Мікрофінансова компанія “Сashyou” існує на ринку з 2017 року. Незважаючи на те, що фірма досить молода, відгуки про роботу сервісу тільки позитивні. Багато користувачів відзначають, що тут досить лояльні умови для всіх клієнтів. цікаві акції та бонусні програми, і дуже швидка обробка заявок.

Оформити кредит в “Сashyou” можна дуже швидко, реєстрація не займе багато часу, завжди доступна гаряча лінія, де можна отримати допомогу співробітників, а для постійних позичальників процедура отримання грошей займає не більше п’яти хвилин.

Максимальна сума кредиту становить 15 тисяч гривень, мінімальна – сто гривень. Термін кредитування від двох до тридцяти днів.

Детальна інформація про кредити в “Сash you”

На фінансовому ринку існують різні компанії-аналоги, які пропонують громадянам оформити швидкий кредит онлайн. Всі вони пропонують різні умови кредитування, відрізняються максимально доступні суми позик, терміни і процентні ставки. До вибору фінансового партнера слід ставитися відповідально, ретельно вивчити принцип співпраці, і прочитавши кредитну угоду, можна зупинятися на тій чи іншій організації. Що пропонує сервіс “Сash you” своїм клієнтам?

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
2 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.80%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Відсоткові ставки

У мікрофінансової компанії “Сashyou” діє гнучка система нарахування процентних ставок.

 • 0,01% – для нових клієнтів, які оформили позику на суму до 1000 гривень;
 • 1,8% щодня – процентна ставка для повторного кредиту.

Для того, щоб отримати достовірну інформацію про те, скільки складе переплата по позиці, досить вказати за допомогою індикаторів на кредитному калькуляторі її суму і тривалість. У лівому нижньому кутку буде показаний розмір процентної ставки, сума, яку потрібно буде повернути, і крайній термін повернення.

Хто може взяти кредит в “Сashyou”

Для того, щоб отримати кредит на банківську карту від “Сashyou” необхідно відповідати деяким вимогам організації. Частина з них регламентовані законодавством України, інші розробила сама компанія з метою мінімізації ризиків. Позичальник повинен:

 1. Бути у віці від 18 до сімдесяти років.
 2. Бути громадянином України і проживати на території країни.
 3. Мати ідентифікаційний номер і паспорт громадянина України.
 4. Володіти банківською карткою будь-якого українського банку.
 5. Мати можливість виходу в інтернет і діючий номер мобільного телефону.

Щоб отримати кредит на картку не знадобляться додаткові документи, послугами фірми може скористатися громадянин, який не має офіційного місця роботи, є самозайнятим або працює без оформлення.

Переваги та особливості “Сash you”

Перед тим, як оформити кредит на банківську карту, необхідно ознайомитися з принципами роботи організації. У компанії “кешью” є певні переваги і особливості, які повинен знати кожен клієнт. До плюсів цієї мікрокредітной організації можна віднести:

 • Надійну систему безпеки каналів передачі даних, яка надійно збереже всі особисті відомості про клієнта;
 • Швидкість обробки заявок на отримання кредиту – чекати рішення не доведеться більше десяти хвилин;
 • Відсутність необхідності в наданні довідки про доходи або інших документів, крім коду та паспорта;
 • Можливість отримання позики для пенсіонерів, студентів і мам в декретній відпустці;
 • Прозору систему роботи компанії – відсутність прихованих нарахувань і комісій;
 • Вигідні умови кредитування для нових клієнтів;
 • Велику суму позики для постійних клієнтів, яка досягає 12 тисяч гривень;
 • Зручний особистий кабінет, в якому можна отримати всю інформацію про поточний стан вашого кредиту;
 • Простий і зрозумілий інтерфейс сайту;
 • Можливість погасити кредит різними способами, які не вимагають обов’язкового відвідування відділень;
 • Оформлення кредиту з дому або офісу без надання заставного майна або поручителів;
 • Доступ до послуг фірми з 18 років;
 • Наявність бонусної системи, яка дозволяє зробити співпрацю з компанією більш вигідним.

