Мікрофінансова організація ССLoan досить молода, вона почала розвиватися в 2016 році, але на даний момент відгуки про її роботу тільки позитивні. Сервіс називають СС Лоун, ССЛоан, Сісілоан і Сісілоун, але суть залишається незмінною: за нетривалий термін ця мікрокредітной організація встигла створити досить велику клієнтську базу, заробити імідж надійної і стабільної фірми, привернути увагу багатьох українців.

Взяти кредит тут можна на термін від 5 до 30 днів, при цьому сума позики може коливатися від 100 до 10 тисяч грн. Кредит від ССloan може отримати практично кожен громадянин, який відповідає вимогам організації до позичальників.

Детальна інформація про кредити в CCLoan

Перш ніж оформляти мікропозик від тієї чи іншої мікрофінансової компанії, хочеться переконатися в тому, що ви не помилилися у виборі фінансового партнера. Саме тому бажано проаналізувати всі умови і принципи роботи фірми, ознайомитися з юридичними документами і кредитним договором, а також розглянути пропозиції конкурентів. Що пропонує мікрофінансових контора ССloan своїм клієнтам?

Приклад розрахунку по кредиту
Сума кредиту
100 грн
Термін кредиту
5 днів
Позика
Перший кредит
Ставка
0.01%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн
Позика
Повторний кредит
Ставка
2.00%
Переплата
0 грн
До повернення
0 грн

Процентні ставки

Мікрофінансових компанія ССЛоан видає вигідні кредити новим клієнтам – вони можуть взяти кредит під 0,01%, така процентна ставка дуже вигідна серед безлічі пропозицій фінансового ринку. Повторний кредит обійдеться вже дорожче – оскільки відсотки зростуть до 1,99%.

Якщо в банках відсотки нараховуються щомісяця, то в мікрофінансових компаніях сума збільшується щодня.

На кредитному калькуляторі, яке розміщений на головній сторінці офіційного сайту, є спеціальні індикатори. З їх допомогою потрібно вказати суму вашого позики, а також тривалість терміну кредитування. Внизу можна буде побачити крайній термін погашення заборгованості, суму процентних нарахувань, і підсумкову суму, яку потрібно буде заплатити компанії.

Хто може оформити кредит в СС Лоун?

Оформляти кредити в мікрофінансових організаціях набагато простіше, ніж в банках. Тут існує мінімальний перелік вимог до клієнтів, які обгрунтовані політикою компанії або законодавством України.

Отримати гроші в борг у ССloan можна отримати, за умови наступних вимог:

 1. Наявність паспорта українця.
 2. Наявність ідентифікаційного номера.
 3. Вільний доступ до інтернету.
 4. Банківська карти українського банку, зареєстрована саме на позичальника.
 5. Мобільний номер телефону.
 6. Вік позичальника – від 20 до 65 років.

Переваги та особливості ССloan

Оформити кредит на банківську карту від ССloan онлайн можна на сайті компанії, процедура досить швидка і зрозуміла, проте в будь-якій організації є свої особливості і переваги, які помітні при співробітництві. “Сісілоун” відрізняється на ринку наступними позитивними моментами:

 • Сервіс приймає заявки на кредит цілодобово;
 • Працює гаряча лінія, по якій завжди можна отримати допомогу від співробітників компанії;
 • Дуже швидко розглядаються заявки – не більше десяти хвилин;
 • Проста і швидка реєстрація на сайті;
 • Немає необхідності шукати поручителів або надавати заставу для отримання позики;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація позики необмежену кількість разів;
 • Щоб отримати кредит на банківську карту, немає необхідності виходити з дому або офісу;
 • Сплатити борг можна будь-яким зручним способом – компанія пропонує кілька варіантів погашення кредиту;
 • Регулярно проводяться акції, які дозволяють взяти гроші в борг на більш вигідних умовах;
 • В організації окрему увагу приділяють безпеці каналів передачі даних, тому клієнти можуть бути спокійні за збереження особистої інформації.

Якщо ви прийняли рішення про співпрацю з компанією ССloan, то необхідно знати і деякі особливості роботи сервісу:

 • Незважаючи на те, що заявки приймаються цілодобово. розглядаються вони тільки під час роботи офісу;
 • Для нових клієнтів є обмеження по сумі кредиту – 3 тисячі гривень;
 • Не допускайте прострочення – для боржників високі відсотки і жорсткі умови.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

ССloan веде прозору і законну діяльність. Для того щоб працювати на фінансовому ринку компанія має всі необхідні документи, в тому числі ліцензію на надання послуги з кредитування, і свідоцтво про реєстрацію фінансової установи. Всі операції виконують згідно з чинним законодавством країни.

Як взяти кредит онлайн в ССLoan?

