Cashberry – це онлайн сервіс з видачі мікрокредитів для фізичних осіб. Веде свою діяльність з 2016 року. Місія компанії – надати клієнтам фінансову підтримку високої якості і не залишити клієнта одного у важку хвилину.

Це не просто черговий кредитний сервіс, а надійний друг в складній фінансовій ситуації. Він допоможе вирішити невеликі фінансові труднощі. Тут з розумінням ставляться до кожного клієнта.

Кредит онлайн в Cashberry: умови, ставки, можливості

У Кешбері кредити онлайн чесні і прозорі. Постійні користувачі сервісу отримують лояльне ставлення, знижені процентні ставки і навіть можуть заробити разом з компанією.

Процентні ставки і умови

Кешбері кредити на банківську карту видає під досить вигідні процентні ставки. Програма лояльності дає можливість з кожним разом знижувати процентні ставки. Кредитний ліміт поступово збільшується, а ставки падають.

Умови:

 • Термін кредитування 7, 14, 21, 30 днів.
 • Максимальна сума для новачків 5 000 грн.
 • Ліміт для постійних клієнтів 15 000 грн.
 • Нові клієнти кредитуються за ставкою 0,01%, постійні під 1,14%.
Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
500 грн
Термін кредиту
7 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
1.50%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
1.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Хто і як може отримати гроші

Взяти кредит в Кешбері можуть всі громадяни України, які досягли повноліття і знаходяться на території країни (крім тимчасово окупованих територій і АРК Крим).

Це можуть бути навіть офіційно не працевлаштовані громадяни, домогосподарки, студенти, всі працездатні особи.
Кредити на картку видають навіть громадянам, у яких раніше були прострочення. Ваша КІ – це конфіденційна інформація і вона залишиться в таємниці. Тут цінують кожного клієнта.

Для оформлення мікропозик необхідно

 • Карта будь-якого українського банку (Віза або Мастеркард). Вона повинна бути видана на ім’я громадянина, який подає заявку на позику.
 • Паспорт з пропискою.
 • ІПН.
 • Електронна адреса та мобільний телефон.

Вся інформація буде вводитися тільки при першому зверненні в сервіс. Клієнт самостійно вказує необхідну суму і тривалість кредитування в рамках доступного йому ліміту. Для того щоб побачити яка сума, під який відсоток та на який термін доступні в даний момент необхідно зареєструватися на cashberry і виконати вхід в особистий кабінет.

Переваги позик в Кешбері і програма лояльності

Чому варто звернутися саме в цю компанію:

 • Це надійно. МФО за три роки роботи зарекомендувала себе як відповідальний кредитор. Веде свою діяльність, дотримуючись усіх законодавчих норм.
 • Цілодобовий режим роботи. Позику можна оформити 24 години на добу, 365 днів у році. Тут нададуть фінансову допомогу без вихідних і свят.
 • Доступні позики. Взяти кредит в компанії Кешбері не складе ніяких проблем. Потрібен тільки інтернет.
 • Без довідки про дохід та іншої паперової тяганини.
 • Сучасний сайт працює на двох мовах: українською та російською. Він адаптований для використання зі смартфона.
 • Швидкість видачі коштів. Заявка обробляється не більше трьох хвилин.
 • Комфортні умови. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

З недоліків можна назвати тільки більш високу процентну ставку, ніж в банках. Але за швидкість і відсутність вимоги довідки про доходи потрібно платити. Якщо необхідна більша сума, то все ж буде потрібно звертатися в банки. Обмежений ліміт – до 8 000 грн.

CashBerry кредит на банківську карту з часом переходить на нову схему взаємодії між користувачами і фінансовою установою. Вона дозволить побудувати тривале й взаємовигідне співробітництво.

За допомогою автоматизованої системи команда фахівців Кеш Бери намагається вивчити якомога більше інформації про кожного клієнта. Це допоможе підібрати найвигідніші умови кредитування.

Відомості про ліцензії та дозволи

Ліцензія видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16.05.2017 (безстрокова).

