На сьогодні отримати банківський кредит досить просто. Поряд з банками в Україні, стали набувати популярності мікрофінансові організації, які при мінімальному наборі документів надають короткострокові позики, в онлайн-режимі. Одной з таких компаній є “Алекс Кредит”. Нижче наведено огляд цієї фінансової компанії, поради про те як отримати позику і відгуки людей, які вже скористалися її послугами.

“Алєкс Кредит”: головне про компанію

AlexCredit представляється, як досить молода компанія з видачі онлайн-позик, що була започаткована в серпні 2017 року. Сьогодні вона вже має широку базу клієнтів, і пропонує оформити кредит на найрізноманітніших умовах. Ті, хто вже стикався з подібним різновидом кредитування розуміють, як оформити кредит в AlexCredit і що для цього потрібно.

Новим клієнтам варто знати, що:

 • Позики від Алекс Кредит не є банківськими кредитами.
 • Кошти надаються на карту будь-якого банку.
 • Заявка та оформлення позики проводитися в автоматичному режимі.
 • Немає необхідності відвідувати відділення і отримувати готівку.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.70%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

При всіх перевагах варто відзначити, що мікрофінансові організації за типом AlexCredit, пропонують невеликі суми на нетривалий термін.

 • Сума кредиту не може перевищувати 30 000 гривень, згідно з постановою НБУ.
 • Термін кредитування до 30 днів.

Найчастіше скористатися подібними послугами кредитування можна при терміновій необхідності в грошах, у вигляді короткострокової позики не у сусідів, а у офіційного кредитора. Всім новим клієнтам варто звертати увагу на процентні ставки, і по можливості, користуватися промокодом і знижками, щоб виплата відсотків пройшла непомітною для сімейного бюджету.

Мікрофінансова організація має офіційний реєстраційний номер в НЦБУ, створена в серпні 2017 року. AlexCredit пропонує послуги онлайн-кредитування для громадян України, яким виповнилося 18 років. Всю необхідну інформацію та реєстрації даного закладу можна отримати на офіційному сайті компанії, в розділі про компанію.

Кредитна лінія – до 30 тисяч гривень, проте при першому зверненні сума кредиту не може перевищувати 3000. Кожне повторне звернення буде збільшувати ваші кредитні можливості, згідно з аналізом проведених платежів.

Важливо: при допущенні прострочень платежу, компанія може відмовити в повторній видачі позики без пояснення причин. Відгуки користувачів підтверджують це попередження.

Кредитні пропозиції від AlexCredit

Алекс Кредит видає короткострокові позики на будь-які цілі за допомогою онлайн зарахування на карту будь-якого банку. Для отримання швидкого кредиту новим клієнтам необхідно пройти реєстрацію, повторне звернення та оформлення позики займає близько 5 хвилин.

Ставки по кредитам в Алєкс Кредит

Всі позики від AlexCredit надаються за договірними умовами і процентні ставки будуть залежати від:

 • Новий клієнт ви або вже старий.
 • Як часто користується послугою онлайн-кредитування.
 • Наявність промокоду на кредит.

Для нових клієнтів діє лояльна політика знижок, за алгоритмом якої кредит перший надається за безвідсотковими умовами під 0,1% від суми. Це означає, що при оформленні максимальної позики в 3000 гривень клієнт поверне тільки 3003 гривні.

Зверніть увагу: кредити без відсотків діють тільки для нових клієнтів, котрі пройшли реєстрацію на сайті компанії

Постійні клієнти отримають кредити на основних умовах під фіксовану процентну ставку 3,65 в день або ж 620% на рік.

Постійним клієнтам надається можливість використовувати промокодом за акційними знижками на кредит. Дія таких кодів обмежується в часі, при його невикористання бонуси автоматично анулюються.

Кредитний промокод дозволяє знизити процентні ставки по кредиту, часом навіть на 50%.

