CAT CREDIT – молода мікрофінансових компанія, яка веде свою діяльність з кінця 2017 року. Тут дбають про те, щоб будь-який  громадянин України, який потребує фінансової допомоги,  міг отримати мікропозику швидко, безпечно і з максимальним комфортом.

Все, що необхідно для отримання грошей в найкоротші терміни – це доступ до інтернету.

Кредит онлайн в Кет Кредит: умови, ставки, можливості

Ця компанія видає прості і доступні кредити в інтернеті без зайвої паперової тяганини. Онлайн можна зайняти необхідну суму відразу на свою банківську карту! Для цього не потрібно навіть виходити з квартири.

Процентна ставка

Стандартна відсоткова ставка становить 0,01% в день від суми залишку по кредиту. Фіксована комісія за використання позики – 1,9% від тіла кредиту. Річна процентна ставка по позиці складе 697,15%.

Наприклад, ви взяли в борг 1 000 на один день. Сукупна вартість мікропозик, з урахуванням процентної ставки та фіксованої комісії по позиці, вартості всіх послуг, пов’язаних з отриманням та укладенням договору, становить 1,91% в день. У перерахунку на гроші це буде 19 грн. 10 коп.

Умови

Дуже зручно, що мінімальний термін погашення набагато більше, ніж в інших подібних компаніях. У КетКредіт кредит на банківську картку можна взяти, як мінімум на 65 днів, максимально – до виконання зобов’язань позичальником. Компанія видає позики клієнтам на підставі договору, який буде діяти до виконання сторонами всіх зобов’язань.

Зверніть увагу. Такої умови немає в інших компаніях. Позикою можна користуватися необмежений термін. Потрібно тільки оплачувати відсотки кожні десять днів.

Максимальна сума позики при першому зверненні становить три тисячі гривень, при повторному 15 000 грн. Цей показник визначається для кожного позичальника індивідуально – після того, як він підтвердить свою платоспроможність і фінансову дисципліну.

Хто може взяти в Cat Credit кредит онлайн

Отримати мікрокредит може будь-який повнолітній громадянин нашої країни, який старше 18 років. Максимальний вік на дату закриття кредитного договору – 60 років. Головне, щоб клієнт мав постійне джерело доходу, а інші критерії не мають значення.

У Cat Credit кредити на банківську картку видають всім працездатним громадянам: студентам, домогосподаркам, особам, які працюють неофіційно, мамам в декреті або пенсіонерам.

Тут надають швидку фінансову допомогу всім нужденним, будь-яка заявка розглядається без зволікань і тривалих розпитувань про мету використання позикових коштів.

Переваги та недоліки кредиту на банківську картку

  • Це дуже зручний спосіб швидко позичити гроші на будь-які цілі. Тепер при виникненні фінансових труднощів більше не потрібно бігти до сусідів чи знайомих з проханням зайняти до зарплати. Більше не потрібно розповідати всім про свої проблеми. Відгуки про Кет Кредит свідчать про те, що тут завжди допоможуть і без зайвої тяганини видадуть потрібну суму.
  • Всі операції, починаючи від реєстрації в Cat Credit і закінчуючи перерахуванням кредиту на картку, проводяться в дистанційному режимі, без відвідування офісу фінансової установи. Щоб отримати гроші не потрібно навіть вставати з дивана. Все що потрібно це паспорт, ІПН і будь-який пристрій для виходу в інтернет.
  • Цілодобовий режим роботи. Взяти кредит можна тоді, коли це дійсно необхідно, а не тоді, коли відкриється банк! Реєстрація в Кет Кредит і отримання коштів можливі без вихідних і святкових днів, в нічний час, навіть вранці після зустрічі Нового Року. Тут нададуть фінансову підтримку в найскладніший момент.
  • Мінімальна кількість документів. Більше не потрібно збирати тонни довідок, щоб взяти в борг. Буде потрібно надати тільки паспорт та ІПН. Завдяки цій вимозі, Кет Кредит знаходить велику кількість клієнтів. Позики онлайн беруть ті люди, у яких немає часу на паперову тяганину або працюють без трудової, які не можуть надати довідку про зарплату.
  • Тут не вимагають шукати поручителів або надавати заставне майно. При першому зверненні гроші видадуть протягом 15 хвилин. Надалі, коли ви зареєструєтесь, виконайте в вхід в особистий кабінет, успішно закриєте свій перший займ – видача буде набагато швидше. При наступних зверненнях не потрібно повторне введення даних.
  • Позики видають не залежно від того, проживаєте ви в Києві чи в маленькому селі на Закарпатті. Взяти кредит в компанії Кет Кредит може будь-який громадянин України.

Ліцензії

Торгова марка «CAT CREDIT» належить товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Верона».

Номер свідоцтва про реєстрацію фінансової установи – ФК № 964, реєстраційний номер – 13103693. Свідоцтво було видано на підставі розпорядження Національної комісії у сфері регулювання ринків фінансових послуг від 05 травня 2017 року, № 4425.

Ліцензія Нацкомфінпослуг на видачу коштів в кредит від 19.12.2017, № 4561.

Як взяти кредит в особистому кабінеті Cat Credit

Отримати мікропозику в інтернеті дуже просто. Всього пару кліків на клавіатурі для заповнення анкети і гроші на вашій карті!