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №756 від 07.06.2016, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Як взяти кредит в CashBerry особистому кабінеті

Для того, щоб вам перерахували позикові кошти необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Спочатку необхідно пройти в CashBerry реєстрацію, потім виконати вхід в особистий кабінет.
 2. За пару кліків вказати в кредитному калькуляторі параметри позики – суму і термін. Ви відразу побачите суму, яку необхідно буде заплатити на останній день використання кредиту і розмір переплат. Далі натисніть на кнопку «Отримати гроші».
 3. Нові клієнти повинні виконати вхід в особистий кабінет і заповнити анкету. Буде потрібно вказати контактну інформацію, паспортні дані, ІПН і загальну інформацію про сімейний статус, виді зайнятості, рівні доходів.
 4. Вказати номер банківської карти і пройти її верифікацію. Це обов’язкова процедура. Вона необхідна для безпеки клієнта і підтвердження того факту, що пластик знаходиться в руках свого власника, який і подає заявку на позику. У вас заблокують невелику суму до двох гривень. Треба подзвонити на гарячу лінію банку і уточнити цю суму, потім ввести її в спеціальне поле. Ваші особисті кошти з карти не списуються, після верифікації їх розблокують, і вони знову будуть доступні.
 5. Відправляєте заявку і очікуєте рішення системи. На електронну адресу ви отримаєте відповідь протягом кількох хвилин. Далі потрібно увійти в Кешбері особистий кабінет і підписати електронний договір. Вони має юридичну силу. Після цього гроші надходять практично моментально.

Зверніть увагу! У Кешбері реєстрація проводиться одноразово. Анкета заповнюється тільки при першому зверненні. Щоб підвищити шанси на схвалення вкажіть дані в додаткових полях. Надалі, щоб взяти мікрокредит потрібно тільки зробити в Кешбері вхід в особистий кабінет.

Що робити, якщо ви отримали відмову

Ви увійшли до особистого кабінету, заповнили заявку і несподівано отримали негативне рішення на видачу позики в Києві або по всій Україні? Вам потрібні гроші і ви не знаєте, як вчинити і де знайти додаткове фінансування для вирішення поточних проблем?

Ми підкажемо, що робити, якщо ви отримали відмову:

 • Не турбуйтеся. Рішення приймає автоматична система, можливо просто технічні неполадки.
 • Проаналізуйте свою кредитну історію, можливо, колись була в Кешбері прострочення? Якщо немає, запитайте своє досьє в БКІ. Може бути, у вас є закритий кредит в сторонніх фінустановах, а інформація в бюро кредитних історій вчасно не оновилася. У такому випадку система може сприйняти вас за несумлінного позичальника або порахувати, що у вас занадто велике кредитне навантаження.
 • Уважно вивчіть інформацію залишену в анкеті, може там є помилки. Обов’язково виправте їх і заповніть додаткові поля.
 • Вкажіть суму позики трохи менше і подайте заявку повторно.

CashBerry промокод

МФО видає своїм клієнтам спеціальні промокоди, вони дають право на знижку від діючої процентної ставки. Їх можуть висилати постійним позичальникам на електронну пошту. Також CashBerry промокод можна отримати, діючи за певним алгоритмом.

Зверніть увагу. За програмою лояльності у кожного клієнта можуть бути свої, індивідуальні умови кредитування. Кешбері промокод дає знижку на ті умови отримання мікропозик, які зараз актуальні для конкретного позичальника.

Також постійні клієнти можуть отримати додаткові заохочення – знижку на процентну ставку і збільшення доступної суми кредиту на банківську карту. Користувач самостійно може вибрати тип бонуса.

Позичальники, які своєчасно виконують свої зобов’язання, можуть накопичити бонусні бали, які допоможуть перейти на більш високий рівень довіри компанії. Кредитний ліміт з часом збільшується, а ставка падає. Вся інформація про програму лояльності доступна в особистому кабінеті позичальника, розділ «Бонуси та акції».