Умови оформлення кредиту від Алєкс Кредит

Подати заявку на кредит від МФО AlexCredit можуть всі повнолітні громадяни України, які мають паспорт та ІПН.

Звертаємо увагу: надання довідки про доходи не є обов’язковою умовою узгодження заявки.

Вимоги до позичальника:

 • Вік від 18 років.
 • Наявність документів, що підтверджують особу.
 • Наявність пластикової картки будь-якого банку.
 • Мобільні телефони та інтернет.
 • Підключена послуга мобільний банкінг, до карти на яку планується взяти позику.

Для 100% схвалення заявки, новим клієнтам необхідно підтвердити свою особистість і спосіб отримання доходу, шляхом повідомлення кількох номерів: телефонів родичів або працедавця.

Важливо: AlexCredit видає позики студентам без підтвердження місця працевлаштування.

Позитивні і негативні моменти кредитної політики AlexCredit

Серед позитивних сторін можна відзначити:

 • Швидкість отримання позики на будь-яку карту в будь-якому регіоні України.
 • Необов’язкове офіційне працевлаштування.
 • Швидкість розгляду заявки, можливість повторного звернення.
 • Наявність акцій і промокодів для постійних клієнтів.

Недоліками, як і у всіх кредитах, є відсотки за використанні кошти. У Алекс Кредит вони варіюються в межах 3,65 в день, без промокодів і знижок, що по суті є досить високими ставками в порівнянні з пропозиціями від банків.

Проте тут можна отримати кредит швидко, і без зайвої паперової метушні.

Як оформити кредит в Alex Сredit: особистий кабінет

Щоб отримати кредит протягом 8-10 хвилин в будь-якій точці України, вам необхідно буде мати доступ до інтернету, пошту та телефон, а також пластикову карту з терміном придатності не менше 1-го місяця.

Для нових клієнтів необхідно пройти первинну реєстрацію, тому процедура оформлення кредиту може тривати до 30 хвилин, все залежить від швидкості набору і перевірки введеної інформації по клієнту.

Покрокова інструкція першого кредиту в AlexCredit

Насамперед, переходимо на офіційний сайт компанії, з мікрокредитування громадян України:
https://www.AlexCredit.com.ua

На головній сторінці сайту можна ознайомитися з усім спектром інформації, що вас цікавить, і отримати онлайн-консультацію від інтерактивного оператора.

Для нових клієнтів пропонується спрощена процедура оформлення позики, за умови попередньої реєстрації.

 • На першому етапі, вам необхідно вибрати суму не більше 3000 грн, і термін до повернення.

Дану процедуру дуже легко проводити в онлайн-формі визначення суми і термінів кредитування, де відразу ж вам внизу діалогового вікна нададуть інформацію по сумі повернення. Після визначення перших параметрів продовжуємо процес, натиснувши кнопку “Подати заявку”.

 • Другий етап введення особистих даних клієнта, тобто інформації про вас, як про позичальника.

В даному розділі необхідно заповнити всі поля достовірними даними, для того щоб система змогла вас ідентифікувати, і відповідно видати позику.

Необхідно заповнити наступну інформацію:

 • ПІБ.
 • Паспортні дані.
 • Термін видачі і реєстрації паспорта.
 • Електронна адреса, телефон.
 • Придумати пароль.

Далі відбувається авторизація в особистому кабінеті через головну сторінку сайту Алєкс Кредит.

Важливо: пароль повинен складатися не менше ніж з 8-ми символів включаючи цифри і букви, щоб не забути його краще записати.

Далі необхідно слідувати вказівкам заповненої анкети і переходити на наступне поле, при неправильному заповненні будь-якого з полів, система буде повертати вас до неправильного пункту.

 • Третій і четвертий етап включають заповнення інформації про роботу, також потрібно буде надати номери телефонів людей, які підтвердять вашу особистість.
 • Фінальний етап передбачає ідентифікацію, і підкріплення вашої карти.