З кожним роком мікрокредитування набирає популярності серед громадян України. Дуже зручно отримати кредит онлайн, не виходячи з дому, не стоячи в чергах і пробках. Для того щоб отримати таку позику, потрібно мінімум документів і ніяких довідок, що теж значно полегшує завдання.

Покрокова інструкція для співпраці з ССЛоан

 1. На кредитному калькуляторі виберіть суму свого позики, а також вкажіть бажану тривалість кредитування. Ознайомтеся з інформацією під індикаторами, якщо вас влаштовує крайня дата погашення заборгованості, а також сума процентних нарахувань, натисніть “Оформити”.
 2. Перед вами з’явиться спеціальна форма для реєстрації нового користувача, введіть свою поштову скриньку і мобільний номер телефону, після чого натисніть кнопку “продовжити”
 3. На вказаний номер телефону буде відправлений код, який необхідний для реєстрації.верификация для получения кредита онлайн СС Лоун
 4. Заповніть реєстраційну форму для того, щоб створити унікальну обліковий запис на сайті компанії, і отримати доступ до особистого кабінету. Необхідно надати паспортні дані, придумати пароль, ввести ПІБ, ідентифікаційний код та інформацію про свій сімейний стан.
 5. Поставте галочку, якщо ви хочете отримувати розсилку від компанії і погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних. Після цього натисніть кнопку “Продовжити”. Система заздалегідь попередить вас про необхідність використовувати саме ту банківську карту, яка зареєстрована на ваше ім’я.
 6. Введіть інформацію про свої доходи, місце роботи, посаду, наявності інших кредитів, і так далі. Тут же потрібно вказати контакти людини, який зможе підтвердити інформацію про вас. Це може бути родич, друг або колега. Натисніть кнопку “Продовжити”.
 7. Вкажіть свою адресу прописки та адресу проживання. Якщо ви проживаєте за місцем реєстрації, відзначте це галочкою. Виберете джерело інформації, з якого ви отримали відомості про існування компанії СС Лоан.
 8. Тепер необхідно прикріпити фотографії до своєї анкети. Візьміть свій паспорт і включіть веб камеру, зробіть фото свого обличчя разом з документом. Можна заздалегідь завантажити фото в комп’ютер, і просто додати до анкети.
 9. Потрібно верифікувати банківську карту, на яку будуть переведені кредитні кошти. У спеціальному вікні вкажіть дані своєї карти – номер, код і термін дії.
 10. Для того щоб підтвердити, що карта дійсно належить вам, необхідно буде вказати суму, яку заблокує система. Таким чином ви підтвердите свою картку, і вона буде прикріплена до облікового запису. Гроші повернутися на рахунок найближчим часом. Заблокована сума не перевищує однієї гривні.
 11. Ще раз перегляньте параметри свого кредиту, а так само прочитайте кредитну угоду дуже уважно. Якщо воно вас влаштовує, погоджуйтеся з умовами співпраці. Натисніть кнопку “Створити заявку”.
 12. На ваш мобільний телефон прийде ще один код, який потрібно ввести в окреме поле, після чого заявка буде прийнята на розгляд.
 13. Співробітник компанії передзвонить вам найближчим часом, і уточнить всю інформацію по реєстраційній формі. Якщо заявка була заповнена в неробочий час, то дзвінка працівника компанії слід чекати на наступний відразу після того, як почнеться робота компанії.

Отримано відмову від кредиту: причини

У мікрофінансових організаціях високий відсоток схвалення за заявками, компанія ССЛоан видає позики практично 90% клієнтів, але все ж залишаються і ті громадяни, які отримую негативну відповідь. Чим це викликано?

 • Банківська карта, яка була вказана, виявилася простроченої, або на її балансі не вистачило грошей для проходження верифікації. Не починайте процедуру реєстрації, поки не перевірите свій рахунок;
 • Клієнт оформляє повторний кредит відразу після того, як погасив минулий займ. На оновлення даних в системі потрібен певний час, тому постарайтеся не відправляти заявку відразу після погашення заборгованості. Ви також можете зв’язатися з кредитним бюро і уточнити, чому система не видає вам позику;
 • При заповненні анкети були допущені помилки. Помилкова інформація, помилка або пропущені символи – все це стає причиною для відмови від кредитування. Будьте дуже уважні при заповненні реєстраційної форми;
 • Ви пропустили багато полів в анкеті. Постарайтеся заповнити всі поля, навіть якщо вони не позначені, як обов’язкові. Це значно підвищує шанси на отримання кредиту в МФО.