Як погасити мікропозик

Взяли кредит у Кешбері і не знаєте, як повернути гроші? Виберіть найбільш доступний для вас метод:

 • Здійсніть оплату в особистому кабінеті через кнопку «Оплатити». З карти, на яку ви брали позику, знімуть необхідну суму. Клієнт може прив’язати до свого профілю кілька банківських карт і для оплати вказати будь-яку з них.
 • У терміналах самообслуговування «iBox». Необхідно знати паспортні дані та номер кредитного договору.
 • Щоб не думати, як повернути гроші CashBerry – зверніться в касу найближчого банку нашої країни. При собі потрібно мати паспорт, номер рахунку, код ЄДРПОУ CashBerry 40284315 та номер вашого кредитного договору.

Прострочення

Зверніть увагу. Якщо використовуєте для оплати два останніх методи, рекомендуємо здійснювати платіж на кілька днів раніше. Гроші мають надійти на рахунок кредитора не пізніш дати зазначеної в договорі. Іноді платіж може проходити протягом трьох банківських днів (враховуються тільки робочі дні). На випадок затримок, компанія передбачила додатковий грейс-період.

У CashBerry прострочення і відсотки не нараховуються протягом трьох днів після закінчення дії договору. Але вже на четвертий день застосовуються штрафні санкції. Будьте уважні.

CashBerry реструктуризація і пролонгація

Пролонгація – це послуга, яка дозволяє уникнути штрафних санкцій, коли ви не можете погасити кредит. Якщо ви оплатите відсотки, що набігли, то термін дії договору автоматично продовжується на тридцять днів. Кредит не йде в прострочення, ви й далі користуєтеся їм на законних підставах. Зробити це можна в особистому кабінеті клієнта або через платіжний термінал.

Зверніть увагу. Якщо позика оформляється в період дії якоїсь акції або по промокоду, то після пролонгації пільгові умови не активуються. Позика буде оплачуватися за стандартними тарифами.
Якщо в клієнта виникли фінансові труднощі, він може скористатися послугою – Кешбері реструктуризація. При наявності прострочення можна знизити боргове навантаження і зробити умови виплати більш щадними для клієнта. Якщо у позичальника є прострочення, він може подати заявку на реструктуризацію, вона доступна починаючи з 31 дня пролонгації. Оформлення доступно в особистому кабінеті або через support.

Після оформлення реструктуризації ваш борг розіб’ють на кілька частин, а відсотки не будуть нараховувати. Для позичальника розроблять індивідуальний графік погашення.
Зверніть увагу. Реструктуризація – це крайній захід. Дані про прострочення будуть передані в бюро кредитних історій. Поки клієнт не оформить реструктуризацію, йому нараховуватимуть пеню (+1% до діючої процентної ставки).

Публічна інформація, контакти

Адреса
01021, м Київ, вулиця Кловський узвіз, б.7, оф. 49/2
Телефон
+38 (098) 415-18-18

+38 (050) 415-18-18

+38 (093) 415-18-18
Графік роботи
Пн - Пт: 08:00 - 20:00

Сб - Нед: 09:00 - 18:00
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ліцензія №1680 від 16.05.2017
Юридична особа
ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" ІНВЕСТ ФІНАНС

ІПН: 40284315
Код території за КОАТУУ: 8038200000

CashBerry відгуки

Ми уважно вивчили думку позичальників про цю компанію. Більшість відгуків людей про кешбері позитивні. Компанія встигла зарекомендувати себе як надійного кредитора й фінансового партнера. Вона чітко виконує умови в договорах і слідкує за своєю репутацією.
Клієнтам подобається програма лояльності, яка дозволяє знизити процентну ставку. Не всі клієнти залишають про Кешбері відгуки. Але вивчивши те, що пишуть про цю компанію, ми сміливо можемо її рекомендувати. CashBerry відгуки людей свідчать про те, що кредити тут прозорі і доступні кожному. Удачі Вам і фінансового благополуччя!

31
11
1
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (16 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Loading...