Тут знадобитися доступ до інтернет-банкінгу банку, що видав картку або ж мобільний банкінг, за допомогою якого буде проводитися ідентифікація.

Зверныть увагу: Алэкс Кредит має високий ступінь захисту, і не використовує дані по карті або особисту інформацію, на сторонных ресурсах.

Отримання коштів: після заповнення анкети та погодження з умовами, прикріплення карти, ваші дані будуть перевірятися протягом 5 хвилин автоматичною системою.

Про позитивну або негативну відповідь вас проінформують в смс і на сайті в особистому кабінеті.

Важливо: логіном входу в Особистий кабінет Алэкс Кредит буде ваша пошта. Пароль -той, що вводили при реєстрації. Необхідно підтвердити електронну пошту, перейшовши за посиланням на вашій пошті.

Позитивно схвалена анкета дає можливість зарахування затребуваної суми протягом 1-2 хвилин на карту банку, яку ви прикріпили до послуги онлайн-позики.

Що робити, коли заявка не схвалена?

Алєкс Кредит видає позики в онлайн-режимі, і всі дані перевіряються автоматичною системою.

 • Для підвищення вірогідності отримання кредиту вам необхідно в розділі документи завантажити скан паспорта та коду.
 • Для електронного підтвердження володіння даними документами фото в руках з першою сторінкою паспорта.

При недотриманні даних правил можлива відмова в схваленні заявки.

Звертаємо увагу: відмова за заявкою може бути викликана небажанням підтвердити введену інформацію консультанту по телефону, або ж хтось із представлених громадян не підтвердить вашу особистість.

Саме тому перед подачею заявки необхідно враховувати всі супутні фактори.

Бонусні пропозиції: як використовувати та отримати промокод Алєкс Кредит

Промокод найчастіше отримують постійні клієнти, можлива його наявність і у нових зареєстрованих користувачів. Автоматична система розсилки висилає дані коди знижки на кредити на зареєстровану електронну адресу. При подачі заявки в поле «промокод» вам необхідно буде ввести цифрове значення, що автоматично дозволить знизити відсотки по використанню кредитних коштів.

Алекс Кредит надає своїм клієнтам можливість участі в автоматичній програмі лояльності, яка передбачає знижки на кредити:

 • Початковий – знижка 10% при позиці в 3000 гривень.
 • Бронзовий – 15%.
 • Срібний – 20%.
 • Золотий – 25%
 • Платиновий – 30%
 • Діамантовий – 40%

Отримати такий автоматичний сертифікат знижки, і відповідно збільшення кредитного ліміту, може кожен клієнт, який вчасно погасив попередню позику.

Таким чином, розглянемо алгоритм: оформлення 3000 тисяч по 0%, при повторному зверненні можна оформити цю ж сум зі знижкою в 10%, далі сума збільшується на 2000, а відсотки знижуються на 5.

У кінцевому підсумку, після п’яти звернень можна отримати Діамантовий статус і брати в борг до 20 тисяч гривень зі знижкою на відсотки, в розмірі 40%, при цьому дозволяється використання промокодом від компанії.

Актуальні акції

На даний момент в AlexCredit діє акція “Запроси друга”, по якій у вас є можливість отримати 200 грн на рахунок мобільного телефону, кількість запрошень не обмежена.

Вам необхідно:

 • надіслати другу запрошення-посилання на отримання кредиту в даній організації;
 • йому необхідно оформити заявку на кредит і отримати схвалення;
 • ви отримуєте 200 гривень на свій рахунок.

Якими способами погасити кредит в Алєкс Кредит?

Як погасити позику обирає сам клієнт, головне робити це в терміни, що зазначені в договорі, щоб не допускати прострочення. При виборі способу оплати враховуйте терміни надходження коштів, які можуть бути від 1-єї години до 3-х робочих днів.

Основні методи погашення кредиту

Отримати автоматичний займ легко, повернути його також не складе особливих труднощів.

