Компанія Cashpoint надає послуги кредитування по всій території України. Сервіс почав свою роботу ще в 2011 році, і з тих пір активно розвивається, відкриває нові офіси в різних містах, і покращує якість надання послуг.

Відгуки про роботу Cashpoint з боку клієнтів позитивні, про мікрофінансової організації кажуть, як про перевірену і надійної, тому багато регулярно беруть кредити в КешПоінт. Тут можна отримати позику на 15 або 30 днів, мінімальна сума кредиту – 1000 гривень, максимальна -10 тисяч гривень.

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
1000 грн
Термін кредиту
15 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.99%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
 

Детальна інформація про кредити в Cashpoint

До мікрокредитної організації у свій час ставилися дуже насторожено, але з огляду на зростання популярності мікропозик серед населення України, можна говорити про те, що ставлення змінилося. Але незважаючи на це, перш ніж брати кредит готівкою або на картку, хочеться ознайомитися з усіма особливостями тієї чи іншої мікрофінансової компанії. Що пропонує своїм клієнтам сервіс Cashpoint?

Процентні ставки

Якщо кредит оформляється на банківську карту або видається в відділенні готівкою, в будь-якому випадку він обкладається хоча б мінімальними відсотками. Ставки по кредиту в банках нараховуються щомісяця, а ось в мікрофінансових організаціях трохи інша система – тут відсотки капають щодня.

Кредит від Cashpoint можна отримати тільки з процентною ставкою 0,001%, для нових клієнтів і 1,99% в день для постійних.

Існують спеціальні тарифні плани, якими можна скористатися:

 1. Тарифний план “Перший онлайн” – дозволяє скористатися кредитом на фіксовану суму, тривалість якого складе до 15 днів. Його головна особливість – пільгова відсоткова ставка (0,001% в день).
 2. Тарифний план “Базовий онлайн” – ви можете оформити кредит у Cashpoint від тисячі до 10 тисяч, при цьому процентна ставка складе 1,99%.

Хто може взяти кредит в Cashpoint

Для того щоб отримати позику в мікрофінансової організації Кеш Поінт, необхідно відповідати ряду вимог, до яких відносяться наступні:

 1. Клієнт повинен бути працевлаштований офіційно.
 2. Вік позичальника не менше 21 рік і не більше 69 років;
 3. У клієнта є ідентифікаційний номер.
 4. Наявність паспорта громадянина України.
 5. Доступ до мережі інтернет і мобільний телефон.

Заявка на отримання кредиту може бути заповнена не тільки в онлайн режимі, але і в відділення Cashpoint.

Переваги та особливості Cashpoint

Більшість мікрофінансових установ – це фірми аналоги, які працюють за схожою системі, але, тим не менш, у кожного сервісу є свої особливості: плюси і мінуси, які слід враховувати в залежності від ваших потреб. До переваг компанії Cashpoint відноситься:

 • Можливість достроково погасити кредит без будь-яких комісій і переплат;
 • Можна отримати кредит на банківську карту від Cashpoint або ж взяти гроші готівкою в будь-якому відділенні організації – все залежить від побажань клієнта;
 • Для клієнтів доступна гаряча лінія і допомогу співробітників через електронну пошту;
 • Сервіс надає послуги віддалено, ви можете подати заявку на кредит, не виходячи з дому;
 • Якщо ви є новим клієнтів, то при погашенні кредиту за п’ять днів не доведеться платити процентну ставку;
 • У компанії часто проводяться акції для клієнтів, які дозволяють виграти вигідні пропозиції;
 • Існує багато способів оплатити кредит;
 • Для клієнтів доступна пролонгація позики;
 • Дуже проста і зручна реєстрація;
 • Довідка про доходи не потрібна.

Виділимо деякі особливості роботи мікрофінансової організації Cashpoint, які теж важливо враховувати при прийнятті рішення про співпрацю:

 • Наявність первісної комісії;
 • Високі процентні ставки;
 • Відчутне зростання суми кредиту для боржників з першого дня прострочення;
 • Необхідно офіційне працевлаштування.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Організація має всі необхідні документи для ведення фінансової діяльності на території України. У фірми є ліцензія, а також свідоцтво про реєстрацію фінансової установи в 2011 році. Всі операції, які виконує Cashpoint, здійснюються згідно з чинним законодавством країни.

Як взяти кредит в Cashpoint

Тим, хто вже бере повторний кредит в мікрофінансових організаціях, або є постійним клієнтом таких сервісів, розібратися з процедурою оформлення позики на сайті Cashpoint буде дуже легко. Для новачків цей процес теж не представляє нічого складного, але щоб краще представляти його собі, пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією отримання кредиту від Cashpoint

Покрокова інструкція оформлення позики в Кеш Поінт

 1. На кредитному калькуляторі необхідно вказати бажану суму кредиту, а також вибрати тривалість кредитування – до 15 днів. Тут же необхідно буде вказати свої ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти та ідентифікаційний номер. Після цього натисніть кнопку “Отримати”.
  Перед вами з’явиться спеціальне поле, в якому потрібно вказати комбінацію цифр, що прийшла на вказаний номер телефону.
 2. Безпосередньо тепер починається процедура заповнення заявки на отримання кредиту. Тут необхідно, слідуючи інструкціям і підказкам, вказати всю інформацію про себе, своє місце роботи, включаючи телефон роботодавця.
 3. Співробітники можуть зв’язатися з вами, а також зателефонувати вашим родичам і знайомим, чиї номери ви вкажете в анкеті.
 4. В окремій формі необхідно вказати номер своєї банківської картки, на яку ви хочете отримати кредитні кошти.
 5. Після підтвердження інформації по вашому кредиту, залишиться тільки чекати рішення системи.