Для початку необхідно зареєструватися на сайті catcredit.net і заповнити анкету про себе. Потрібно буде вказати контактні дані, особисті дані, інформацію про місце проживання і про рівень доходів, а також свій сімейний статус.

Також буде потрібно завантажити скан-копії паспорта та ІПН. Більше ніяких документів не потрібно.

Потім клієнт підтверджує умови через код, який йому приходить в смс повідомленні. Суму позики клієнт вибирає самостійно. При першому зверненні це не більше 3000, в подальшому сума зростає до 15 000 грн.

Клієнтам немає необхідності запитувати документи за місцем роботи або запитувати у банку звіт про рух по карті. Після заповнення анкети, вашу заявку обробляють, з вами зв’язується менеджер, і кошти швидко переводять за вказаними в анкеті реквізитами.

Якщо Кет Кредит в особистому кабінеті не дав позику, що робити

Не потрібно турбуватися. Судячи з відгуків людей про Кет Кредит, іноді трапляються технічні помилки. Компанія молода і вона постійно працює над удосконаленням алгоритмів роботи, але збої іноді трапляються.

Буває, що банки несвоєчасно направляють в Бюро кредитних історій інформацію про те, що позичальник виконав свої зобов’язання і в мікрофінансовій компанії вирішили, що ви злісний боржник. В даному випадку можна запросити в БКІ свою історію.

Перевірте свою анкету на наявність помилок, можливо, ви вказали занадто високий або навпаки занадто низький рівень доходів.

Причиною відмови може бути прострочена заборгованість за іншими кредитами. У даній ситуації необхідно погасити попередні борги.

Високе боргове навантаження за позиками в інших установах. Рекомендуємо погасити хоча б один з попередніх кредитів, потім подати повторну заявку через особистий кабінет Кет Кредит.

Що таке Кет Кредит промокод

Промокод – це спеціальний код, який дає право на знижку від відсоткової ставки. На жаль, на сайті кредитора даної опції не передбачено.

Але компанія веде свою діяльність тільки півтора року, вона постійно розвивається і впроваджує нові технології. Сподіваємося, що Cat Credit промокод скоро стане реальністю і приємним бонусом.

Як повернути гроші Кет Кредит

Щоб вчасно виконати свої зобов’язання виберіть один зручних для вас способів оплати:

  • З банківської карти, на яку оформляли мікропозик. Увійдіть в особистий кабінет Кет Кредит і зробіть оплату.
  • Використовуючи реквізити кредитора через онлайн-банкінг.
  • У терміналах для самообслуговування. Буде потрібно мати при собі паспортні дані, номер кредитного договору та реквізити МФО.
  • У касі будь-якого банку.

Що робити, якщо не виходить оплатити і ви не знаєте як повернути гроші Cat Credit

Якщо у вас виникають фінансові труднощі і проблеми з оплатою, ніколи не ховайтеся, а зверніться на гарячу лінію і поясніть ситуацію, чому виникає прострочення Cat Credit. Хоча на офіційному сайті і немає такої послуги, спробуйте домовитися з керівництвом про реструктуризацію боргу в Кет Кредит, для більш комфортного обслуговування позики.

У разі невиконання своїх зобов’язань за договором і порушення термінів оплати, клієнту буде нарахована пеня в розмірі одного відсотка від суми боргу. Загалом, процентна ставка складе 3% в день.

Далі компанія може почати процес стягнення боргу через суд. Боргову справу можуть передати в колекторське агентство. Така ситуація може негативно вплинути на ваше кредитне досьє і надалі стати причиною відмови в інших фінансових установах.

Пролонгація

Навіть якщо у вас складне фінансове становище, краще не допускати прострочення в Кет Кредит, а скористатися послугою пролонгації і відстрочити виплату. Для цього потрібно раз в десять днів оплачувати тільки відсотки.

Дана послуга дозволить уникнути застосування штрафних санкцій та нарахування пені. Ви далі будете користуватися мікрокредитом на законних підставах, і ваша кредитна історія буде без негативних оцінок.

Контакти

Адреса
04073, м Київ, проспект Степана Бандери, будинок 8, корпус 6
E-mail
support@catcredit.net
Телефон
Телефон служби підтримки: +38 080 021 67 77

Відгуки людей про Cat Credit

Ми вивчили коментарі користувачів про цю мікрофінансової компанії. Вона веде свою діяльність чесно і відкрито. Умови за договором виконуються в повному обсязі. Додаткові послуги не нав’язуються.

За відгуками про Cat Credit можна рекомендувати цю компанію як надійного кредитора і гарного фінансового партнера. Ця МФО веде свою діяльність зовсім недавно і хочеться їм порадити розробити програму лояльності для заохочення постійних позичальників.

Деякі користувачі хочуть, щоб на сайті кредитора з’явилася така опція, як кредитний калькулятор, щоб відразу було зрозуміло, скільки потрібно сплатити, а не брати до уваги самостійно. Хоча всі ставки чітко прописані, але ця опція спростить використання сайту.

Сподіваємося, наш огляд буде вам корисним. Успіху і фінансового благополуччя!

4
0
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...