 • По-перше покласти гроші за виданим рахунку можна перерахувавши їх з карти, на яку раніше було видано позику.
 • Погасити кредит, можна за допомогою міжбанківського переказу на сайті Алекс експрес.
 • Погасити кредит можливо за номером телефону через термінали.
 • Останній спосіб – поповнення через каси банків, із зазначенням реквізитів, які ви знайдете в вашому особистому кабінеті.

Найбільш вигідними і швидкими, звичайно ж, є онлайн-способи і оплата через термінал.

Прострочення платежу

Про недопущення прострочення по кредиту компанія проінформує вас у вигляді смс за кілька днів та дати платежу. Прострочення виплати обкладається нарахування відсотків на наступні три дні використання коштів, після чого додаються ще й штрафні санкції, в розмірі 10% від суми позики.

Важливо: для того щоб не допустити прострочення, можна скористатися пролонгацією кредиту, щоб не платити штрафи і не псувати кредитну історію.

Невиконання зобов’язань за кредитним договором загрожує вам зіпсованої кредитної історією і в подальшому призведе не тільки до збільшення суми боргу, а й до кримінальної відповідальності за статтею шахрайство.

Продовження кредитного договору

Пролонгація є автоматичним продовженням договору кредитування на той же період, на який він був оформлений, в тих випадках, коли на рахунок були зараховані тільки відсотки по використанній сумі.

Пролонгація кредиту може бути проведена з частковим погашенням заборгованості, при внесення третьої частини заборгованості.

У таких випадках відсотки будуть розраховуватися відповідно до нової сумі позики.

Пройти процедуру пролонгації можна в особистому кабінеті на офіційному сайті МФО

Адреси і телефони

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, тому компанія має як регіональні номери, так і номери безкоштовної гарячої лінії.

Контакти:

Адреса
49041, м Дніпро, вул. Стартова, 9-А, 2 поверх
E-mail
mail@alexcredit.com.ua
Телефон
38 (099/097/093) 618 64 64
Графік роботи
24/7
Ліцензія Нацкомфінпослуг
№3395 от 08.08.2017
Юридична особа
ТОВ «АЛЕКСКРЕДІТ»

Зателефонувавши за номерами телефонів, не потрібно чекати зв’язку з оператором, консультант сам передзвонить вам протягом 1 хвилини. За даними номерами можна отримати як інформацію і реквізити по сплаті, так і всю необхідну інформацію для оформлення позики.

Самостійно пройти реєстрацію, і отримати швидкий онлайн-займ можна, перейшовши на сайт:

UPD: До недавнього часу діяльність мікрофінансових організацій керувалася Нацкомфінпослуг. Як на будь-якому молодому ринку, в мікрокредитуванні було безліч прогалин і невизначеностей з точки зору законодавства. Тому, в кінці 2019 року Верховна Рада України підтримала законопроект про так звані процедури “спліта” – ліквідації Нацкомфінпослуг і розподіл повноважень з регулювання фінансового ринку між Нацбанком і Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 30 червня 2020 року, мікрокредітні компанії будуть підпорядковуватися безпосередньо НБУ, який приведе діяльність МФО у відповідність з міжнародними стандартами роботи. Більш детально – читайте за джерелом https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66723.

Відгуки про AlexCredit

Компанія надає послуги кредитування громадянам України не так давно, але в той же час має досить велику клієнтську базу. Це обумовлено політикою співробітництва з клієнтами, яка заснована на довірі та взаєморозумінні. Тут отримати кредит може студент, пенсіонер або людина без офіційного місця роботи. Відгуки про AlexCredit говорять про те, що компанія дійсно виконує всі свої зобов’язання, які вказані в договорі.

При зверненні клієнт завжди зможе розраховувати на фінансову підтримку, адже тут завжди готові відповідально підійти до кожної заявки на отримання позики, незалежно від кредитного минулого клієнта.

 

14
4
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (44 оценок, среднее: 3,59 из 5)
Loading...