Чому можлива відмова у видачі кредиту

Незважаючи на те, що в мікрофінансових організаціях високий відсоток схвалення заявок, деякі люди все ж отримують негативну відповідь. Причому це можуть бути і ті клієнти, які повністю відповідають вимогам компанії. Причиною відмови може стати:

 • Невірно вказані дані в реєстраційній формі. Не поспішайте швидше заповнити анкету, якщо ви хочете отримати кредит, вносите всі дані уважно, не допускайте помилок і друкарських помилок. Перед відправкою форми ще раз звірте номери документів;
 • При оформленні позики на банківську карту, знадобиться вказати її номер та інші дані. Обов’язково перевірте, щоб термін дії картки не закінчився, а на рахунку були гроші для верифікації карти – не більше п’яти гривень;
 • Якщо ви недавно вже оформляли позику в мікрофінансової компанії Cashpoint, і тільки що закрили свій кредит, почекайте якийсь час, перш ніж подавати заявку повторно. Системі потрібен час на те, щоб оновитися;
 • Якщо у вас є прострочений кредит, який ви все ще не виплатили, неважливо, в Cashpoint або іншої фінансової компанії, в позику можуть відмовити;
 • Співробітник не зміг зв’язатися з клієнтом – тримайте свій телефон поруч, перевірте зв’язок і заряд батареї.

Промокоди для Cashpoint

На даний момент компанія не проводить ніяких акцій, які були б пов’язані з промокодом. Але є безліч інших приємних бонусних програм для постійних клієнтів, заохочень для новачків. Крім того, до свята в компанії часто проводяться розіграші цінних призів і вигідних пропозицій. Слідкуйте за новинами на сайті, підписуйтесь на розсилку від Cashpoint, і будьте в курсі останніх новин.

Як погашати борг в Кеш Поінт

Мікрофінансова організація Cashpoint подбала про те, щоб погасити заборгованість було максимально зручно для всіх клієнтів, незалежно від того, є у них інтернет або можливість відвідати відділення компанії. Для погашення кредиту, скористайтеся одним із таких способів:

 1. Зайдіть в свій особистий кабінет на сайті компанії і переведіть гроші з своєї банківської картки на рахунок Cashpoint.
 2. На даний момент відкрито 337 відділень Cashpoint, ви можете зайти в одне з них, і розрахуватися зі своїм боргом.
 3. Багато терміналів самообслуговування приймають оплату, досить знайти іконку МФО і вказати номер договору і деяку іншу інформацію. Зберігайте чек до того моменту, поки кошти не надійдуть на рахунок;
 4. Ви можете відправити гроші банківським переказом або н арассчетний рахунок підприємства в відділенні будь-якого українського банку.

При погашенні заборгованості через особистий кабінет, вам не доведеться платити комісію, а гроші прийдуть практично відразу. Якщо ж скористатися іншими способами, будьте готові заплатити невелику суму за послугу переказу, а так само враховуйте, що термін надходження грошей на рахунок – до трьох днів.

Прострочення в Cashpoint – що загрожує боржникам

Якщо ви прострочили виплату хоча б на один день, ваша процентна ставка буде збільшена до 3,5% щоденних нарахувань. Крім того, не виплачений вчасно борг позначиться на кредитній історії клієнта. Співробітники Cashpoint будуть постійно дзвонити боржникові, його родичам і знайомим, чиї номери він залишав. Можуть зателефонувати на роботу – колегам або навіть начальству.

У разі, коли боржник не реагує на дзвінки і не намагається вирішити проблему, його справа буде направлена ​​до суду. Компанія Cashpoint так само залишає за собою право передачі боргу колекторській фірмі.

Реструктуризація боргу

Компанія пропонує своїм клієнтам скористатися послугою пролонгації позики – тобто відстрочити виплату тіла кредиту на три, сім або п’ятнадцять днів. Для того щоб скористатися цією послугою, необхідно оплатити у повному обсязі всі відсотки, які були нараховані за період користування грошима, а також пеню, якщо така має місце. Доведеться заплатити і комісію за послуги кредитного установи.

Контакти Cashpoint

Адреса
Україна, м.Київ, вулиця Жилянська, будинок 101, офіс 601
E-mail
info@cashpoint.ua
Телефон
+38 (067) 640-07-23
+38 (050) 341-79-02
0 (800) 30-30-32
Графік роботи
Час роботи сервісу - цілодобово, без вихідних

Відгуки про Cashpoint

Компанія позиціонує себе лідером в мікрокредитування, відкриваючи відділення по всій Україні. Клієнтів радують відкриваються відділення, оскільки так вони можуть більше довіряти компанії. Відгуки про Cashpoint в основному позитивні, проте при простроченні дзвінки будуть частими і вимогливими.

5
0
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (15 оценок, среднее: 2,40 из 5)
Loading...