. Україна всіляко стимулює вдосконалення напрямку, це дозволяє новачкам займати лідируючі позиції.

На сайті представлений каталог перевірених і стабільних установ. Вони ведуть свою роботу в сфері кредитування протягом різного часу. Є кредитні організації, які з’явилися ще в період становлення мікрофінансового ринку, є ті, яким не виповнилося і року. Головне, що всі МФО, які входять в список – це легальні, порядні організації, діяльність яких базується на наступних принципах:

  • Відкрита робота з клієнтами. Кожен може отримати доступ до юридичної інформації на сайті, ознайомитися з відгуками і системою співпраці.
  • Прозорість взаємодії з клієнтами. Тут представлені тільки ті мікрофінансові компанії України, які не нараховують додаткових комісій за обслуговування, страхування та інші послуги. З усіма умовами можна ознайомитися в кредитній угоді до її підписання.
  • Швидкість обслуговування. Каталог включає в себе мікрофінансові організації, які швидко розглядають заявки, приймають рішення і переводять гроші – це одна з головних переваг їх роботи.
  • Доступність послуги. З появою МФО Україна значно спростила процедуру кредитування, тепер отримати гроші в борг можна з 18 років, без довідки про дохід і без працевлаштування, маючи пенсійний вік.

Як вибрати відповідну кредитну компанію?

Чим більше пропозицій з’являється на ринку, тим складніше визначитися, якій мікрофінансовій компанії віддати перевагу. Нижче ви знайдете перелік усіх українських фірм, які успішно розвиваються в області мікрокредитування, використовують стандартні умови співпраці і хорошу репутацію. Однак для того, щоб вибрати з них саме ту, що стане оптимальним фінансовим партнером, необхідно виділити наступні факти:

  1. Умови першої позики. Якщо вам необхідна велика сума, але ви ще жодного разу не зверталися в МФО, знайдіть в списку компанію, яка пропонує найбільш високий кредитний ліміт для новачків.
  2. Процентні ставки. Цей параметр часто є основним при виборі фірми, так як переплачувати клієнти не хочуть. Зверніть увагу на компанії, які пропонують безвідсоткові кредити для нових клієнтів, але будьте готові до обмежень щодо суми кредиту.
  3. Максимальний кредитний ліміт. Якщо вам необхідна відносно велика позика, але не терміново, вибирайте той сервіс, де найбільші граничні суми кредитів. Доведеться оформити позику кілька разів на невеликі суми, щоб отримати доступ до великого займу.
  4. Тривалість позики. Стандартні терміни – від одного до тридцяти днів, але якщо гроші потрібні на більший термін, вибирайте компанію, яка відповідає цій умові. Таких фірм небагато, але вони є.
  5. Репутація установи. Перед тим, як починати співпрацю з будь-яким учасником фінансового ринку, слід ретельно вивчити його репутацію. Почитати відгуки на сайті, порадитися з тими, хто вже брав кредит, ознайомитися з інформацією про фірму взагалі.

Для того, щоб співпраця була вигідною і продуктивною, слід відповідально ставитися до мікрокредитів. Більшість негативних відгуків базуються на тому, що клієнт не оплачує заборгованість вчасно, отримуючи штраф.

Ви завжди можете заплатити частину боргу, або внести платіж раніше терміну – це відмінний спосіб заощадити. Кредитні організації перерахують суму відсотків, і за користування коштами доведеться платити менше. Вибирайте надійного фінансового помічника з представлених нижче компаній, виконуйте всі умови угоди, вирішуючи свої матеріальні проблеми всього за кілька хвилин.

.