Якщо говорити про особливості роботи сервісу, до них слід віднести наступні:

 • При першому зверненні можна взяти кредит на суму не більше 2 тисяч гривень;
 • Для боржників діють штрафні санкції;

Ліцензії, сертифікати, нагороди

Мікрофінансова компанія “Сashyou” працює на основі всіх необхідних документів, які потрібні для здійснення послуг у сфері кредитування на території країни. У 2017 році підприємство було зареєстровано, як фінансова установа, є ліцензія для роботи на фінансовому ринку України.

Як взяти кредит онлайн в “Сash you”

При розробці системи онлайн кредитування процес отримання позики був значно спрощений. Він займає не більше півгодини, при цьому немає необхідності стояти в черзі, витрачати час на дорогу і спілкування зі співробітниками. Багато українців успішно користуються послугами мікрофінансової компанії вже не один рік, кредити в МФО беруть громадяни різного віку та категорій. Якщо для вас все ще складним здається процедура отримання позики онлайн, пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією, в якій чітко розписані всі необхідні дії.

Покрокова інструкція отримання кредиту від “Сash you”

 1. На головній сторінці сайту знаходиться кредитний калькулятор. Необхідно вказати термін кредитування і суму позики, і ознайомитися з умовами, які будуть вказані на калькуляторі. Якщо вас влаштовує розмір переплати і кінцева дата погашення заборгованості, натисніть кнопку “Отримати кредит”.
 2. Необхідно створити свій обліковий запис, щоб забезпечити можливість використання особистого кабінету. З його допомогою здійснюється контроль заборгованості, реструктуризація та погашення боргу. Для цього заповніть анкету, вказавши основну інформацію про себе, свої контакти і придумайте пароль для входу в свій аккаунт.
 3. Галочкою відзначте свою згоду на обробку персональних даних, після чого натисніть кнопку “Далі”.
 4. Внесіть детальну інформацію про себе. Оформляючи заявку на отримання кредиту, необхідно вказати свою адресу, місце роботи, дохід та інші відомості, які будуть важливі при прийнятті рішення про видачу грошей.
 5. Бажано заздалегідь підготувати відскановані копії документів – паспорта та ідентифікаційного коду. Їх необхідно прикріпити до своєї анкети.
 6. Вкажіть всю інформацію про свою банківську карту, на яку ви хочете отримати позику. Це номер картки, код і термін її дії. Після цього буде проведена процедура верифікації. На вашому рахунку система заблокує певну суму грошей, і вам необхідно буде відповісти, скільки саме грошей було знято з рахунку. Після цього картка буде закріплена за вашим обліковим записом, а гроші повернутися на баланс.
 7. З вами зв’яжеться представник компанії, задасть деякі питання і уточнить відомості, що були вказані в анкеті.
 8. На номер телефону, який було вказано, прийде повідомлення з кодом. Внесіть його в спеціальне поле, тим самим підтверджуючи своє рішення на отримання кредиту.
 9. Уважно прочитайте кредитну угоду, вивчіть всі умови співпраці, якщо вас влаштовує пропозиція організації, натисніть кнопку “Підписати”.
 10. Протягом десяти хвилин ви отримаєте відповідь по своїй заявці. Інформація буде відправлена ​​на електронну пошту, а також ознайомитися з рішенням можна буде в особистому кабінеті.

Чому компанія може відмовити у співпраці?

Отримати кредит від Сashyou може практично кожен, тут дуже високий рівень схвалення запитів, але, в той же час, іноді клієнти отримують відмову. З чим це пов’язано, і як уникнути негативної відповіді?