ССloan промокод

У компанії часто проводять різні акції з призами та приємними бонусами. Серед них бувають і спеціальні комбінації, що дозволяють отримати максимально вигідні умови по кредиту – промокодом. Для того щоб бути в курсі останніх новин, підпишіться на розсилку від компанії, так ви будете відразу ж отримувати інформацію про нові акції та розіграші. Також всі оновлення можна знайти на офіційному сайті компанії.

Акція “Приведи друга”

Дана акція дозволяє отримати 300 грн за кожного друга, який оформив позику в СС Лоун за допомогою партнерського посилання. Одночасно з цим, друг також може розраховувати на бонус – 50 грн гарантованого платежу й 350 грн за умовами акції “Даємо гроші, а до них ще гроші”.

Зверніть увагу, що акція діє тільки в тому випадку, якщо ваш друг оформляє позику в даній компанії вперше. Якщо кредит був оформлений по партнерському посиланню, то кошти за цією програмою ви отримуєте на 3 робочий день.

Акція “Даємо гроші, а до них ще гроші”

Кожен новий клієнт може отримати до 350 гривень, всього лише оформляючи мікрокредит. Адже 5% від загальної суми будуть повертатися в якості заохочувальних бонусів прямо на банківську карту.

Акція “В небо Каппадокії”

Щоб взяти участь і виграти політ на повітряній кулі в Каппадокії, необхідно оформить позику в період з 01.06.2021 по 31.07.2021. Вже 2 серпня будуть оголошені імена переможців, які насолодяться мальовничими пейзажами з висоти пташиного польоту.

Як погашати борг в ССloan

Погасити кредит можна кількома способами, все залежить від того, який варіант є найбільш підходящим для клієнта:

 • Погашення заборгованості через особистий кабінет. Досить поповнити свій рахунок, слідуючи інструкціям, за допомогою банківської картки. Гроші надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.
 • Сплатити борг готівкою в касі будь-якого українського банку. Важливо правильно вказати всю інформацію про себе, а також реквізити мікрофінансового установи.
 • Оплата через термінал самообслуговування. Необхідно знайти значок компанії в меню терміналу і внести гроші, чек повинен зберігатися до того моменту, поки гроші не надійдуть на рахунок компанії, і це не відобразиться у вашому особистому кабінеті.

Якщо ви вибираєте погашення заборгованості через термінал або банк, то необхідно враховувати, що гроші можуть йти на протязі трьох днів.

Прострочення і її наслідки

Компанія СС Лоан дає клієнтові ще три додаткових дні після настання останньої дати виплати позики на погашення заборгованості. Це обумовлено тим, щоб оплата людини, зроблена в останній день, через банківське відділення або термінал, встигла дійти. Якщо за ці три дні гроші не надходять на рахунок, то клієнту нараховують 6% пені від суми, яка була взята в борг. Після цього, починаючи з четвертого дня, процентна ставка збільшується на три відсотки.

Інформація про несумлінного позичальника направляється в кредитне бюро, що значно знизить шанси на отримання позики в майбутньому. Якщо клієнт протягом певного часу не намагається вирішити питання і погасити заборгованість, його борг буде переданий колекторської службі, або справу направлять до суду.

Як продовжити кредит: пролонгація в ССЛоан

Максимальний термін продовження позики – двадцять дев’ять днів. Він доступний для тих клієнтів, які оформляють відстрочку платежу в крайній день кредитування. якщо ви прийняли рішення продовжити борг заздалегідь, то період продовження не може перевищувати час користування позикою. Наприклад, якщо ви хочете оформити відстрочку на 20 днів кредитування, то пролонгація доступна тільки на 20 днів.

Для того щоб скористатися послугою, необхідно погасити відсоткову частину кредиту, тобто всі нарахування, які мали місце за пройдений період. Відстрочити можна лише виплату самого тіла кредиту.

Пролонгація дозволить уникнути пені та підвищення процентної ставки по кредиту.

Контакти

Адреса
01024, м.Київ, Печерський район, вулиця Басейна, будинок 6.
E-mail
help@ccloan.com.ua
Телефон
+38 044 222 77 33
+38 097 583 11 77
+38 093 583 11 77
0 800 75 0027
Графік роботи
ПН-ВС: цілодобово, без перерв
Ліцензія Нацкомфінпослуг
ФК №737 від 14.04.2016
Юридична особа
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СС Лоун»

Відгуки про CCLoan

Зазвичай користувачі звертаються в МФО по термінові гроші без довідки про доходи. Відгуки про компанію ССloan позитивні, адже компанія виконує всі заявлені умови без додаткових зобов’язань.

9
6
0
question

Залишилися питання? Обов'язково ознайомтеся з коментарями до статті, можливо хтось з читачів вже стикався з аналогічною проблемою.
Також внизу сторінки можна задати своє питання експерту.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оценок, среднее: 4,33 из 5)
Loading...