 1. Уважно заповнюйте анкету. Не допускайте помилок, вносьте тільки достовірну інформацію про себе. Будь-яка неточність може бути сприйнята, як спроба обдурити систему, надати неправдиві відомості, а це стає причиною відмови.
 2. Перевірте свій рахунок і термін дії карти. Якщо картка прострочена, гроші на неї перевести не зможуть. Недостатній баланс рахунку не дасть успішно завершити процедуру верифікації, а на неперевірені карти гроші не переводяться з метою уникнення шахрайства.
 3. Чи не оформлюєте повторний кредит відразу після погашення попереднього? Дайте деякий час системі на те, щоб вона відновила дані і прибрала вас зі списку боржників.
 4. Тримайте мобільний телефон поруч – співробітник компанії буде телефонувати вам, щоб задати ряд питань. Якщо на дзвінок не дадуть відповіді, гроші не будуть видані.
 5. Перевірте вашу кредитну історію, існуюче прострочення може стати причиною для відмови від співпраці.

Промокоди для “КешЮ”

На даному етапі в компанії не реалізована система використання промокоду, зате існують інші цікаві пропозиції від Сashyou. Тут регулярно проводяться різні акції, як для нових клієнтів, так і для тих, хто вже не раз звертався за допомогою до організації. Бонусні програми дозволяють отримувати додаткові бали для того, щоб збільшити свій кредитний ліміт, або знизити процентні ставки по позиках. Такі бали нараховуються за кожну дію, яку ви виконуєте в системі – оплата відсотків, оформлення позики, і так далі. Щоб бути в курсі останніх пропозицій від “Кешью”, підписуйтесь на розсилку від компанії, регулярно відвідуйте офіційний сайт. Тут є окрема сторінка “Акції”, на якій відображаються всі нові програми та розіграші.

Як погашати борг в Сashyou

Мікрофінансова організація постаралася зробити сервіс максимально зручним для своїх клієнтів, і розробила три варіанти погашення заборгованості. Кожен може вибрати актуальний для себе спосіб і оплатити борг.

 1. Термінал самообслуговування. Тут можна погасити свій кредит, вказавши на моніторі необхідну інформацію. Гроші можуть йти протягом трьох днів, тому важливо зберегти чек про оплату до того моменту, поки інформація про внесення грошей не відобразиться в особистому кабінеті.
 2. Будь-який український банк. Досить мати реквізити підприємства, а також вказати свій номер ідентифікаційного коду та паспортні дані, щоб швидко погасити борг в касі будь-якого банку України. Гроші надійдуть на рахунок протягом трьох днів.
 3. Особистий кабінет. Якщо вам необхідно терміново погасити борг, найкраще скористатися особистим кабінетом на офіційному сайті компанії. для цього знадобиться банківська карта з необхідною сумою на рахунку. Гроші надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.

Прострочення та його наслідки

Якщо борг не буде погашений в крайній день терміну кредитування, то з наступного дня будуть діяти штрафні санкції для позичальника. Збільшиться відсоткова ставка, в залежності від суми позики й умов кредитування. Інформація про несумлінного клієнта потрапить в кредитне бюро і відіб’ється на його історії. Це ускладнить оформлення позики в подальшому. Представники компанії будуть регулярно дзвонити самому боржнику, а також родичам і знайомим, чиї номери він вказав в анкеті.

Через деякий час борг може бути переданий колекторської службі, в тому випадку, якщо боржник не вдаватиметься до жодних кроків для вирішення проблеми.

Пролонгація в Сash you

Послуга пролонгації дозволяє уникнути штрафних санкцій і відстрочити платіж на певний період. У компанії “Кеш`ю” цей період становить не більше 30 днів, причому скористатися послугою можна не один раз. Для оформлення відстрочки необхідно погасити всі процентні нарахування та штрафи, якщо такі мали місце, а саме тіло кредиту можна буде виплатити пізніше. Оформити продовження можна в особистому кабінеті, слідуючи інструкціям.

Контакти “Кеш`ю” + номер гарячої лінії

Адреса
м Харків, вулиця Чичибабіна, будинок 7А, офіс 42, індекс 61058.
E-mail
fin@cashyou.ua
Телефон
044-364-23-00,
067-011-23-00,
095-288-23-00,
093-170-23-00
Графік роботи
щодня з 9-00 до 20-00

Відгуки про Сashyou

Користувачі залишають різні відгуки про компанію Сashyou, проте переважно вони позитивні. Сервіс видає кредити практично всім і це привертає нових клієнтів.

4
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...